افزایش سهم بازار تراشه های کوالکام و یونیسوک در سه ماه چهارم ۲۰۲۱ – زومیت

[ad_1]

تحقیقات تحقیقات کانترپوینت، بازار تراشه‌های گوشی‌های هوشمند در سه ماهه پایانی سارررصرصب بخش‌های مختلف و تغییر میزان تغییر در بازارهای تأثیر شگرفی بر فروشندگان مختلف تراشه گذاشته شده است.

جی‌اسام آرنا می‌نویسد، مدیاتک با افزایش از 37 به 33 درصد، همچنان در صدر قرار دارد. تحلیلگران توضیح می‌دهند که فروشندگان گوشی‌های هوشمند به‌عنوان اقدامی دربرابراحتیاط تراشه نارااه یک،ارافیه یک،اراش دارند. عرضه‌شده تقریباً ثابت بود و آن‌ها بیشتر از نیازشان دراختیار بودند. بنابراین، در سه ماهه‌ی چهارم محموله‌ها کمتر شد.

چرکت های سازنده تراشه در سه ماهه چهارم ۲۰۲۱

با این که کوالکام تراشه را از کارخانه‌های ریخته‌گری شریک‌کش به‌اندازه‌ی لازم برای تهیه کند، ه‌مافقیه‌سیو. یکی از زمینه‌هایی که کوالکام در آن با مشکل روبه‌رو نیست، بازار مودم‌های 5G است که دم‌های 5G است که در آن ۷۶ در ۶۳لارز زتسار زن ۷۶ درصن ۶۳لار کن است. این امر بهدلیل مصرفی زیاد برای آیفون 12 و 13 دارد که از مودم های کوالکام درکنار تراشه های Apple A استفاده می کنند و فروش چشمگیر پرچمداران اندرویدی است.

تراشه‌های اگزینوس سامسونگ تا همین الان در جایگاه سوم قرار گرفته و در سال ۲۰۲۰ حتی از تراشه‌های جلورن الورن. بااین‌حال، شعبه‌ی گوشی‌های هوشمند سامسونگ در حال تغییر فرمول‌بندی محصولات است. به‌همین‌دلیل، تراشه‌های اگزینوس تنها ۴ درصد از سهم بازار سقوط می‌کنند. بهخاطر داشته باشید که این نتایج در سه ماههی چهارم به دست آمده و سری جدید گلکسی S22 که اکنون با اسنپدراگون در اکثر کشورها تولید می شود، احتمالاً روی آن خواهد گذاشت.

چرکت های سازنده تراشه در سه ماهه چهارم ۲۰۲۱

مقاله مرتبط:

دراین‌میان، یونیسوک (Unisoc) سهم بازارش را در یک سال به بیش از دو برابر (11 درصد) رساند. این موضوع نباید تعجب آور باشد زیرا تراشه‌های آن در تلفن‌های هوشمند گوناگون از برندهایی مانند آنر، ریلمی، موتورولا، زدتی‌ای، انتقال و حتی سامسونگ استفاده می‌کنند.

بااین‌حال، وضعیت HiSilicon مساعد نیست. تحلیلگران کانترپوینت می‌گویند ذخیره شده تراشه‌های آن تقریباً تماماً و در تولیر مدهر. حتی هواوی که بزرگ‌ترین مشتری آن است، نمی‌تواند به تراشه‌های کوالکام روی بیاورد که به 4G دسترسی دارد. محدود هستند.

[ad_2]

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما