تهرانِ قرمز و حضور صد درصدی کارکنان هیچ دستوری نیست!

[ad_1]

با وجود شروع پیک ششم و روند افزایش مناطق قرمز، هنوز دستگاه های اجرایی به ویژه در تهران با تراکم بالای جمعیت و حضور بیشتر برای دورکاری صورت نگرفته است و با لغو نامه قبلی، در حال حاضر هیچ دستوالعملی برای نحوه دورکاری و یا … حضور در تغییر رنگ شهرها در حال وجود ندارد.

به گزارش ایسنا، وزارت بهداشت اعلام کرد که پیک ششم در ایران آغاز شد و به دنبال آن تغییر ‌ها هرنبر نارجی بود. به طوری که تا روز گذشته (سه شنبه) 42 شهر در وضعیت قرمز، 142 شهر در وضعیت نارنجی 230 شهر در وضعیت زرد و تنها 34 شهر در وضعیت آبی قرار گرفته که در این بین تهران با حجم بالای جمعیت و بررسی وضعیت قرمز قرار گرفته است. است.

با لغو بخشنامه دورکاری، چیزی در دست نیست!

با این علی هشدارهای داده شده هنوز مشخص نیست برای حال حاضر برای کنترل وضعیت موجود اعمال نمی شود، این در حالی است که پرس و جو از برخی سازمان ها نشان می دهد که در مدت زمان طولانی با توجه به سریع امیکرون ها، کارکنانی که کار می کنند. کم نبوده، اما هنوز سازمان‌ها دست به دورکاری نزدیک و حضور کامل، الزامی است. دلیل عدم ورود دستگاه‌ها به دورکاری نیز رسمی از سوی دولت و یا دستگاه‌های ذیربط است.

در همین رابطه باید مشخص شود که برای اولین بار در پایان سال 1398 در پایان سال 1398 به طور خلاصه زمانی برای افراد حضوری انجام می شود و به دنبال آن تعداد دفعات حضور مورد توجه گرفته شده و دستگاه هایی که امکان دورکاری از آن استفاده می شود تا در آبان 1399 باشد. , سازمان اداری و استخدامی با صدور بخشنامهای شرایط دورکاری را با توجه به اعلام ستاد ملی مناطق با رنگهای مختلف اعلام کرد و قرار بود تداوم داشته باشد و سازمانها با تغییر مناطق رنگ خود مطابق با آن حرکت کنند.

اما در مهرماه امسال سازمان اداری و استخدامی اعلام کرد که به استناد ستاد ملی اعلام کرد، بخشنامه دورکاری آبان پارسال را لغو کرد و با توجه به واکسیناسیون صورت گرفته، باید به 100 درصد در محل کار خود حضور داشته باشد.

بر این اساس دیگر بخشنامه و دستورالعمل های اختصاصی برای نحوه حضور افراد حتی با تغییر مناطق رنگی به نارنجی و وجود قرمز ندارد و این روزهاست که فرد دیگری از شرایط اولیه و شرایط بسیار مطلوب دستگاه ها نمیداند که حتی اگر امکان دورکاری هم وجود داشته باشد باید بر روی آن انجام شود. هی اساسی اقدام کنند.

سازمان‌ها سازمان‌های اداری و استخدامی و آن‌ها ستاد فرماندهی مستقر هستند

چندی پیش و در آستانه ایامیکرون در ایران، سازمان اداری و استخدامی به ایسنا اعلام کرد که صدور بخشنامه های جدید برای دورکاری، منوط به اداره ستاد ملی وزارتخانه است و باید موضوع را در ستاد مرکزی تصمیم گیری و بعد از ابلاغ به سازمان های اداری تشکیل دهد. و استفاده، این سازمان شرایط دورکاری را تعیین و به دستگاه‌های اجرایی اجرا می‌کند.

سازمان اداری و استخدامی بر این اساس نیز تاکید می کند که در سال 1389 به تصویب هیأت وزیران می پردازد که شرایط دورکاری را تعیین کرده است و جریان خاصی را ندارد، دستگاه های اجرایی می توانند بر اساس شرایط و امکانات خود از دورکاری استفاده کنند.

اما به هر حال مصوبه سال 1389 به دلیل مشخص نیست، مشخص است که دستگاه ها برای دورکاری در شرایط موجود و با توجه به تعداد نزدیک به سه میلیون کارمند در سازمان ها و دستگاه های اجرایی، تراکم حضور در محل کار و رفتن و آمدن با استفاده از حمل و نقل عمومی، تصمیم گیری در این رابطه و تعیین تعیین رای برای ستاد ملی ارتش و دولم ضنولم ضنولم.

شرایط مناطق چگونه بود؟

اکنون هیچ دستورالعملی برای نحوه حضور در مناطق با رنگهای مختلف وجود ندارد، ولی بر اساس مصوبه آبان 1399، نحوه حضور افراد به طور مشخص تعیین شده است که در مناطقی در دستگاههای با خدمات کاهش 50 درصدی نیروها از مشروبات الکلی استفاده می شود. خدمات ایجاد اعمال می شود و در سایر دستگاه های این مناطق هم حضور یک سومی و دورکاری به صور دوم.

در مناطق نارنجی در دستگاه های ارائه دهنده خدمات، حضور افراد به صورت دو سوم و یک سوم دورکار بوده و در سایر دستگاه ها حضور 50 درصدی و 50 درصدی دیگر امکان دورکاری داشته است.

در مناطق زرد نیز کارکنان دستگاه های با خدمات باید به طور کامل و 100 درصد حضور پیدا کنند، اما در سایر دستگاه ها یک سوم به دورکار و دو سوم حضور دارند.

[ad_2]

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Exploring the World of Realtor Canada
تماس با ما