رئال مادرید مکان مورد علاقه لواندوفسکی است

[ad_1]

کد پیام: 1785829/59

زمان: 10:20
1400/07/24

بازدید: 13.010

آیا فوق ستاره ها و بایرن به پایان رسیده اند؟

به نظر می رسد روبرت لواندوفسکی مهاجم بایرن مونیخ به طور جدی به جدایی از تیم فکر می کند.

به گزارش “ورزش سه” ، چند روز پیش مجله آلمانی بیلد مدعی شد که اظهارات حسن صالح حمیدزیچ ، مدیر ورزشی بایرن ، در خصوص بررسی ارلینگ هلند از وضعیت باشگاه باعث نارضایتی و عصبانیت لواندوفسکی شده است.

درخشش این تیم در ترکیب بایرن مونیخ در چند فصل اخیر به موفقیت تیم کمک کرد ، به ویژه در پیروزی 6 بازی تحت هدایت هانس فلیک که جذب مهاجم دیگر متخصص تیراندازی را برای وی دشوار کرد. اهداف

همه علاقه مدیران رئال مادرید به جذب این بازیکن را می دانند. آنها بارها و بارها در سالهای اخیر این علاقه را به صورت رسمی و غیر رسمی ابراز کرده اند ، اما در نهایت لواندوفسکی برنده نشد. اما این بار ممکن است شرایط برای آنها متفاوت باشد.

روزنامه AS امروز روی جلد خود به این موضوع اختصاص داده و مدعی شده که رئال مادرید جهت مورد علاقه نماینده لهستان است. قرارداد او با بایرن مونیخ در سال 2023 به پایان می رسد و در صورت امتناع از تمدید قرارداد ، به احتمال زیاد او تابستان آینده باشگاه را ترک می کند.

رئال مادرید می تواند مهاجم 33 ساله را با قیمتی مناسب و شاید حتی کمتر از ارزش واقعی او خریداری کند تا به رویای دیرینه اش در استفاده از وی در ترکیب خود در سانتیاگو برنابئو برسد. قدرت قابل توجه لواندوفسکی می تواند شرایط خوبی را برای هر تیمی فراهم کند. بدیهی است که یکی دیگر از گزینه های رئال مادرید ، ارلینگ هلند است ، اما با توجه به رقابت جدی پیرامون جذب وی ، انتظار استخدام لوا چندان دور از انتظار نیست. علاوه بر این ، گفته می شود این بازیکن حاضر است حتی با حقوق کمتر به این تیم بپیوندد تا چالشی جدید در لیگ غیر از بوندس لیگا را تجربه کند.

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما