بهترین زمان مصرف قرص های ویتامین

[ad_1]

آمار آمار موجود، انگلیسی ها در سال 2018 حدود 442 میلیون پوند برای مکمل های وینامین و مواد معنک هزینند؛ن معمولاً نیمی از مردم به طور مرتب آن‌ها را می‌توانند بخرند.

به گزارش فارس به نقل از دیلیمیل، در حالی که توافق بر این است که یک رژیم غذایی سالم باید تمام غذایی را تامین کند، این است که بسیاری از مردم مکمل ها را به عنوان یک شبکه ایمن رژیم غذایی تغذیه می کنند.

تاکید بر مصرف مواد غذایی، نحوه و زمان مصرف ویتامین ها بر اثربخشی آن است و اشتباه در مصرف می تواند در مصرف مینالیان در مصرف مینالیان باشد. بررسی‌ها نشان داده، مصرف ویتامین D با معده خالی فایده زیاد ندارد، زیرا برانی جذب مناسب برای راوی دب مناسب به راوی دب مناسب به راوی دب مناسب به رانی است. قرص هم باید قبل از خواب و با معده خالی مصرف و با ویتامین C یا یک ترکیب شود. از مصرف قرص آهن با محصولات لبنی و چای باید خودداری کرد.

آیدان گوگینز، داروساز مستقر در لندن و مشاور مستقل صنعت مکمل ها، میگوید: «آهن باید با معده خالی مصرف شود، زیرا برخی از غذاها، به ویژه غذاها، می توانند آن را جذب کنند».

وی میگوید: «اما ویتامین می تواند به جذب در بدن کمک کند، بنابراین ایده خوبی است که مصرف این دو ترکیبی باشد، چه در مکمل چه باخوردن یک لیوان آب پرتقال. این به این دلیل است که ویتامین C به ذرات مرتبط می‌شود و به حل کامل آن در روده کمک می‌شود. ویتامین A نیز می‌تواند جذب کند را بهبود بخشد، بنابراین مصرف مکمل حاوی آن – یا پیش ساز آن بتاکامروا –ن فیمروار –ن بهترین زمان مصرف ۲ سات پس از وعده شام ​​و یک سات قبل خواب است ».

توصیه می شود، همچنین باید از نوشیدن چای خودداری شود. وقتی چای همراه با غذا یا میل می‌شود، می‌توان جذب غذا از غذا را تا ۹۰ درصد توانایی کرد و برود کرد و بناوراین اگر اینرد و بناوراین اگر نمراسن ههروانن.

لیندسی کاس، دانشمند تغذیه در دانشگاه هرتفوردشایر میگوید: “ویتامینها و مواد معدنی که برای سالم ماندن به آنها نیاز داریم، در یک ترکیب پیچیده و ظریف با هم کار میکنند. در حالی که برخی از بهترین عملکردها را برای جذب دارند، برخی دیگر می‌توانند در رقابت برای جذب رقابت رقابتی.

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما