با Chrome OS Flex رایانه یا مک خود را به Chromebook تبدیل کنید – زومیت

[ad_1]

خیلی از ما لپتاپی قدیمی داریم که در گوشه‌ای اتاقمان خاک می‌خورد و مدت‌ها است فراموش کرده‌ایم کرارم کما آن یرده‌این کما است. احتمالاً از آن‌ها خیلی می‌شوند و نرم‌افزار قدیمی دارند یا کلاً کار نمی‌کنند. بااین‌حال، اگر راهی وجود داشته باشد که به‌جای دورانداختن آن می‌تواند از این دستگاه دوباره استفاد کری‌شد خ چقدمره استفاده کری‌شد، دمره!

به‌گزارش اندروید آتوریتی، گوگل سیستم‌های نرم‌افزار به نام Chrome OS Flex توسعه داده اسام شما می‌توانید از آن برای نصب سیستم‌عامل کروم در دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز یا مک استفاد کنید. سیستم اصلی لپ‌تاپ یا رایانه شخصی یا مک شما را رایگان به کروم‌بوک یا کروم‌باکس می‌کند.

گوگل Flex را به‌عنوان ارزانی برای مدیران آی‌تی در نظر گرفته شده است تا با کمترین قیمت کروم‌تسک‌ی ساخته شود. البته بخش رایگان این سیستم نیز برای عموم آزاد است و هر کاربر می تواند بهکمک آن دستگاه های قدیمی را تغییر کاربری دهد و به سادگی ببیند کار با سیستمعامل کروم چگونه است.

Chrome OS Flex همان کد اصلی سیستم‌عامل کروم که روی کروم‌بوک نصب می‌شود، توسعه یافته است. این بدان‌معنا است که شما به سیستم‌عامل کامل گوگل اسیستنت، به‌روزرسانی ماهانه، پشتیبانی ازلاریوگ می‌پردازید. Flex امروز وارد مرحله‌ای دسترسی اولیه می‌شود. اگر می‌خواهید آن را امتحان کنید، می‌توانم به این کار بپردازم لینک سر بزنید.

کروم بوک

گوگل می‌داند که سیستم‌عامل را امکان‌پذیر می‌کند تا به‌نظر برسد. به‌همین‌دلیل، می‌توانید تنها با استفاده از فلش USB به Flex اجازه دهید سیستم شما را وارد کنید.

مقاله مرتبط:

با استفاده از مجموعه‌های نرم‌افزاری ارائه‌شده، می‌توان دیسکی بوت‌شدنی ایجاد کرد و از آن مجموعه بوت‌شدنی ارائه‌شده، می‌توان بوت‌شدنی ایجاد کرد و از آن بوت‌شدنی ایجاد کرد و از آن استفاده کرد. بوگل، می‌توان با استفاده از رایانه‌های فعلی خود، دستورالعمل‌های ارائه‌شده توسط گوگل را انجام داد، می‌توان با استفاده از رایانه‌های شخصی خود، دستورالعمل‌های ارائه‌شده گوگل را انجام داد. اگر تجربه استفاده از آن را راضی نکردید، می‌توانید خیلی راحت دیسک بوت‌شدنی را جدا و فرمت کنید.

اگر از Flex خوشتان آمد، می‌‌‌‌‌‌ گوگل ابزارهای نرم‌افزاری را دراختیارتان قرار می‌دهد تا این کار را در سیستم‌های مبتنی بر ویستم‌های مبتنی بر وینم‌های مبتنی بر وینوز هجن مک می‌دهد. این کار می‌تواند جان تازه‌ای به کامپیوترهای قدیمی بدهد. حتی اگر ۱۳ سال داشته باشند!

سیستم عامل کروم فلکس نمونه پیشرفته CloudReady است که دقیقاً همین کار را انجام می‌داد. در سال ۲۰۲۰، گوگل Neverware، شرکت توسعه‌دهنده CloudReady را خرید و اکنون Flex نسخه‌ی بررسی شده‌ی همان محصول است.

اگر هماکنون از cloudReady استفاده می کنید، وقتی نرم افزار از مرحله دسترسی اولیه خارج شود، گوگل به طور خودکار سیستمعامل دستگاه شما را به Chrome OS FLEX به روز می کند.

[ad_2]

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

جذابیت و اهمیت خرید پلی استیشن پلاس اکسترا
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
با سئو گروه تلگرام @SEOPREM به بالاترین سطوح ممکن در معرفی و تبلیغ محتوایتان برسید!
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
نات کوین را چگونه نقد کنیم: راهنمای جامع برای تحلیل این ارز دیجیتال
معرفی شرط بندی انفجار در بازی های آنلاین
تماس با ما