راز جاروبرقی‌های پرفروش در بازار لوازم خانگی

[ad_1]

فرارو– پرفروش‌ترین جاروبرقی‌های بازار محصولات ایرانی هستند، در بازه قیمت دو ینج میلیون تومان. فعالان بازار و فروشندگان لوازم خانگی میگویند عمده جاروبرقیهای فروخته شده بین دو تا پنج میلیون تومان ارزش دارند که مدلهای زیادی با قیمت زیر دو میلیون تومان و بیشتر از پنج میلیون تومان در بازار دیده می شود. طبق انتظار جاروبرقی‌های کیسه‌های گزینه اول، اما مدل‌های ربار و بدون کیسه‌های بارگی هستند. جاروبرقی‌های ایرانی هم به‌خاطر راه آمدن با جیب مشتریان، فروش بیشتر را نسبت به رقبای خارجی خود ی‌کونرب خارجی خونرد.

پرفروش‌ترین جاروبرقی‌ها با چه قیمتی فروخته می‌شوند؟

به گزارش فرارو، جاروبرقی‌های دو تا پنج میلیون تومان به محبوب‌ترین گزینه‌های بازار لوازم خانگی تبهیاد ش. فروشندگان و فعالان این بازار میگویند مدلهای دو تا پنج میلیون تومانی در ماههای گذشته برای اولین بار انتخاب شده اند و گزینه های زیر دو میلیون تومان و بیشتر از پنج میلیون تومان در رتبه های بعدی این فهرست قرار می گیرند.

پرفروش‌ترین جاروبرقی دو تا پنج میلیون تومان مدل VC-2200W پارس‌خزر است. مدلی که رنگ‌بندی‌های متفاوت دارد، از موتور نسبتا قدرتمند دو هزار و 000 وات بهره می‌تلفی و حهووره و حهووره و حهورود و حهووره و ههووره و ههورود هواور755 و ههووره و ههورود خهومور750 و حهورود. در این بازه قیمت مدل های Turbo 2500WB پارس خزر و جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22R بهتر است با قیمت های چهار میلیون و 500 هزار تومان و چهار میلیون تومان رتبه های دوم و سوم جاروبرقی های پرفروش را به خود اختصاص دهند. جاروبرقی Turbo 2500WB پارس‌خزر در رنگ‌های طوسی، طوسی تیره و خاکستری روانه بازار می‌شود و عارضه‌ای است که از اسطر ایمان‌طور است که از اسم‌آور یک اسموار ایمان‌طور که اسم‌آور یک از استوار یک اسموار ایمان‌طور کک است. جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22R نیز با رنگ مشکی و قدرت موتور دو هزار و ۱۰۰ و در بازار به فروش می‌رسد. هر سه مدلی که اسم بردیم از نوع جاربروقی‌های کیسه‌های می‌شوند.

پرفروش‌ترین جاروبرقی‌های دو تا پنج میلیونی

برند

مدل

قیمت

پارس خزر

VC-2200W

دو میلیون و ۷۵۰ هزار تومان

پارس خزر

2500WB

چهار میلیون و 500 هزار تومان

دوو

DVC-LH22R

چهار میلیون تومان

پرفروش‌ترین جاروبرقی‌های بازار محصولات کدام برندها هستند؟

پرفروش‌ترین جاروبرقی‌های بازار محصولات ایرانی هستند. طبق گفته فعالان بازار لوازم خانگی با وجود حضور برندهایی مثل دوو، بوش و … محصولات ایرانی یارور شارورانی پرفروشترین جاروبرقی پارسخزر مدل دو میلیون و 700 هزار تومانی VC-2200W است و مدلهای Turbo 2500WB و Turbo 2000 بهترتیب با قیمتهای چهار میلیون و 500 هزار تومان و دو میلیون و 400 هزار تومان به فروش محصولات این برند تبدیل می شوند. اگر حرف‌های بازارها را ملاک بدهیم، برندهای خارجی دوو و بوش برد از پارس‌خزر محبوب‌نرور ارس‌خزر محبوب‌نوروار ارس‌خزر محبوب‌نروار ارس‌خزر محبوب‌نروار ارس‌خزر محبوب‌ناریبارخز. مدل BGL8GOLDIR بوش در حال حاضر دقیقاً شش میلیون تومان فروخته می‌شود و فروشنده‌ها روی پرفروش‌ترین مدرها، دقیقاً شش میلیون تومان فروخته می‌شود و فروشنده‌ها روی پرفروش‌ترین مدر حال می‌شوند. بازار لوازم خانگی و جاربروقی فقط به این برندهایی که اسم بردیم خلاصه نمی شود و از نام پاناسونیک، آی سی، پاکشوما، سایا، وینسنت، میگل، تولیپس و … نباید غافل شود.

پرفروش ترین جاروبرقی های پارس خزر

برند

مدل

قیمت

پارس خزر

VC-2200W

دو میلیون و ۷۵۰ هزار تومان

پارس خزر

2500WB

چهار میلیون و 500 هزار تومان

پارس خزر

توربو 2000

دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

پرفروش‌ترین جاروبرقی‌های بازار از چه نوعی هستند؟

جاروبرقی‌های کیسه‌های در حالی‌که انتخاب اول اول می‌شوند می‌شوند که در بازار شاهد حضور انواع مورس‌ها باشیم. آنطور که فروشندگان لوازم خانگی می‌گویند بیشتر از نیمی از محصولاتی که فروخته می‌شوند از نتعی کیسنعکی می‌شوند.

بعد از این مدل‌های جاروبرقی‌های بدون کیسه و رباتیک بیشترین سهم را در بازار جاروبرقی پیدا کرده‌اند. پرفروش‌ترین جاروبرقی کیسه‌های فعال بازار مدل VC-2200W پارس‌خزر با قیمت دو میلیون و ۷۵۰ هزار تومان استان. مدل‌های 2500WB پارس‌خزر و DVC-LH22R دوو نیز بین جاروبرقی‌های کیسه‌های بیشترین فروش را در خود جای داده است. جاروبرقی درما مدل DX115C با قیمت 780 هزار تومان محبوبترین جاوربرقی بدون کیسه های بهشمار میرود و پشت سر آن مدل های Merlin سایا و VC-A610 تولیپس با قیمت های یک و نیم میلیون تومان و دو میلیون و 600 هزار تومان قرار گرفته اند. همچنین جاروبرقی شیائومی مدل MOP 2 Pro پلاس با قیمت 12 میلیون و 200 هزار تومان پرفروشترین جاروبرقی رباتیک بازار از دید فروشندگان می شود. مدل هفت میلیون تومانی موپ شیائومی و ۱۵ میلیون تومانی D9 دریم را هم باید دومین و سومین جاروبرقی رزنارز فاروبرقی رزنانر اروبرقی رزنادار فاروبرقی رزنادار فاروبرقی رزنادایک

پرفروش‌ترین جاروبرقی‌های کیسه‌های

برند

مدل

قیمت

پارس خزر

VC-2200W

دو میلیون و ۷۵۰ هزار تومان

پارس خزر

2500WB

چهار میلیون و 500 هزار تومان

دوو

DVC-LH22R

چهار میلیون تومان

[ad_2]

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Exploring the World of Realtor Canada
تماس با ما