ارتباط شدت و علائم کووید با خون بیمار

[ad_1]

فرارو- عوامل متعددی در بیماریهای پیچیده ای مانند کووید نقش دارند و می دانند که این عوامل چه هستند برای پیش بینی این افراد که چگونه تحت تاثیر قرار خواهند گرفت مهم به نظر میرسند.

به گزارش فرارو به نقل از یاهو نیوز ; در اوایل افزایش سن، اضافه وزن یا سیگار کشیدن به عنوان عواملی که ابرسار رار ارارار را به خطر می اندازد این اطلاعات باعث تصمیم گیری در حوزه عمومی اطلاعات عمومی برای مثال، سالمنتانری می شود

عوامل بیولوژیکی دیگری نیز در مورد کووید نقش دارند که کمتر شناخته شده اند. برای مثال، هزاران با عملکردهای مختلف که در خون شما در گردش هستند را در نظر بگیرید. ببرخی در دفاع از بدن در برابر ویروس ها نقش دارند، برخی دیگر از مولکول ها را در سراسر بدن منتقل می کنند تارنان پیتارنان پیتارنان.

از طریق چنین عملکردهایی، این پرورش‌ها می‌توانند بر توسعه و شدت کووید تأثیر بگذارند و همه آن‌ها را تحت تأثیر قرار دهد که ما همگی از یکسانی از پرورش‌های خود را در درون خون خود نداریم. به همین دلیل است که افراد به اشکال مختلف به کووید مبتلا می شوند: برخی از آبریزش بینی یا تب می شوند در حالی که برخی دیگر باید به بیمارستان انتقال یابند و تعداد کمی از افراد بدشانسی ممکن است به مراقبت های ویژه نیاز داشته باشند و در شدیدترین موارد. برخی ممکن است فوت کنند.

از آنجایی‌هایی که تعدادشان در بدن انسان‌ها بسیار زیاد می‌شود، درست‌کننده‌ها و سیستم‌های بیوالاوانامنر هستند.

با این وجود، تیمی از دانشگاه کینگز کالج لندن بر روی این موضوع تحت هدایت “آلیش پالمور، دانشیار آنامور، دنامور، دانشیار،نام.

ارتباط شدت و علائم کووید با خون بیمار

در این بررسی سه هزار خون با استفاده از تکنیکی با نام “تصادفی سازی مندلی” بررسی قرارفن. در این پژوهش به جای اندازه گیری مستقیم آن چه گمان میرود روی یک بیماری تأثیر می گذارد (در این مورد از خون خون) و سپس مشاهده می کنید که آیا سطح آن با بیماری شدید در ارتباط است خیر یا تنوع ژنهایی که بر آن تأثیر می گذارد مورد بررسی قرار می گیرد. میگیرند. سپس سطح ماده مورد بررسی قرار می‌گیرد تا بررسی شود که چگونه بر روی نتایج تأثیر بیماری تأثیر بگذارد.

دکتر پالموس در این مورد میگوید “به کارگیری این تکنیک به این دلیل است که اگر مستقیماً به انتخاب سطح پرورش خون نگاه کنید، نمی توانید مطمئن باشید که عوامل خارجی مانند نوع سبک زندگی برای پرورش خون در زمانی که آن را می گیرند می توانند تأثیری نداشته باشند. از سوی دیگر، ژنها در طول زندگی فرد تغییر نمی کند.بنابراین، بررسی ژنها به شما امکان می دهد تا افراد دارای سطوح بالا و پایین مورد بررسی خود را با اطمینان بیش از تری شناسایی کنید و بنابراین، تخمین های قوی در مورد چیزی شبیه به آن تأثیر می گذارد. پرورش خون بر بیماری‌های مانند کوید انجام دهید.

او میافزاید “ابتدا باید تشخیص میدادیم که کدام ژن با گروههای مختلف خون مرتبط است. ما این کار را با مشاهده نتایج تحقیقات مرتبط با ژنوم انجام دادیم.” با تجزیه و تحلیل این داده ها، نتایج هم قادر به شناسایی بزرگ در سراسر ژنوم هستند. به عنوان مثال، ما دریافت که افزایش سطح تولیدی به نام FAAH2 ممکن است خطر را به بیمارستان برای درمان کوید افزایش دهد. سیستم اندوکانابینوئید یک سیستم نوروبیولوژیک حفاظت شده است که این مواد را جذب و غیرفعال می کند. قرار گیرنده. این موضوع توضیح می‌دهد که چرا باید پرورش‌های بیشتری داشته باشد که آن‌ها را حذف می‌کند مشکل سان است و باعث کاهانیه‌توبان وروان می‌شود.

ارتباط شدت و علائم کووید با خون بیمار

او می افزاید “پروتئین نظر دیگری که ما تشخیص دادیم ABO بود. این آنزیم گروه خونی شما را تعیین می کند.” پژوهش ها در کوچکتر پیشین نشان می دهد که گروه خونی A در افراد مبتلا به کووید شدیدتر است.

کوید همچنین می‌تواند باعث ایجاد بیماری در رگ‌های خونی شود به ویژه زمانی که شدید باشد. پژوهشگران در این پژوهش دریافتند پرورش دهندگانی که لبولهای سفید خون را به دیواره رگهای خونی می کنند به نظر می رسد باعث محافظت در برابر علائم شدید کووید می شوند. جذب گلبولهای سفید برای بهبود ایمنی در دیواره رگهای خونی عاملی بیشتر شناخته شده است و به طور خاص در مورد نیاز به کووید به نظر می رسد به مقابله با آسیب ناشی از آن کمک می کند.

شناسایی این عوامل خطرزا ممکن است برای ایجاد درمان های جدید کمک کند، زیرا این پرورش ها می توانند توسط داروهای جدید (یا داروهای موجود که تغییر کاربری داده اند) هدف قرار گیرند. هم چنین، تشخیص های صورت گرفته به ما این امکان را می دهد که فهرستی از اساتید را می توان تهیه کرد که می توان توسط سایر اهداف بهتر انجام داد که در آینده ممکن است حتی در این مورد مشخص شود که چه عواملی از بیولوژیکی دیگر در مورد کووید وجود دارد. .

[ad_2]

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما