تایید رسمی اولین خودروی الکتریکی لامبورگینی؛ ورود به بازار در سال 2028

[ad_1]

بسیاری از علاقه مندان منتظرند ببینند وقتی خودروها برقی می شوند چه اتفاقی برای برندهای ورزشی می افتد. آیا آنها از این تغییر بزرگ استقبال خواهند کرد یا تا حد امکان به موتورهای احتراق داخلی وفادار خواهند ماند؟

لامبورگینی به عنوان یکی از بزرگ ترین نام های این رده اعلام کرده است که به تدریج از پیشرانه های الکتریکی استفاده خواهد کرد. بر همین اساس، استفان وینکلمن، مدیرعامل این شرکت اخیرا در مصاحبه ای گفته است که اولین خودروی تمام الکتریکی لامبورگینی در سال 2027 یا 2028 وارد بازار خواهد شد.

لامبورگینی یک استراتژی جامع برای سال های آینده تدوین کرده است. اوایل سال جاری، این برند محبوب از گسترش سبد محصولات به چهار مدل خبر داد که دو مدل آن فوق اسپرت و دو مدل دیگر در استفاده روزمره بهتر و راحت تر خواهند بود. نسل دوم اوروس و خودروی دو در جدید قرار است در دسته دوم قرار گیرند.

آقای وینکلمن در مصاحبه ای با Yahoo Finance اظهارات جالبی را بیان کرد. استفاده از درایو هیبریدی قابل شارژ در ابرخودروی نسل بعدی این شرکت یکی از مواردی است که آشکارا قبلاً شناخته شده بود. آقای وینکلمن تاکید کرد که این شرکت قبل از برقی شدن از چنین سوختی در محصولات خود استفاده خواهد کرد.

متأسفانه آقای وینکلمن از بیان جزئیات اولین خودروی الکتریکی لامبورگینی خودداری کرد

امید به افزایش عمر موتورهای احتراقی و به تاخیر انداختن مرگ آنها نکته دیگری است که آقای وینکلمن بر آن تاکید کرده است. به گفته مدیرعامل لامبورگینی، این امیدواری وجود دارد که سوخت مصنوعی از مرگ موتورهای احتراق داخلی در سال های آینده جلوگیری کند.

وینکلمن تصمیم به کنار گذاشتن موتورهای احتراق داخلی را در حال حاضر عجولانه توصیف کرد و افزود که هنوز مشخص نیست سیاستگذاران برای سال 2030 چه برنامه‌ای دارند. معتقد است که سوخت های مصنوعی در صورت وجود در همه جا می توانند فرصت های جدیدی را به دلیل مزایایی که دارند ایجاد کنند.

رئیس لامبورگینی در این مصاحبه همچنین از فروش بسیار خوب محصولات این شرکت در سال 2021 صحبت کرد. آقای وینکلمن گفت فروش لامبورگینی هر ماه در حال بهبود است.

افزایش فروش لامبورگینی به قدری زیاد است که آقای وینکلمن تاکید کرد که سال 2021 از این نظر یک سال رکورد خواهد بود.

[ad_2]

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما