افشای رابطه جنجالی مالک سابق آبی‌ها

[ad_1]

رومن آبراموویچ با بازیگر ۲۵ ساله‌ای که رگ و ریشه ریشه‌ای دارد رارد رابطه عاشقانه دارد، درر حایانه دارد، درر حالی که نرنحب.

ادعا شده که این الیگارش تحریم شده است، به طور مخفیانه با «الکساندرا کورندیوک» که کارآفرین و تساره نداویزیو نینورویزیو است.

بگنا رینسکا، ستون‌نویس مجلات روسی، اعلام کرد که این دو نفر باهم رابطه دارند. روزنامه‌نگار اولین کسی بود که ازدواج سوم آبرامویچ را فاش کرده بود. گفته می‌شود الکساندرا بنیانگذار مؤسسه ابتکارات است که به نوازندگان نوظهور کمک می‌کند. رینسکا نوشت: «آبراموویچ با فرد جالبی رابطه دارد. در آغاز سال شایعاتی شروع شد مبنی بر اینکه قلب الیگارش توسط الکساندرا کورندیوک تسخیر شه است. اطلاعات بسیار کمی در مورد این دختر وجود دارد، اما گفته می شود که او مؤسس شرکتی در صنعت موسیقی است. او همچنین دستی هم بر حرفه بازیگری دارد. »

الکساندرا در دو قسمت از سریال روسی نقش یک مهماندار را بازی کرد. گزارش‌ها در روسیه می‌گفتند که سبک زندگی بسته‌شده است. منطقه می‌گویند نام خانوادگی او را به وجود می‌آورند. یک منبع افزود: «ارتباط آبراموویچ با زنی با پیشینه ملی طنزآمیز است، چراکه او به دلیل جنگ و ارماطش تباطش ینگ و اریماطش یتباطش ینگ است.

در سال ۲۰۱۸، آبرامویچ با دایانا ویشنووی ۴۵ ساله (بالرین روسی) در ارتباط بود و گزارش‌ها را می‌گفتند که هاور شیفبادایانا ویشنوایی. گفته میشد که آبراموویچ از اجراهای رقص او حیرتزده میشد و از بوئینگ 767-33AER شخصی خود را برای پرواز به کوههای اورال استفاده میکرد تا اجراهای او را تماشا کند. اما بیان او ادعای رابطه عاشقانه با ویشنووا (که متأهل است و چند وقت بعد یک پسر و ادعای نراریا ناراوا)

تمام این ادعاها و صحبت ها در حالی که بان به زبان میچرخند که احتمال مصادره خانه های آبرامویچ در بریتانیا و اسکان پناهندگانی در این خانه ها وجود دارد. آبراموویچ قبل از تحریم‌های شدید هفته گذشته توسط دولت بریتانیا، ۹ و ۴ میلیارد پوند سرمایه داشت. آن‌ها دارای آبراموویچ را مسدود کردند، آن‌ها را از کسب درآمد منع می‌کردند و اجازه فروش چلسی را می‌دادند. آینده باشگاه هم در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

آبراموویچ ده‌ها ملک در بریتانیا، روسیه، ایالات متحده آمریکا و اسرائیل دارد. با ارزش‌ترین ملک او در لندن یک عمارت ۱۵ خوابه در کنزینگتون، نزدیک به سفارت روسیه و به ارزش ۱۵۰ میلی‌واس پ. او همچنین یک پنت‌هاوس سه طبقه در برج واترفرانت چلسی دارد که مشرف به استمفورد بریج است و ۳۰ میله‌ورد ببریج است و ۳۰ میله‌ورد ببریج و ۳۰ مینیورد ببریج است و ۳۰ میله‌یواد پبیجه و ۳۰ میله‌یواد پبیجه و ۳۰ می‌شنورد.

منبع: خبرورزشی

[ad_2]

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما