دستگیری دو سنگ پران بزرگراه غدیر

[ad_1]

فرماندهی مدیریت شهرستان یهرستان ری از دو نفر که اقدام به پرتاب سنگ به سمت خودروی ردرندرورنرنرنرنرن.

به گزارش ایسنا، پنجشنبه شب گذشته ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن از رانندگان خودروهای سنگین و سبک عبوری در بزرگراه غدیر از پرتاب سنگ به سمت خودروهای خود خبر داده و از این موضوع انتقاد کرده بودند; سنگ‌هایی که منجر به وارد شدن به برخی از خودروها می‌شوند.

درپی انتشار این ویدیو نیز مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت به ایسنا اعلام کرد: «تیمی از مأموران پلیس پلیس و مأموران پلیس آگاهی تهران بزرگ به این موضوع دستور کار خود را می دهند و در همان دقایق اولیه به سرنخ هایی از عوامل این اقدام دست یافته اند. و این افراد شناسایی قرار گرفته اند.»

حالا امروز خبر رسید که پلیس دو نفر را به دلیل پرتاب سنگ به سمت خودروهای عبوری در این حوزه تساز. موضوعی که سرهنگ دوستعلی جلیلیان، فرمانده مدیریت ویژه شهر ری آن را اعلام کرد و گفت: در پی وقوع حادثه سنگ پرانی در اتوبان غدیر به دستور سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس های تخصصی، ایگان امداد و فرماندهی شهرستان. ری قرار گرفت و با صورت گرفته دو عامل اصلی این حادثه دستگیر شد و از آن‌ها یک دستگاه موتورسیکل کشف دستگاه موتورسیکت.

وی افزود: مشتریان در بازجویی های صورت گرفته با مخالفت و پشیمانی از اقدام نابخردانه خود اعتراف کردند که صرفا برای سرگرمی و بدون انگیزه قبلی دست به این اقدام زده اند و هرگز نمی کنند به این سرعت توسط پلیس دستگیر می شوند.

پیش از این نیز در دی ماه امسال، مردی که با پرتاب سنگ در برخی از بزرگراههای تهران منجر به مرگ دو تن و آسیب دیدگی به چند عبوری شده بود، متوقف شد. در گفتگو با مرد انگیزه وی از این اقدام خواسته بودیم که این مدعی شده بود هدفش خالی کرد.

همچنین در همان سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت نیز از دستگیری 10 نفر در رابطه با سنگ‌پرانی در بزرگ‌های تهران خبر داده است و گفته است که «بعد از اولین حادثه نگاه ما در حوزه‌های نظارتی مدیریت تغییر کرد و علاوه بر آن بر روی مدیریت و ترافیک. موضوع مراقبت از رفتارها و افراد و مشکوک ها در محورهای بزرگراهی و پلها و … نیز در دستور کار تمامی واحدهای گشتی و حتی گشت های پلیس راهور قرار گرفت.

ما دستورات اولیه را صادر می‌کنند و مراقبت‌های ویژه از سوی گشت‌ها و مأموران ما در حال انجام است تا علاوه بر کار نظارتی، مراقبت مراقبت و ایمنی در این مسیرها وجود داشته باشد.»

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما