در اینجا چیست؟ ویدئو پروژکتور خانگی جانشین تلویزیونهای گرانقیمت

[ad_1]

در اینجا چیست؟  ویدئو پروژکتور خانگی جانشین تلویزیونهای گرانقیمت

فرارو- راهاندازی یک پروژه در خانه کار بسیار پیچیده نیست، این وسیله جای زیادی اشغال نمیکند، وزن کمی دارد و از همه مهمتر خروجی بزرگتری با قیمت بسیار کمتر از تلویزیونها به شما هدیه میدهد. با این حال افراد کمی به پروژکتورها اعتقاد دارند. دلیلش ساده است هیچکدامتان تا الان فیلمی هیجان انگیز را در خانه روی یک صفحه 102 اینچی تماشا نکردید یا نمیدانید بازی های ویدئویی با تصویری تا این اندازه بزرگ شگفت انگیز خواهد بود. به نظر شما هر کس بعد از چنین تجربه ای می تواند دوباره خودش را ببیند جلوی صفحه نمایش نمایش های کوچک تلیزیور سنمایش های کوچک تلومن سنمایش های کوچک تلومن سنمایش های کوچک تلویزیون های کوچک. لااقل الان که قیمت تلویزیون سر به فلک کشیده می شود، می توان آن را با یک دستگاه پروژکتور کنررسی جایگزین کرد.

واید داشتن پروژه در خانه
از عوامل مهم در انتخاب پروژه مناسب میزان آن با توجه به نیاز فرد است. شخصاً یک پروژه با عرض نمایش 3.6 متر یا 114 اینچ در خانه دارم که می تواند به خوبی فیلم ها را نمایش دهد. شخصیت‌های فیلم تقریباً واقعی هستند، شاید هم بزرگ‌تر باشند! در حالت کلوزآپ، سر کاراکتر فیلم تقریباً ۱.۲ متر می‌شود. تماشای john wick فصل 3 در صفحه نمایشی که تقریباً تمام فضای دیواری شما را می‌کند بسیار جذاب است. به تازگی از تلویزیونی که در خانه پخش می شود به عنوان نمایشگر رایانه استفاده می کنم و از این کارم رضایت دارم، زیرا در صفحات کوچکتر از 50 اینچ نمی توان تمام جزئیات را در فیلم را تماشا کرد، اما زمانی که تلویزیونی را به 100 می رساند. اینچ یا بیشتر می‌دهید، می‌توان تک‌موهای بازیگر را بشمارید.

ممکن است از بپرسند تماشای چنین تصاویر بزرگی به چشم آسیب نمی‌زند؟ در حقیقت ، قضیه برعکس شماست. پر کردن درصد بیشتر از فضای قابل مشاهده با درندگی متوسط ​​روی صفحه نمایش بزرگ برای چشم آذره نیست. این وضعیت شباهت زیادی به سینمای واقعی دارد.

اگر پروژکتور را روی سقف نصب کنید، صفحه آن می‌تواند روی دیوار ساخته شود. انتخاب‌های گران‌قیمت‌تر شامل صفحات جمع‌آوری شده هم هست که صفحه پروژه در سقف جمع‌آوری می‌شود و زمانی که مواد می‌شود. افرادی که می‌توانند دیوار را به خوبی رنگ کنند و دیگر صفحه نمایش را نشان دهند، اما شخصاً این کار را نمی‌پذیرند.

معایب پروژه های خانگی
نور مشکل بزرگی برای ویدئو پروژکتورها است. هر نور محیطی که در اتاق وجود داشته باشد می‌تواند به تصویر نهایی شما آسیب برساند. در سینمای خانگی که برای خود ایجاد کرده است، روزها قدری نور وارد محیط می شود، هر چند آنقدر نیست که روی کیفیت تصویر، تأثیر منفی دارد، اما در نهایت باعث ایجاد دهم شبها فیلم شود.

پروژکتورهای مشترک از لامپ های UHP می توانند چندین هزار ساعت کار کنند. بعد از آن نیز می‌توان با هزینه آن را عوض کرد. تقریباً هر دو سال باید این کار را انجام دهید در نهایت زمان رابطه مستقیم با شمفام. خیلی‌ها می‌دهند لامپ‌های UHP را با لامپ‌های LED ارزانتر جایگزین کنند، اما این لامپ‌ها کارآیی لامپ‌های Uarrna کارآیی لامپ‌های Uarrna هستند. همچنین نیاز به بلندگوی پخش صدا دارد ; چرا که پروژه تلویزیون دارای بلندگویی برای پخش صدا نیست.

چیزهایی که باید قبل از خرید پروژه خانگی بدانید
اگر گشتی در بازار ویدئو پروژه‌ها ممکن است با دیدن قیمت‌ها، مشخصات و قدمت پروژه‌ها ممکن است با دیدن قیمت‌ها، ویژگی‌ها و قابلیت‌ها یتشویبا باشد. در بازار گزینه های زیادی به چشم می خورد . از مدل های با سایز کم و قابل حمل تا مدل های بزرگ، نسخه های خانگی و مدل هاییر ه تنها بهجهمری گه تنها بهجهمریگ. حتی می‌توان روی مدلی دست گذاشت که می‌توان فیلم سه‌بعدی را تماشا کرد یا به انجام بازی‌های کامپی‌وردای بازی‌های کامپیوتای بازی‌های کامپیوتای.

می‌خواهید با ویدئو پروژکتور چه ببینید؟
امری که به خاطر آن از ویدئو پروژکتور استفاده می‌کند به چهار دسته تقسیم می‌شود. اطلاعات، ویدئو، عکس و بازی. بیشتر ویدئوژکتورها می‌توانند همه این موارد را پشتیبانی کنند ولی هر مدلی برنری پروژه در هرکادینز از اصی در هرکادین ام. مدلهای کاری برای نشان دادن فایل پاورپوینت, PDF, و … مناسب هستند ولی مدلهای خانگی بیشتر برای تماشای فیلم طراحی شده تا حدی که می تواند جایها را بگیرد. در بین این محصولات، مدل‌های قدرتمند برای بازی‌کردن به چشم می‌خورد. برای تماشای ویدئو حتما مدل‌هایی با وضوح تصویر بالا بخرید و اگر برای کار مجبور نباشید ههستید یکسره حتمار هسوابشیوابشی

با چه وضوح تصویری بخریم؟
در بهترین حالت، تصویر تصویر شما و ویدئو پروژکتور باید یکی باشد. برای بازی کردن یا تماشای ویدئو نسبت تصویر ۱۶ به ۹ یا ۱۶ به ۱۰ با تصویر ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ مناسب است. فعلا نیازی نیست روی داشتن قابلیت خروجی 4K پافشاری کنید و اگر خیلی نگران هستید میتوان با مدلهای 720 در 1280 نیز کنار آمد. برای امور کاری و کنفرانس‌ها مدل‌هایی با نسبت تصویر چهار به سه و تصویر تصویر ۱۰۲۴ در ۷۶۸ گزینه‌های قتنوم عنروم عنه‌های عتنوم الموم. اگر از لپ‌تاپ برای ارائه‌ها استفاده کنید، می‌توانید مدل‌های با نسبت تصویر عارض‌تر کارآیی بیشتر داشته باشید.

میزان روشنایی آن باید چقدر باشد؟
در بازار مدل‌هایی با قدرت روشنایی زیر صد لومن برای استفاده شخصی در اتاقی تاریک پیدا می‌شوند. مدل‌هایی با چند هزار لومن مخصوص بازی و دیدن فیلم با کیفیت بالا هستند. در هر صورت میزان روشنایی تصویر شما به دو چیز کلی بستگی دارد. میزان روشنایی محیط و اندازه تصویرتان. برای مکانهای کوچک و تاریک حتی می توانید با 75 لومن کیفیت تصویر خوبی دریافت کنید ولی اگر می خواهید یک فیلم سینمایی را در هال خانهتان برای تعداد زیادی از مهمانان پخش کنید در حالی که نمی توانید بیشتر منابع نور و روشنایی را کاهش دهید، به دستگاهی بپردازید. کمتر از دو هزار لومن فکر کنید.

هی ارتباطی داشته باشی؟
برای ویدئو پروژکتورهای قابل حمل وجود اتصالاتی مثل USB و وایفای کافی به نظر می رسد، اما وقتی درباره یک پروژکتور خانگی حرف میزنیم باید حتما وجوداتی مثل HDMI, S-Video VGA و را در نظر گرفت. اگر در محیط شخصی می‌توانید از انتخاب مدل‌هایی با خروجی هدف یا اسپیکر بلوتوثی پیدا کنید. بالاخره یک سینمای خانگی، سیستم‌های صوتی الکترونیکی به ساب ووفر و استاندارد دالبی دیجیتال هم نیاز دارند.

[ad_2]

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما