درمان یکی از بیماری‌های دردناک پا با درمان

[ad_1]

پزشک “دانشگاه پیتسبرگ” روشی را برای درمان بیماری دردناک پا به نام “التهاب غلاف کف پا” (پلانتار فاسییت).

به گزارش ایسنا و به نقل از تی دی، روش جدید به این گونه است که طی آن خون بیهور به هوار به هوا می رسد.

به گفته پزشک دانشکده پزشکی دانشگاه پیتسبرگ، روشی که طی آن بیمار خود را به او پیوند می‌زند، می‌تواند برای کسانی که از یک بیماری شایع و دردناک به نام «التهاب غلاف پا» (plantar fasciitis) رنج می‌برند، کفایت کند. باشد.

دکتر “جفری گوسنوف” (جفری گوسنوف) جراح پلاستیک دانش پیتسبرگ گفت: ما این روش را برای استفاده از خواص چمنچم استفاده از خواص چمنچسایی در این مطالعه مفهومی، ما نشان دادیم که تزریق به پا، درد پاشنه پا را کاهش می دهد، به بیماران کمک می کند تا دوباره به فعالیت های روزمره و ورزش خود بپردازند و در کل کیفیت زندگی آنها را افزایش دهند.

غلاف کف پا یکی از شایعترین علل درد پاشنه پا است که حدود دو میلیون نفر در ایالات متحده از آن رنج میبرند.

«بث گوسنوف» (Beth Gusenoff) از یکی دیگر از محققان این مطالعه گفت: کف پا درد بسیار شدیدی ایجاد می کند و به گونه ای است که وقتی فرد از حالت نشسته یا از حالت خواب بلند می شود، درد شدیدی را تجربه می کند که برخی افراد آن را تجربه می کند. را مانند میخی توصیف می‌کنند که درست از پاشنه آن‌ها می‌گذرد.

درمان یکی از بیماری‌های دردناک پا با درمان

شکل حاد غلاف کف پا را می‌توان با کشش، کفش طبی یا تزریق کورتیزون درمان کرد. اما حدود 10 درصد از بیماران کاملاً درمان نمی‌شوند و کلاژن پای آن‌ها تحلیل می‌رود و غلاف یشن.

نتایج این مطالعه با الهام از خواص بهبود سلول های بنیادی، تکنیکی را ابداع کردند که طی آن از شکم یا سایر قسمت های بدن بیمار برای درمان این بیماری استفاده می کنند.

جفری گوسنوف گفت: در آسیب، سلول‌های بنیادی و فاکتورهای رشد وجود دارند که به ترمین خون تازه وارد خنیزه‌مارز می‌شوند. ما در این مطالعه از یک سوزن صاف برای سوراخ کردن دهان غلاف کف پا استفاده کردیم چهرورد که ایونع ثاروروباد که ایورنع تاوبابن اورنع. سپس سوزن را بیرون آورد و مقداری از بیمار را در آنجا تزریق می‌کنیم.

در این مطالعه که توسط دانشجویان آمریکایی انجام شده است، روش انجام این کار از علائم نشانه های غلاف را در بیماران درمان بخشید و زمینه را برای یک کارآزمایی بالینی بزرگتر فراهم کرد.

[ad_2]

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Exploring the World of Realtor Canada
تماس با ما