آیا مریکا در نهایت آماده است تا بشقاب پرنده ها را بسازید؟

[ad_1]

فرارو- ناظران مسائل و اخبار مرتبط با بشقاب پرنده ها معتقدند که سال 2022 می تواند سال مهمی باشد، زیرا جنجال بر سر گزارش بیشتر در این باره در آمریکا در حال حاضر منتشر می شود.

به گزارش فرارو به نقل از گردین، سال گذشته، برهه زمانی موفقیت آمیزی برای بشقاب پرنده ها بود، زیرا یک گزارش مهم دولتی باعث شد که فرازمینی ها در نهایت توسط همگان از سناتورها تا رئیس جمهور سابق و پنتاگون گرفته شده اند.

با این وجود، گزارش می‌گویند که سال 2022 میلادی می‌تواند حتی از سال 2021 میلادی نیز نمی‌تواند درک کند، زیرا هیاهو برای افشا و کشف اطلاعات پیرامون بشقاب پرنده‌ها در افزایش است و پروژه‌های علمی جدید ما را بیش از هر زمان دیگری به طور بالقوه به کشف کرده است. حیات غیر زمینی نزدیک می‌سازند.

در ماه ژوئن، گزارشی پنتاگون را در مورد “پدیده های هوایی غیرقابل توضیح” (UAP) منتشر کرد، گزارشی که تعداد زیادی از آنها در انتشار آن بودند و نامگذاری برای آن صورت گرفت که اکنون از نظر برخی در جامعه بررسی کننده فرازمینی نامگذاری مناسب بوده است. در آن گزارش اشاره شده است که بیش از 110 نمونه از پدیده های هوایی کشف شده و قابل توضیح است. این گزارش پس از آن منتشر شد که فیلم‌های نظامی فاش شده نشان می‌دادند که رویدادهای ظاهرا ماورایی آسمنر درن.

هم، از آن شهادت دادن خلبانان نیروی دریایی آمریکا کمک کرد تا حدودی موضوعی که مدتها نظریه توطئه و یا مشاهدات مشکوک تعریف و قلمداد میشد و با بیاعتنایی مورد توجه قرار گرفت. نسبت به موضوع بشقاب پرنده ها، تماشاگران دیرینه آسمان را هیجان زده کرده است.

«نیک پوپ» که اوایل دهه 90 میلادی را صرف تحقیق در مورد بشقاب پرنده ها برای وزارت دفاع بریتانیا کرد میگوید: «من مطمئن هستم که در سال 2022 میلادی سال زمین لرزه ها برای موضوع بشقاب پرنده ها خواهد بود.”

در کنگره گروهی دو حزبی از سناتورها برای سالها بر بخش های مختلف دولت از وزارت دفاع و جامعه ایالات متحده آمریکا فشار می آورند تا اطلاعات بیشتری در مورد بشقاب پرنده ها منتشر کند.

«پوپ» اشاره می‌کند که واقعاً برای کنترل این موضوع احساس می‌کند. «پوپ» می‌گوید: «من فکر می‌کنم ما شاهد برگزاری جلسات کنگره در بشقاب پرنده‌ها هستیم. هم چنین، من فکر می کنم که شاهد انتشار عکس ها و ویدئوهای نظامی بیشتر ایالات متحده از بشقاب پرنمانبط باشم.

برخی از این موارد ممکن است از طریق افشاگران انجام شود، اما بسیاری از آن موارد ممکن است توسط دولت به طور فعال و یا در پاسخ به درخواست های ارائه شده تحت قانون آزادی منتشر شود. در نهایت، من فکر می کنم ما شاهد حضور بیشتر از جمله خلبانان خطوط هوایی تجاری، خدمه هواپیماهای، اپراتورهای رادار و افسران اطلاعاتی از اطلاعات اطلاعات مستقیم از این موضوع باشیم».

گروهی از خلبانان این موضوع را در سال ۲۰۲۱ مطرح کردند. در یک مصاحبه موفقیت آمیز با برنامه پربیننده 60 دقیقه در آمریكا اعضای نیروی دریایی ایالات متحده آمریكا برای انجام آزمایشات خود از بشقاب پرنده ها در سواحل آمریکا صف کشیدند. «رایان گریوز» یک خلبان بازنشسته نیروی دریایی، به این برنامه که از شبکه «سی بیاس» منتشر شد گفته بود: «این اتفاق به قدری مکر رخ میداد که با آن عادی شده بود. هر روز. این رخدادهای عجیب هر روز دست کم برای چند سال رخ داده بودند ».

برای سالیان متمادی خلبانان از به اشتراک گذاشتن داستان تجربیات خود درباره بشقاب پرنده ها خورنرندوا.، زیرا نگران بودند که با صحبت در این باره به آنها انگ و برچسب زده می شد و برای ارتقای درجه شان شاوامیر بود.

با این وجود، گزارش خلبانان نیروی دریایی با فیلم های نظامی لو رفته که یک شیء پرنده بیضی شکل را در نزدیکی یک ناو نیروی دریایی ایالات متحده در نزدیکی سن دیه گو میداد و ویدئوهای نیروهای دریایی که اجسام مثلثی شکل را در آسمان نشان می دهد در کنار هم قرار دارند. باعث شد تا معتبر باشند و گفته‌های خلبانان شوند.

گزارش دولت آمریکا درباره بشقاب پرنده که در ژوئن ۲۰۲۱ میلادی منتشر شد برای فاش شدن حقایق مرات اش به حقایق مراتی اش شدن حقایق مراتع مواوای منتشر شد. پنتاگون ۱۴۴ حادثه گزارش شده توسط خلبانان در فاصله سالهای ۲۰۰۴ تا ۲۰۲۱ میلادی در تهیه این گزارش.

مقام‌های دولتی تنها انتخاب دلیل یکی از حوادث را بیان می‌کند که علت آن وجود یک بالن بود. با این وجود، دلیل و علت بروز سایر رخدادها هنوز به صورت یک راز باقی مانده است. پنتاگون از آن زمان به این سو با فشار از سوی «کریستن گیلیبراند» و «مارکو روبیو» سناتورهای امریکایی وجود دارد و در نهایت دفتر تازهای را برای گزارش و تحلیل و تحلیل ارزیابی های مرتبط با بشقاب پرنده ها راهاندازی کرده است.

موجودات فضایی

برخی از فعالان در مطالعات جامعه درباره بشقاب پر‌ها گمان می‌کنند که دولان نسبت به انتشهانرانرانرانرانرانر دارند. با این وجود، با افزایش جنجال برای اطلاعات جامعه علمی نیز افزایش یافته است و در سال 2022 میلادی مجموعه‌ای از پروژه‌های جدید راه‌اندازی خواهد شد که به طور خاص با هدف شناسایی حیات بیگانه انجام شود. «آوی لوب» در دانشگاه هاروارد گرداننده یکی از این پروژه‌ها است.

پروژه رژس گالیله است که هدف آن ایجاد شبکه‌های تلسکوپ‌های پیچیده است که آسمان را برای یافمان ی‌کنرمان ی‌کنرزانف می‌کند. این پروژه با بودجه اختصاصی صد دانشمند را شامل می شود که در حال ساخت اولین سیستم تلسکوپ خود بر روی سقف رصدخانه کالج هاروارد هستند و از تابستان امسال شروع به کار خواهند کرد. لوب قصد دارد یافته‌های پروژه‌ها را در عموم قرار دهد.

این تلسکوپ از دوربین های مادون قرمز برای فیلم برداری 24 ساعت از آسمان استفاده می کنند و به حسگر رادیویی، حسگر صوتی و مغناطیسسنج برای تشخیص اجسام غیر بصری مجهز می شوند. لوب میگوید: «یک رایانه از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل و تحلیل داده های دریافتی استفاده می کند و مانند پرندگان، پهپادها، هواپیماها و شهابسنگها را نادیده می گیرد و به هر شیئی که ساخته شده از سوی انسان، توجه بیشتری می کند».

لوب می‌گوید پژوهش در مورد بشقاب پرنده‌ها ممکن است مورد بی‌اعتنایی قرار گیرد و هنوز هم برخی از اختر فیزیکدانان و سایر دانشگاهیان این رشته با دیده تحقیر مینگرند که می تواند به ضرر جوان باشد که علاقه مند به تحقیق در این زمینه باشد.

«لوب» می‌گوید: «من واقعاً می‌خواهم نسل بعدی آزاد باشد تا درباره آن بحث کند و به بخشی از جریان اصلی شتبدیل شریان اصلی شتبدیل باشد. امید من این است که با تصویربرداری با وضوح بالا از چیزهای غیر عادی یا یافتن شواهدی برای اثبات وجود آن است که در یکی دو سال آینده کاملاً امکان پذیر است که وضعیت فعلی تغییر کند ».

هم چنین، پروژه گالیله امیدوار است از داده های جمع آوری شده توسط شرکت «پلنت لبز» (Planet Labs) استفاده شود که از ناوگانی از ماهواره های مینیاتوری برای تصویربرداری از کل زمین یک بار در هر روز استفاده می کند. با نگاه کردن به این تصاویر و داده‌ها، احتمال کشف تازه‌تر افزایش می‌یابد وجود دارد.

لوب اشاره می‌کند که در این منطقه همکاری بسیار مهمی دارد. دید او کسانی است که ادعا می کنند فقدان شواهد درباره موجودات فرازمینی به این معنی ادعا می کنند که می کنند و درباره موجودات فرازمینی به این معنی ادعا می کنند که حیات بیگانرنروا دارد.

او در این باره مثالی می‌زند و منکران وجود حیات بیگانه و فرازمینی را به ماهیگیری در ساحل تشبیه می‌کند که منو من چیزی نمیبینم »؟ او می‌گوید: «بدیهی است که اگر از ماهیگیری استفاده کنید چیزی پیدا نمی‌کنید».

علاقه‌مندان به فضا بر تلسکوپ فضایی «جیمز وب» بزرگترین و قدرتمندترین تلسکوپ در نوع خود که ناسا در دسامبر 2021 میلادی به فضا پرتاب کرد، امیدوار هستند و به اخبار مرتبط با آن توجه کنند. زمانی که این تلسکوپ در تابستان امسال شروع به کار کند اخترشناسان را قادر می‌سازد تا تلسکوپ فضناکن تا تلسکوپ فضناکن تا تلسکوپ فضناکن تا تلسکوپ فضناکن. کاوش در آسمان ها به ما در بینش بهتر است در زمانی که کیهان برای اولین بار شروع به شکل گیری کرد و هم چنین به مطالعه سیارات فراتر و برون از زمین کمک می کند: جهان هایی دیگر که دور خورشید میچرخند.

«لئونارد دیوید» نویسنده و روزنامه نگاری که بیش از پنج دهه را در گزارش صنعت صنعت ارائه می دهد به «گاردین» میگوید: «این تلاشهای هماهنگ می توانند سال 2022 میلادی را به یک سال پرچم دار «تبدیل کنند. او می‌گوید: «اکنون برهه زمانی بسیار خوبی برای زنده بودن است. نتیجه این است که چیزی در راه است ». دیوید می‌گوید در دهه‌های پیش بی‌سابقه بود که این همه افراد مختلف را داشه می‌دانید که به داشه باشید که به اندازه امروز باشید.

او میگوید: «در برخی مواقع ما با تلاقی داده های علمی روبرو می شود که این احتمال را می دهد که سیاره زمین بسیار پیش پا افتاده است و تمدن های بیگانه بسیاری از آن ها را دارند. ما باید فکر کنیم که تنها نیستیم و درباره کیهان از خود بپرسیم: «آنجا چقدر شلوغ است؟»

پرسشی که مکررا در پس زمینه هر بحثی در مورد حیات بیگانه مطرح می‌شود این است که بر انسان‌ها مینه برارثیجر چگورنه. برخی بر این باورند که ممکن است اکتشافات در مورد فرا زمینی‌ها تازه تا حدی باعث ضتضعیف ادیان و بارن آتضعیف ادیان و بارن آتضعیفیف شود. با این وجود، این اکتشافات می تواند نشان دهنده ای باشد که موجودات فرازمینی نسبت به وجود ما آگاه هستند و عمدا سیاره ما را نادیده می گیرند که نمادی از ضرب های ویرانگر به نظر می رسد که انسان ها خواهند بود.

لئونارد دیوید می‌گوید: «با چنین وضعیتی و اکتشافاتی که صورت می‌گیرد من دقیقاً نمی‌دانم زمین مررا نمی‌رانم زمین دمرار نمی‌رانم زمین دمرار نمی‌رانم زمین مرا. ما می‌توانیم نهایتاً احمق‌های جهان باشیم»!

[ad_2]

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Exploring the World of Realtor Canada
تماس با ما