اینستاگرام حتی از سیمای سلیمانی هم می‌ترسد!

[ad_1]

ایسنا: رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: سالگرد شهادت او را در شرایطی برگزار می کنیم که ابزارهای استعمار نوین و مجازی آمریکا مانند اینستاگرام حتی از انتشار تصویری نیز هراس دارند!

متن پیام سردار غلامرضا جلالی به شرح زیر است: «بسیاری، سردار سلیمانی را مه مثابه فرماندهان متارنر فرماندهان متارنر. درست است، اما حاج قاسم فراتر از اینها بود. او به تمام معنا خودساخته و در همه زندگی فردی و اجتماعی خود، وارسته و با تقوا بود. به عبارت بهتر، حاج قاسم صرفا یک فرمانده متبحر در عرصه نظامی و منطقه‌ای نبود، بلککه یک انوسان خهووساخن سالک الی الله … مهما بر این باور داریم که رمز ماندگاری این فرمانده وارسته در قلوب میلیون‌هواواوی. عزت حاج قاسم در نزد دیگران، خدادادی بوده و عزم آنها را در مسیر کسب رضایت خداوند تبارک و تعالی داشته است.

ویژگی اصلی شهید سلیمانی، ولایتمداری ایشان بود. فارغ از تواضعی که حاج قاسم در برابر خلق خدا و برابر خلق خدا و البته خشوعی که در برابر پروردگار دمار ش، ایشاردگار دمار، ایشاردگار دمار عنمار عنروام عنمار عنروام عنور عنروام عنور عنروار عنروار ایشان یک سرباز واقعی برای امامین انقلاب اسلامی بود. حاج قاسم امر ولی را «مطاع» و خود را مطیع ولایت فقیه می‌دانست. شهادت ایشان در مسیر تحقق آرمان‌ها و مهم جمهوری اسلامی ایران، مترادف با سرمان دمورن سومین ویژگی حاج قاسم سلیمانی، «اقتدار در برابر دشمنان» بود. اگر این خصلت حاج قاسم ررا با خصلت قبلی ایشان مبنی بر «تواضع در برابر دوستان» تجمیع کنیم، بستان »تجمیع کنیم، بستان» تجمیع کنیم، بن تفسیمار آئینیم، بن تفسیار آینیم، بن تفسیار آینیم، برن مار آیهرنی.

سردار سلیمانی در برابر دشمنان تروریستی- تکفیری و سایر دست پروده های ایالات متحده آمریکا و رژیم رژیم صهیونیستی در منطقه، لحظه ای مدارا به خرج نمی دهد و در نابودی آنها لحظه ای شک و تردید به خود راه نمی دهد. چهارمین ویژگی حاج قاسم سلیمانی، نگاه نظام مند و استراتژیک آنها در قبال تحولات میدانی منطقه بوده است. بر همین اساس، حاج قاسم را یک «مهندس قهار در عرصه نبرد با دشمنان» می‌دانیم. «فرمانده بودن» شرط لازم برای «ضربه زدن به دشمن» است اما لزوما شرط کافی نیست.

رصد هوشمندانه عرصه نبرد، آینده پژوهی صحنه منازعه و ارائه راهکار در برابر هر مولفه احتمالی سه ویژگی هستند که یک “مهندس میدان نبرد» باید از آنها جهت غلبه بر توطئه دشمنان و پیروزی در میدان بهره مند باشد. این خصائص، جملگی به بهترین نحو ممکن در حاج قاسم سلیمانی متبلور بود. ویژگی مهم دیگر سردار سلیمانی، عدم تفکیک آنها میان «اقدام نظامی» و «اقدام فرهنگی» در میدان حادثه بود. آنها قدرت مقاومت در عرصه نظامی را در طول شکل گیری و استمرار گفتمان مقاومت می‌کردند. به عبارت بهتر، دفاعی سردار سلیمانی در عرصه نظامی، پیوست فرهنگی و گفتمانی داشت. این همافزایی- فرهنگی باعث شد تا امروز از یمن و عراق گرفته شود تا سوریه و لبنان و کشورهای دیگر شاهد انسجام کانون و تمرکز آن بر یک هدف مشترک، یعنی «مواجهه با دشمنان واقعی».

حاج قاسم در قالب مقاومت فعال سلیمانی ها را برای منطقه و جهان اسلام کسب کرد و متعاقبا، سخت ترین هزینه ها را به دشمنان وارد ساخت. ما “استراتژی مقاومت فعال” را نیز میراث بزرگ حاج قاسم بدانیم. امروز دشمنان دیگر توانی برای پرداخت هزینه‌های مقابله با استراتژی هوشمند جمهوری اسلامی ایران مرمنیام. این در حالی است که در آن سوی معادله، یعنی ایران اسلامی، این راهبرد در حارن تمورد می کشد به یک «قطسان کشتبدیل شدن به یک» قطسارن کشتبدیل شدن به یکن. «شهید سلیمانی»، حتی پس از شهادت مظلومانه نیز محاسبات دشمنان را بر هم زد.

برآورد محاسبه کاخ سیاه تروریسم، منطقه و به ویژه کشور عراق به جائی که به جولانگاه معدود عناصر خودفروخته و خرسند از ماجرای شهادات سردار دلها تبدیل می شود، به بستری برای درمان خشم مقدس و ملت ها نسبت به جنایت آمریکا تبدیل می شود. سالگرد آن شهید بزرگوار را نیز در شرایطی برگزار می کنند که ابزارهای استعمار نوین و مجازی آمریکا مانند اینستاگرام حتی از تصویر سلیمانی نیز هراس دارند و این نشان از محبوبیت قاسم سلیمانی در قلوب ملت هاست دارند. تشییع با شکوه سردار سلیمانی در کاظمین، بغداد، نجف و کربلا و متعاقبا تظاهرات میلیونی و بیسابقه سال گذشته ملت عراق در مخالفت با استمرار آزادگان در این کشور و کل منطقه، ثمره خون پاک همین شهید بزرگوار و مخلص بود. تصور و محاسبه اولیه کاخ سفید، نهتنها خون پاک دو سردار شهید به تقویت جایگاه حامیان آمریکا در منطقه نشد، بلکه به صورت اعجاب انگیز، به عاملی کلیدی جهت «مطالبه خروج فوری آمریکا از منطقه» تبدیل شد.

سردار سلیمانی، نماد پیروزی مقاومت در منطقه می‌شود. از عمق جان و دل باور داریم که شهدا زنده‌اند و حاج قاسم، این شهید بزرگوار نیز همچنان اسم باور صمیم‌چور دوباره اسم رمز پیومورزیب. امروز تنین صدای مقاومت را در سرتاسر منطقه می‌شنویم. صدای مقاومت هر روز بلندتر از قبل شنیده شده و تن دشمنان را می لرزاند. در پایان حدود بیعت با آرمان های امام و رهبری عزیز و ادای احترام به شهدای گرانقدر 8 سال دفاع مقدس و مقاومت شهدای مقاومت به ویژه شهید عزیزمان سردار حاج قاسم سلیمانی تاکید داریم که از نظر ما قاسم سلیمانی به دست آمریکای جنایتکار ترور شد. صرفاً تبلور وحشی‌گری این رژیم تروریست بوده است. با آمدن ما این جنایت بزرگ را نه فراموش می‌کنیم و نه می‌بینیم. انتقام بزرگ برای آمران، عاملان و مباشران این وعده حتمی جمهوری اسلامی است. »

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما