بازار سیاه شرخری چه می‌گذرد؟

[ad_1]

فرارو- در کوچه و بازار شرخر صدای شان می‌زند. اما امّا می‌توانند مطالبی را مطرح کنند که محترمانه تر و تحت عنوان مأمور وصولات خطاب قرار گیرند. همه جا می شوند آنها را پیدا می کنند، از برگه های تبلیغاتی روی دیوار کوچه و خیابان و آگهی های سایت های خرید و فروش آنلاین تا صفحه های کاری در شبکه های اجتماعی. کافی است کلیدواژه های شرخر و وصول مطالب را جستجو کنید تا تعداد زیاد فعالان این بازار سیاه یا بابی را جستجو کنید.

ارش فرارو، وصول مطالبات در جهان به نام فکتوری که می‌شورینگ را می‌شناسد می‌شود یک روش تأمین مالی است و بر قرارداد هم اونج. اما شیوه کار آن‌ها توسط شرکت‌های معتبر و رسمی انجام می‌شود. اما همه روندها زیر سایه یک واژه انجام می شود. قانون!

قانون درست آن چیزی است که در مورد شرخرها خیلی صدق نمی‌کند. آن‌ها راه و روش را دارند. مثلاً اگر فرد مورد نظرشان بدون درگیری راضی به پرداخت بدهی، کارشان به درگیری و دعوا خ زد و و و دعوا د و و. خیلی‌ها هم پا را فراتر می‌گذارند و به سلاح سرد وگرم متوسل می‌شوند.

اما همه آن‌ها یک شعار مشترک دارند: «سرعت ما اعتبار ما». بعد از مدعی اند که زمان و مکان نمی‌شناسند. پول می‌گیرند و کارشان را درست می‌کنند و سر موقع انجام می‌دهند و به هرشکلی اطمینان می‌دهند که کام ی‌هجان را تضمین می‌کنند.

یکی از این شرخرها که صفحه‌ای برای خودش ساخته است، به دنبال توصیه‌هایی است که او را نانان می‌دهد. بعد گفته می شود که برای گرفتن طلب، برای پاس کردن چک، برای هرچشم گرفتن شخص و برای هر کاری آماده می شود.

او قیمت هر کدام از این کارها را اعلام نکرد و همه چیز مشروط به تماس و یا پیام خصوصی شده است. علاوه بر این گفته است که همه امور جعل را هم می‌دهد!

در بازار سیاه شرخری چه می گذرد؟

وصول چک ۶۰ میلیون تومانی، ۱۰ میلیون تومان!

کاظم و حسین شرخر مشهورترین شرخر فضای وب هستند. کاظم حدود ۲۰ هزار دنبال کننده دارد. او هر بار تصاویری از اسلحه اش منتشر کرده و نوشته است که تازه از عملیات وصول یا حق گرفتن بازگشته اتس. او گفته است که متخصص وصول چک، سفته، مطالب و مهریه است. اما در کنارش مزاحمت برای نوامیس را هم رفع می کند و گوشمالی هم جز خرده کاری های اوست.

او به فرارو میگوید که 10 درصد از کل مبلغ طلب از جمله چک، مهریه و … را میگیرد و در مضمترین موضوع را به نتیجه میرساند. او اطمینان می‌دهد که کارش تضمینی است و آماده می‌شود که شماره چند نفر آخری که کار عرای آنها را انجام دهد هواد ه است.

حسین شرخر یکی دیگر از چهره‌های شاخص این بازار سیاه در فضای مجازی است. او مدعی است که سرعت بیشتری نسبت به قانون دارد و کارها را در کوتاه‌ترین و کمترین زمان انجام می‌هری. اما مکالمه اش با مشتریان را به پیام خصوصی مشروط کرده است

تقریباً ساعت ۲ صبح، به حسین شرخر پیام می‌دهم و می‌گویم که برای وصول ۶۰ میلیون تومانی چقدر می‌گیرم. چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد و جواب می دهد ۱۰ میلیون تومان. می‌گویم بعد از چه تضمینی وجود دارد حرفتان را گوش کند و پول ام را بدهد. حسین شرخر می‌گوید که کارش را بلد است و نیازی به توضیح روش‌هایش ندارد.

بعد از می‌پرسم که برای انجام دادن کار باید چه راه‌هایی طی شود. او می‌گوید که مبلغی را به عنوان بیعانه می‌پذیرد و همه اطلاعات بدهکار را دریافت می‌کند و کمتر از شما می‌کند و کمتر ازتانماران۷۲ارانشاران می‌کند.

گوشمالی چند؟

بعد از حسین شرخر می‌کنم که اگر کسی مزاحم داشته باشد، شما کارش را راه می‌اندازید. می‌گوید بله جز خدمات اش است. بعد می‌گویم که من یک کار در این حوزه هم هزینه‌ها را به چه شکلی است.

می‌پرسد هر نوع گوشمالی قیمت خودش را دارد. شما اندازه اش را بگو، من قیمت می دهم. می‌گویم اگر یک کتک کوچک در اندازه‌هایی که بترسد و دیگر مزاحم نشود، چقدر می‌شود؟ می‌گوید ۳ میلیون تومان. دیگر هیچ توضیحی نمی‌دهد.

بعد می‌گویم فردا دردسر نشد. پاسخ می‌دهد نگران نباش. ما تمام کارمان را به شکل محرمانه می‌دهیم و نمی‌گذاریم اسم شما لو برود. بعد می‌گوید که منتظر اقدام بعدی ما برای پرداخت بیعانه و ارسال آمار و اطلاعات است.

این شرخر فضای مجازی برای ایجاد اعتمادان، تصویر برگه کارت به کارت بانکی مشتریان بانکی سرورار سسابق اش صفحنتارصفحر ستریان سابق اش صفحنتار دبه

قانون به هر شکلی با ضارب برخورد می کند

سید، ولی الله حسینی، وکیل دادگستری در مورد عواقب و تبعات شرخری به فرارو میگوید اگر کسی برود و فردی را ضرب و شتم کند، فرد مضروب می تواند طرح شکایت کند و ضارب به پرداخت دیه محکوم شود. اما خیلی از این شرخرها به جای ضرب و شتم، به محل کار فرد مراجعه کرده و فضای کسب و کار فرقد نرا ثیتاح.

وی ادامه داد: قانونگذار باید برای هر شکلی از شرخری، راه حل قانونی پیدا کند تا راه‌های برای هر لی از شرخری، راه حل قانونی پیدا کند تا راه‌های سسو استفهاد مسو. چرا که شرخرها در حال حاضر تغییر نام داده اند و به عنوان وصول مطالبات فعالیت می کنند. بنابراین باید مکانیزمی برای این موضوع تعریف شود. مثلاً در قانون وکالت ماده‌ای وجود دارد که کار آن هر فردی را که در وکلالت انجام می‌دهد و خمرر خکالت کرده و خمره خکالت کرده و خورار خالت دارد.

این وکیل افزود: اگر خود طلبکار هم برای دریافت طلب اش برود و فرد رد مورد ضرب و شتم قرار دهد، او هم مرتکب جرم شده و فرقی با آن شرخر ندارد. در هر صورت قانون با ضاربان در هر شکلی برخورد می کند. علاوه بر این اگر ضرب و شتم با چاقو باشد و یا فردی توسط شرخر و طلبکار برای مددر ننگ داشته است.

[ad_2]

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما