افشای عکس ها و مشخصات Huawei Watch D

[ad_1]

ارو- شایعه شده است که غول فناوری چینی هوآوی در حال کار بر روی ساعت هوشمند جدیدی به نام Huawei Watch D است. اکنون به نظر می رسد رونمایی از این دستگاه قریب الوقوع است زیرا عکس هایی از بسته بندی Watch D در اینترنت منتشر شده است.

به گزارش فرارو این ساعت هوشمند جدید قابلیت اندازه گیری فشار خون را دارد. ItHome گزارش می دهد که کاربر weibo اخیراً عکس هایی از بسته بندی Huawei Watch D در یک سایت میکروبلاگینگ چینی منتشر کرده است. با توجه به عکس های منتشر شده، طراحی این ساعت هوشمند تفاوت چندانی با مدل های قبلی ندارد و دارای صفحه نمایش مستطیلی با دو دکمه در کناره آن است.

افشای مشخصات ساعت هوشمند Huawei Watch D با عملکرد کنترل فشار خون
اما قابلیت جدیدی به این گوشی اضافه شده که جذابیت خاصی به آن بخشیده است. Huawei Watch D توانایی کنترل فشار خون را دارد.

به گزارش فراار، این قابلیت در حال حاضر تنها در تعداد انگشت شماری از ساعت های هوشمند در سراسر جهان قابل استفاده است. انتظار می رود این ساعت هوشمند بتواند به طور دقیق و بدون خطا فشار خون را محاسبه کند زیرا موفق به دریافت گواهی ثبت تجهیزات پزشکی کلاس II از «دفتر ملی محصولات پزشکی چین» شده است. همچنین دارای یک فشار سنج عملکردی است که به کاربر کمک می کند فشار خون را در طول روز کنترل کند.

در سال‌های اخیر، فناوری‌های جدید کمک زیادی به حفظ سلامت انسان در جامعه کرده است. یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد به ویژه سالمندان با آن مواجه هستند، اختلالات فشار خون است. امروزه دستگاه های جدید از جمله ساعت های پیشرفته اندازه گیری فشار خون را در هر زمانی از شبانه روز ممکن می سازند. این دستگاه ها حتی در صورت نیاز هشدارهای لازم را در اختیار کاربر قرار می دهند.

افشای مشخصات ساعت هوشمند Huawei Watch D با عملکرد کنترل فشار خون
یکی دیگر از ویژگی های Huawei Watch D که در عکس روی بسته بندی قابل مشاهده است، استفاده از این سیستم عامل Huawei Harmony است که به راحتی در اکوسیستم هواوی ادغام می شود.

جالب اینجاست که این ساعت هوشمند احتمالا از اپلیکیشن Huawei Health نیز پشتیبانی خواهد کرد. این اپلیکیشن طیف وسیعی از ویژگی‌های مرتبط با تناسب اندام و سلامت مانند ردیابی گام، کل زمان ورزش، کل کالری سوزانده شده، ردیابی چرخه خواب، ردیابی وزن و موارد دیگر را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

شایعات اخیر همچنین حاکی از آن است که غول فناوری چینی قصد دارد تا اواخر این ماه در رویدادی در 23 دسامبر، پوشیدنی‌های جدیدی را عرضه کند، احتمالاً Huawei Watch D.

منبع: gizmochina

[ad_2]

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Exploring the World of Realtor Canada
تماس با ما