خانواده شیائومی 12 جهانی می‌شود – زومیت

[ad_1]

خانواده جدید شیائومی از شیائومی ۱۲، شیائومی ۱۲ پرو و شیائومی ۱۲ ایکس تشکیل شده است. این شرکت با تکیه بر موفقیت نسل پیشین، مرزها را جابه‌جا و مقایسه خوبی بین قیمت و ویژگی‌های ارائه شده ایجاد شده ایجاد شده است.

به گزارش فون‌آرنا، قیمت‌ها مطمئناً در بازارهای مختلف متفاوت خواهند بود. در ادامه مشخصات و قیمت هر کدام را ذکر می کنیم.

شیائومی ۱۲ پرو

هایلایت مشخصات شیائومی ۱۲ پرو

شیائومی ۱۲ پرو یکی از قدرتمندترین دستگاه‌های شرکت سازنده است و ویژگی‌های جذابی ارائه می‌دهد، اما چنیز مشکار دن. به‌عنوان مثال، شارژ فوق‌سریع و کیفیت تصویر خوب آن تحسین می‌شود، اما شیائومی باید روی بهبود ویژگی‌های نرم‌افزار نرم‌افزار UA و همچنین ناهماهنگی‌های جزئی بین دوربین‌های مختلف کنترل کند. علاوه بر این، به نظر می‌رسد اسنپدراگون ۸ نسل یک در این دستگاه کمی داغ‌تر می‌شورد، دیگر

شیائومی ۱۲

هایلایت مشخصات شیائومی ۱۲

سیستم دوربین شیائومی ۱۲ نسبت به سایر اعضای خانواده کمی‌تر است. همچنین این دستگاه استاپ چهارگانه بلندگو را به نفع سیستم بلندگوی دوگانه استاندارد حذف می کند. درضمن دیگر خبری از شارژ سریع ۱۲۰ واتی نیست زیرا با گزینه‌های آهسته‌تر ۶۷ واتی جایگزین می‌شود. این گوشی کمی کوچکتر است و از صفحه‌نمایش ۶ و ۲۸ اینچی FHD + استفاده می‌کند، اما گزینه بعدی نرخ نوسازی ۱۲۰ هاراد ئها هارئ است.

شیائومی 12 همچنین ذخیره شده از رم و فضای‌سازی سطح پایین‌تری را دراختیار دارد. می‌توانید این گوشی هوشمند را با ۸ حافظه‌رم و ۱۲۸ فضای فضای ذخیره‌سازی بخرید. همچنین نسخه های 8 + 256 مگابایت و 12 + 256 مگابایت نیز برای آن در نظر گرفته شده است که می‌نوان یکی از آن‌ها را آبانیکی می‌کند.

شیائومی ۱۲ ایکس

هایلایت مشخصات شیائومی ۱۲

در نهایت، شیائومی ۱۲کس را داریم که مقرونبه‌صرفه‌ترین گوشی جدید شرکت سازنده است. در آن به جای اسنپدراگون ۸ نسل یک از اسنپدراگون ۸۷۰ استفاده شده است. همچنین اخبار دیگری از رم ۱۲ گیگابایتی تا ماهیت مقرون‌به‌صرفه‌ها حفظ شود. این گوشی هوشمند دارای صفحه‌نمایش ۶ و ۲۸ اینچی FHD + است و متأسفانه از شارژ بی‌سیم پشتیبانی نمی‌کند.

قیمت و دسترسی به خانواده شیائومی ۱۲

سسری Xiaomi 12 به‌زودی در اروپا، آسیای جنوبی شرقی، آفریقا، آمریکا و آمریکای لاتین دردسترس خواهد بود یگنوپم رادسترس یگنوبم رادسترس یگنوبمطقم سیای ونوبرقی،

خانواده شیائومی ۱۲ با گزینه های رنگی مختلف

مقاله مرتبط:

قیمت شیائومی ۱۲ پرو، بهترین مدل این خانواده (در حال حاضر)، برای نسخه‌ای با ۸ گیگارو اروار عارواذخییی. اگر مدل پایه ۸/۱۲۸ انگلیسی را می‌خواهید، شیائومی ۱۲ با قیمت ۷۵۰ دلار به فروش می‌رسد. از سوی دیگر، روی نسخه‌ی ۸/۱۲۸ انگلیسی شیائومی ۱۲ ایکس برچسب قیمت ۶۵۰ دلار قرار گرفته است.

برای هر سه مدل می‌توانید بین خاکستری، بنفش و آبی یکی را انتخاب کنید. برید هر کدام از سه عضو شیائومی ۱۲، سه ماه یوتیوب پریموم دراختیار شما قرار می گیرند، بنابراین ی‌هواوان هواوا همچنین YouTube Music Premium در اشتراک گنجانده شده است.

[ad_2]

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

جذابیت و اهمیت خرید پلی استیشن پلاس اکسترا
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
با سئو گروه تلگرام @SEOPREM به بالاترین سطوح ممکن در معرفی و تبلیغ محتوایتان برسید!
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
نات کوین را چگونه نقد کنیم: راهنمای جامع برای تحلیل این ارز دیجیتال
معرفی شرط بندی انفجار در بازی های آنلاین
تماس با ما