اطلاعاتی از لحظه دستگیری قاتل شهید رنجبر ; قاتل باز حمله کرد

[ad_1]

قاتل شهید رنجبر مامور نیروی انتظامی در شهرکهای اطراف شیراز یکی دستگیر شد.

به همشهری، رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه از متواری شدن قاتل تحقیقات به صورت شبانه روزی در دستور کار گرفت گفت: دقایقی قبل با تلاش شبانه روزی و گزارش عملیاتی پلیس پلیس استان فارس و همکاری ویژه سربازان گمنام امام زمان (عج) ) محل اختفای شهرستان در شهرستان شیراز شناسایی و قاتل شهید رنجبر دستگیر شد.

این مقام عالی قضایی استان افزود: تحقیقات درباره انگیزه توسط مقام قضایی ادامه دارد و در سریع‌ترین زمان ممکن و پس از انجام تحقیقات با صدور کیفرخواست و حکم قاطع، پرونده به دادگاه قانونی خواهد رسید.

سروان علیاکبر رنجبر در حین مقابله با اراذل و اوباش بر اثر اصابت چاقو از ناحیه گردن و شاهرگ مجروح شده و بر اثر شدت جراحات وارد شده به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سرتیپ پاسدار رهام بخش حبیبی فرماندهی مدیریت استان فارس در تشریح جزئیات شهادت جانشین پاسگاه بیدزرد شیراز با بیان اینکه ماموران پلیس امنیت آرامش و آسایش مردم را به عهده دارد و در این راستا از آسایش خود و خانواده و حتی جان خود نیز می گذرند به مامور جانفشانی. رشید ناجا در منطقه بیدزرد شیراز اشاره کرد.

او مشخص کرد: شهید سرهنگ دوم علی اکبر رنجبر از جمله پرسنل شجاع و رشید ناجا بود که هفته قبل نیز در همین محور بود، بیش از 100 ماده مخدر را از کشف و ضبط کرده بود.

فرمانده انتظامی استان فارس به تشریح جزئیات درگیری و شهادت مامور ناجا اشاره و اعلام کرد: چهارشنبه 13 بهمن سرنگ دوم رنجبر جانشینگاه بیدزرد در پاسگاه ماموریت روزانه همراه با یک سرباز که رانندگی خودروی دو کابینه پلیس را به انجام رساند به گشت زنی در مسیر جاده. اصلی شیراز به کوار میرود.

وی گفت: برابر قرائن به دست آمده یک خودروی پراید، ترد ماشین پلیس راصد میکرده تا آنجا که وقتی ماشین پلیس به یک رستوران میرسد قاتل از یک خودروی پراید که میرود پیاده شده و به سمت ماشین پلیس آمده و در وهله اول با ماشین پلیس میرود. قمه به سرباز ضربه زده و وی را زخمی می‌کند. از آن طرف مامور رشید ما که این صحنه را میبیند در دفاع از جان سرباز از ماشین پیاده شده، اسلحه خود را مسلح کرده و بدون اینکه شلیک کند_در بیشتر جان مردم را حفظ کند و همچنین قوانین موجود_به مجرم هشدار و به سمت او رفته و باشد.

که در نهایت در این درگیری فرد فرد با قمه به جانشین پاسگاه ضربه زده و زمانی که وی می‌افتورسا گنهوروای نهوروا را می‌زند.

سردار حبیبی در پاسخ به این که آیا مردم در صحنه حضور نداشتند گفت: مردم در رستوران بوده اند و بعد از درگیری و شنیدن سر و صدا به صحنه می آیند، اما زمانی است که کار از کار گذشته; فرد مجرم ضربه را زده و سوار خودرو شده و فرار می کند.

وی در پاسخ به دیگر در این خصوص که آیا ماموران پلیس بر حسب تلفنی در آن صحنه حاضر یا مورنر: ترد مأموران پلیس در آن مسیر طبق معمول و برنامه روزانه و روتین همیشگی در صد و اشرف شتامنطق.

فرمانده مدیریت استان فارس با بیان این مطلب که شواهد و قرائن نشان می دهد فرد مجرم با قصد و نیت برای زدن پلیس وارد عمل شده است، به جریحه دار شدن احساسات عمومی مردم فارس اشاره و اظهار داشت: از روز گذشته شاهد تماس چندین اقشار مختلف مردم با مردم هستیم. پلیس و همدردی آن‌ها هستند که خواهان دستگیری و مجازات فرد مجرم و برخورد قاطع با مخلین امنیت هتسند.

وی با بیان این که ناجا افتخار می کند که مامورانش برای حفظ آسایش مردم از جان خود می گذرند به دیدار با خانواده شهید اشاره و اظهار داشت: پدر شهید رنجبر نیز بازنشسته ناجا بوده اند که فوت کرده اند; دیداری هم با خانواده محترم شهید از جمله مادر، همسر و دو فرزند شهید داشتیم.

لحظه دستگیری قاتل

(ویدئو) اولین لحظه دستگیری قاتل شهید رنجبر

[ad_2]

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما