استفاده از پوتین از بحران برای تحقیر و خالی کردن جیب بایدن

[ad_1]

استفاده از پوتین از بحران برای تحقیر و خالی کردن جیب غرب و بایدنفرارو- کلودیا روز ؛ نویسنده و روزنامه نگار آمریکایی. پیش‌تر ستون‌نویس روزنامه «وال استریت ژورنال» بود و اکنون برای نشریه «فوربس» می‌نویسد. کارهای بعدی، بر روی کره شمالی، ایران سازمان ملل متحد و با تاکید بر ردیار یهارکز ( او در سال ۱۹۹۴ میلادی داستان کاملی درباره اردوگاه‌های کار اجباری کره شمالی را منتشر کرد. روزت از همیشه عملکرد سازمان ملل متحد بوده است. او افشاگر پرونده فساد پشت برنامه نفت در برابر غذای سازمان ملل متحد بود. او فاش ساخت سازمان ملل متحد 21 میلیارد دلار پولی که برای عراقی های گرسنه در آن زمان در نظر گرفته شده را به عنوان رشوه و باج به صدام حسین و اطرافیانش داده اند. او برای این گزارش تحقیقی در سال 2005 جایزه جایزه «اریک بریندل» برای برتری در روزنامه نگاری نظر و جایزه «قلم قدرتمند» را از مرکز «برای سیاست گذاری امنیتی» دریافت کرد.


به گزارش فرارو به نقل از نیویورک سان، علیرغم آن است که باید به پوتین هشدار می دهد که در فردای مهآلود باعث ایجاد تحریم های شدید می شود پس از تجاوز خواهد شد دیکتاتور روسیه از بحران فعلی برای تحقیر و خالی جیب بایدن و غرب استفاده می کند. حرکت بعدی پوتین هر چه که باشد ارزش آن را دارد که آن چه را که پیش‌تر به دست آورده است ارزیابی مورد ارزیابی است.

بایدن علیرم تمام هشدارهایش را امتحان کنید هیچ جدی‌ای بر پوتین به منظور هدید کشور از طریق زمینی وکراین از طریق ترنی کترین. حاکم روسیه ماه‌ها فقط جمع آوری یک نیروی ضربتی از کشتی‌های جنگی در امتداد سواردرر150 او در ماه آوریل تهدید کرد که با نیروی کم‌تری به حمله خواهد کرد اما باید به پرداخخ نتنا ‌ا.

آن پوتین از تجربیات پیشین و اخیراً فهمیده شده است که می تواند بدون تهدید با تهدید کند، به ایجاد رعب و وحشت بپردازد و در پوشش مانور، خود را برای تهاجم آماده کند. اکنون او برای مدتی سربازان را به خانه میفرستد اما در هر مرحله ای که تصمیم برای ادامه کارزار را می گیرد با پایان تمرین آموزشی مفیدی را برای ارتش روسیه ساخته شده است.

در حالی که پوتین در حال آماده سازی تسلیحات خود بوده است آمریکا از دولت خودداری کرده است و مقامات ارشد آمریکایی به گونه ای این موضوع را مطرح می کنند که گویی پوتین در یک کامیون فراری گیر افتاده و در سراشیبی حرکت می کند. این در حالی است که مشکل این نیست که پوتین در سراشیبی قرار گرفته است. نکته مهم آن است که پوتین در ایجاد بحران‌هایی است که می‌توانند آن را دستکاری کنند و این او هارا کنند.

پوتین دستگاه خود را برای احیای امپراتوری روسیه پنهان نمی‌کند. او پیش‌تر در سال ۲۰۰۸ میلادی به گرجستان حمله کرد. او اکنون یک کشور طلسم شده چون بلاروس را کنار خود دارد. پوتین در سال ۲۰۱۴ میلادی کریمه را تصرف کرد و در جریان تحولات داخلی قزاقستان دست به مداخاس ز. او سال‌ها به درگیری جدا طلبان در شرق با دولت مرکزی آن کشور دامن زده است. اگر هنوز تصمیم خود را در مورد مصرف نگرفته باشد ممکن است صرفاً به دلیل قرار دادن وقت در قنردایفیفنیار ایفک باشد.

تهدیدن مبنی بر توقف خط لوله نورد استریم 2 (که گاز روسیه را به آلمان میرساند) در صورتی که روسیه به حمله می کند احتمالاً زمانی ترسناکتر به نظر می رسد که آلمان با آمریکا همصدا بود در حالی که چنین نیست. هم چنین، این تهدید زمانی بود که باید در سال گذشته پیش برنده همان خط لوله گازی نبود.

مسلم آن است اگر پوتین با الزام به پرداخت هزینه و محکومیت انجام شود مقام‌های ارشد آمریکایی خود را به این سو و آن سو می‌زنند. بایدن با پوتین دیدارهای مجازی داشته باشد. رئیس جمهور فرانسه، وزیر خارجه بریتانیا و صدراعظم آلمان همگی به مسکو سفر کرده اند تا با پوتین گفتنو مسکو سفر کرده است تا با پوتین گفته است. آقای پوتین هیچ و پیشنهادی ارائه نمی کند جز این نیست که در مورد موضوعاتی مانند این که چه کسی می تواند به ناتو بپیوندد، یا ناتو موشک ها و نیروهایش را در کجا مستقر غرب و ناتو وادار به تسلیم کنند، نمی خواهد.

پوتین خود یک سفر بزرگ انجام داده است سفری به پکن برای تقویت همکاری رو به رشد با «شی جین پینگ» رهمور ایبا.

پوتین برای شرکت در افتتاحیه المپیک زمستانی به عنوان مهمان افتخاری به پکن سفر کرد. پوتین و شی از پکنیه بیان کردند. پس از آن، گفتار پنتاگون گفته بود: «مطمئنا شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد نه نشان می‌دهنر نشررار در تصمیم‌گیری گرفرارهنهوراراآ. اگر چین قصد تصرف تایوان را داشته باشد شی بدون شک می‌توان انتظار رفاقت مشابه را از سوی پوتین داشه بوی پوتین داشه بوی.

رفتار و رویه شی – پوتین به منزله اعلام نظم نوین جهانی است که در آن چین و روسیه قدرتهای برتر هتسند. این بیانیه که توسط کرملین به زبان انگلیسی نیز ترجمه و منتشر شده به آمریکا به عنوان “بازیگر رو به زوال جهانی” اشاره می کند که «علیرغم مخالفت جامعه بین المللی مانع از آن شود.

توسعه و پیشرفت بشریت می‌شود ». این بیانیه سزاوار رد و تکذیبی ریگانیستی از سوی رئیس جمهوری آمریکاست. نفس خود را حبس نکن. در اوایل هفته جاری، تهدیدهای پوتین ایالات متحده را وادار کرد تا سفارت خورد رد سفارت خورد را دمر کی یف تعطیل کنرروا ننورنا. این بار در هفت ماه گذشته است که ما یک سفر را در معرض خطر قرار می دهیم. اولین بار در افغانستان تسلیم شدیم و سفارتخانه‌مان را تعطیل کردیم. تعطیلی نمایندگی دیپلماتیک‌مان در کی یف، تضمین می‌شود برای این که آمریکا در کنار کشورهای دیگر می‌آیسی‌ها باشد. این برای ما یانکی‌ها تحقیرآمیز است. پوتین به جهانیان نشان می دهد که این تنها مخالفت است که می تواند ایالات متحده را برای خروج ناروج کند.

چیزی که پوتین آموخته است این است که اگر حمله به آن را آغاز کند نگران نیست رویارویی با نیروهای آمریکایی باشد چرا که آمریکائیها آنجا حضور نخواهند داشت. در هفته هاست که در گفته هایش اشاره علیرغم آن است که ایالات متحده تدارکات و پشتیبانی لجستیکی ارائه می کند هیچ نظامی ای را برای جنگ با روسیه در آن کشور ارسال می کند. این هدیه از سوی باید به پوتین است. اگر باید در این زمینه ابهام‌آمیز را حفظ کرده بود دست اهرم بازدارنده مفیدتری در برابر توانارشن

[ad_2]

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Exploring the World of Realtor Canada
تماس با ما