بهترین مشاور کنکور تجربی دکتر غزل حسین پور – مشاوران 100

1- زمان برگزاری کنکور سال 1395 چه موقع است ؟ داوطلبین گرامی شما باید برای ثبت نام از تاریخ 19 بهمن 94 لغایت 28 بهمن 94 در سایت سازمان سنجش اقدام کنید . رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به همبستگی مستقیم و معنادار میان کسب رتبههای بالای کنکور با دانشآموزان معدل بالا، به تجمع معدلهای بالا در پشت کنکور نیز اشاره کرد و گفت: نتایج نشان میدهد قریب به ۷۰ درصد معدل بالاهای سال جاری، همان رتبههای زیر ۳۰۰۰ کنکوراند که ۳۰ درصد مربوط به سال گذشته است و اینها تجمیع شده و این تعداد معدل بالا، پشت کنکوری میشوند. وی ادامه داد: در سازمان سنجش همترازسازی برای نمرات و در مرکز سنجش آموزش و پرورش، همترازسازی سوالات با سالهای قبل انجام میشود. رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش در برنامه تلویزیونی غیرمحرمانه که از شبکه دوم سیما پخش شد تصریح کرد: در حال حاضر کیفیت آموزشی و تربیتی مدارس یکسان نیست و باید به سمت عدالت آموزشی حرکت کنیم. رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش درباره این ابهام و پرسش پیرامون همترازی مبنی بر آنکه «در سال ۹۸ در رشته تحربی تعداد داوطلبان که معدل ۱۹ تا ۲۰ کسب کردند ۴۹ هزار نفر و در سال ۹۹ حدود ۷۳ هزار نفر است و هیچگونه همترازی صورت نگرفته است» گفت: اطلاعات صحیح نیست.

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش درباره چرایی تاثیر صرفِ امتحانات پایه دوازدهم در کنکور گفت: معتقدیم تمام پایههای تحصیلی ارزشمند هستند و اگر ارزشمند نبودند که برگزار نمیکردیم؛ پایههای تحصیلی در آموزش و پرورش حالت سلسله مراتبی دارند و پایه بالاتر حالت ذو مراتب دارد و علاوه بر آن پایه، هدف پایههای پایینتر را در آن مستتر است. به عبارت دیگر رشته مکانیک، رشته پیاده کننده علم فیزیک است چون برای مثال بررسی حرکت خودرو و عوامل موثر بر روی آن برعهده فیزیک است. ثانیاً جا پای خود را محکم کرده و بتوانید روی نقاط ضعف تمرکز کنید، تسلط خود را بیشتر کنید و اشتباهات خود را اصلاح کنید.

اگر ضعف هایی دارید جای نگرانی نیست؛ چرا که هنوز فرصت برای رسیدن به بالاترین حدتان وجود دارد، اگر هم که نتایج خوبی میگیرد سعی کنید داشتههایان را حفظ کنید. به این فکر کنید که با انجام هر کدام از کارهای خود یک قدم به هدف و مقصود خود در زندگی نزدیک تر می شوید. یک مورد دیگر اینکه حتما تصمیم خود را قبل از انتخاب رشته بگیرید، چرا که اگر در یکی از دانشگاه های روزانه قبول شوید و منصرف گردید، تا یک سال از دادن کنکور محروم می شوید. هر روز صبح قوی بیدار می شوید و قادر خواهید بود از عهده هر مساله و چالشی که برایتان پیش می آید برآیید.دوستان من!

با این تمرین بهراحتی تکنیک × و – را در جلسهی آزمون اجرا میکنید و زمان را در دست خواهید گرفت. هر آموزشگاه را باید بر اساس فاکتور هایی مانند استفاده از اساتید برجسته، مدیریت بسیار خوب و با برنامه، ارائه کارنامه بر اساس استاندارد های کنکور سراسری، تدریس دروس تخصصی در ساعت های آموزشی مناسب و کافی، استفاده از کتاب های آموزشی قوی برای تدریس و تمرین کنکور، تمرکز لازم و وسواس گونه بر روی درس های با ضریب بالا و سرنوشت ساز کنکور، آمار قبولی دانش آموزان قبلی آموزشگاه در کنکور و میزان رتبه های برتر آموزشگاه سنجید. روی دفترچهی سؤال، مدتزمان لازم برای هر درس نوشته شده است. شاگردان جواب دادند: نه.پس چه چیز باعث درد و فشار روی عضلات می شود؟ نظرسنجی ها نشان می دهد که در طی سالهای اخیر، شاگردان این مشاور با سابقه در رقابت برای تصاحب رتبه های تک رقمی و دو رقمی موفقیتی بدست نیاورده اند.

من ریاضی و فیزیک میکرو طلایی دارم که به ترتیب برای دوسال پیش و سال پیش هست،کتاب خوبیه یا باید عوض کنم؟ استاد گفت:من هم بدون وزن کردن نمی دانم دقیقا وزنش چقدر است.اما سوال من این است: اگر من این لیوان آب را چند دقیقه همین طور نگه دارم،چه اتفاقی خواهد افتاد؟ شاگردان گفتند: هیچ اتفاقی نمی افتد.استاد پرسید خب اگر یک ساعت همین طور نگه دارم چطور؟ حق با توست. خب اگر یک روز تمام آن را نگه دارم چه؟ در ضابطه کلی، شورای عالی انقلاب فرهنگی، ترکیبی به این موضوع نگاه کرده و تصویب کرده است که ۶۰ درصد سهم سوابق تحصیلی و ۴۰ درصد سهم کنکور سراسری باشد که در واقع آن ۴۰ درصد به کمک ۶۰ درصد آمده است تا رتبهبندی ایجاد کند. اینکه بگوییم با اعمال مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی چه مقدار تفاوت ایجاد میشود، به دانش آموزان اطمینان خاطر میدهم که شیوه فعلی با آن شیوه در کسب نتایج تفاوتی ندارد. در تئوری مدیریت علمی، بزرگانی چون فردریک تیلور و فرانک گیلبرت و لیلیان گیلبرت بیان کردند که هر سازمان، هدف خاصی دارد و برای رسیدن به آن باید کارهای مشخصی را انجام دهد. ساکی با اشاره به فرصتی که برای ترمیم نمرات وجود دارد و هر دانش آموزی در صورت تمایل میتواند از آن استفاده کند گفت: بین ۱۴ هزار رتبه زیر ۳۰۰۰ در گروههای آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان یک همبستگی با معدل دانشآموزان در سال ۹۹ گرفتیم که نشان داد این همبستگی، مستقیم و معنادار است و به این معناست که آنها که رتبه زیر ۳۰۰۰ کسب کردند، همان هایی هستند که معدل بالا دارند.

اگر با موسسه آموزشی و مشاوره ای ایران تحصیل آشنا نیستید، یکبار آن را امتحان کنید. به جرات می توان گفت یکی از مهم ترین موارد 14 نکته طلایی تا موفقیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور ریاضی همین است. به عنوان نکته کلی بادتون باشه بیشتر بچه هایی که رشته خوب تجربی قبول میشن حدود ۵۰ درصد باید حداقل ریاضی رو جواب بدن. برنامه ریزی های این مشاور در این زمینه هم مثل بدون شک منطقی و دارای اصول علمیست که نتایج رضایت بخش شاگردان یزدی موید این تواناییست. یکی از اصول اخلاقی برای هر مشاوری این است که ارتباط موثری با مراجعین خود داشته باشد. در حال حاضر آزمونهای نهایی ما قدرت تفکیک دارد، اما نه به اندازهای که بین صندلیهای مختلف دانشگاهها تفکیک ایجاد کند. این کتاب درسنامه خوبی دارد و سعی کرده نکات درسی را تشریح کند. در خبر تاثیر چشمگیر معدل متوسطه در کنکور سعی کردیم دید جامع و کاملی از این خبر را ارائه دهیم.

اگر دوست یا آشنایی دارید که آدمهای استرسی هستند سعی کنید هفتههای انتهایی کنکور را کمتر با آنها باشید. حرکت شما همان نحوهی برخوردتان با سؤالات است (سؤال آسان، وقتگیر و سؤالی که پاسخ آن را نمیدانید). برای اینکه سؤالات وقتگیر کل عملکردتان را تحت تأثیر قرار ندهد یک بهترین روش وجود دارد و آن تمرین تستشناسی در منزل است. در برخی موارد مشاهده شد که بعضی از فعالیتها به حدی گسترده هستند که زمان نادیده گرفته میشود؛ درنتیجه اثربخشی کل سیستم را مخدوش میکند؛ بنابراین مرحلهی دوم مطالعات خود را بر محور حرکتسنجی قرار دادند و با تجزیهی فعالیتها، حرکتهای اضافی هر شخص را به حداقل رساندند تا بتواند در زمان مشخصشده، کار را به بهترین شکل به پایان برساند.

ساکی در خبر تاثیر چشمگیر معدل متوسطه در کنکور گفت: برای این کار از تکنیکهایی تحت عنوان همترازسازی بهره گرفته میشود که هم در حین طراحی سوال و هم در حین تحلیل و اعمال نتایج انجام میشود که توسط متخصصین انجام میشود. 2- درصد تاثیر معدل امسال با سال های گذشته چه فرقی کرده است ؟ ما دو نوع مشاور داریم، یک نوع مشاوره که رشته دانشگاهی او مشاوره تحصیلی می باشد و نوع دیگر آن ، افرادی است که خود در سال های گذشته توانسته اند موفق به کسب رتبه های برتر بشوند و حال می توانند به دانش آموزانی که داوطلب کنکور هستند کمک نمایند. به همین دلیل در دسترس بودن مشاور موضوع مهمی است که باید آن را در نظر گرفت.

استادی در شروع کلاس درس لیوانی پر از آب در دست گرفت.آن را بالا گرفت که همه ببینند.بعد از شاگردان پرسید:به نظر شما وزن این لیوان چقدر است؟ همچنین باید در نظر داشت که برای هر کاری فقط یک بهترین روش وجود دارد. یکی از رایج ترین منابع استرس در زندگی، فکر کردن به این است که کارهای زیادی برای انجام وجود دارند. در این قسمت به معرفی بهترین منابع دروس تخصصی رشته ی تجربی می پردازیم. همچنین میتوانید سؤالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. 5 درصد از ظرفیت هر کد رشته محل مخصوص جانبازان زیر 25 درصد جانبازی و همسر و فرزندانشان و همچنین همسر و فرزندان رزمندگانی که کاملا بصورت داوطلبانه و به مدت حداقل 6 ماه در جبهه حضور داشته اند . فکر کردن به مشکلات زندگی مهم است ولی بهتر است که در پایان هر روز و پیش از خواب،آنها را زمین بگذارید. ولی آیا در این مدت وزن لیوان تغییر کرده داست؟ رفع اشکال آزمون توسط خود آریان حیدری انجام می شود ولی رفع سایر اشکال های دانش آموزان را وی انجام نمی دهد. اگر مشاور شما بهترین مشاور تحصیلی ایران باشد اما به اندازه کافی درس نخواهید و ساعت مطالعه پایینی داشته باشید نمی توانید رتبه خوبی در کنکور کسب کنید.

بعد از مطالعهی تمام قواعد یک درس، تعدادی تست را تمرین کنید تا مطالب در ذهنتان تثبیت شود. نکته برداری ها، کتاب های خلاصه و جمع و جور یا یک جزوهی خوب کمک میکند تا جمع بندی شما هدفمندتر باشد و در وقت شما صرفه جویی شود. بهتر است کارهای خود را اولویت بندی کنید و بر اساس آن پیش بروید. دکتر رونقی با توجه به دانش و تخصصی که در رابطه با بودجه بندی کنکور تجربی داشته، دانش آموزان را در مسیر درست تحصیلی هدایت کرده و موجب قبولیشان در بهترین رشته های کنکور تجربی شدهاند. اگر در درس عربی سطح بالایی دارید، از کتاب عربی جامع کنکور نردبام خیلی سبز که از بهترین منابع کنکور 1401 ریاضی در درس عربی است، استفاده کنید. ما در این مقاله تمام تلاش خود را کردیم تا شما را در انتخاب بهترین منابع کنکور 1401 ریاضی راهنمایی کنیم. خب با توجه به شرایط کشور ما منطق میگه همه باید برن تجربی و پزشکی بخونن.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد بهترین مشاور کنکور کرمان لطفا به بازدید از وب سایت ما.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

جذابیت و اهمیت خرید پلی استیشن پلاس اکسترا
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
با سئو گروه تلگرام @SEOPREM به بالاترین سطوح ممکن در معرفی و تبلیغ محتوایتان برسید!
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
نات کوین را چگونه نقد کنیم: راهنمای جامع برای تحلیل این ارز دیجیتال
معرفی شرط بندی انفجار در بازی های آنلاین
تماس با ما