زالی: بیمارستان ها برای موج ششم آماده باشند

[ad_1]

فرمانده ستاد مبارزه با فساد کلانشهر تهران با تاکید بر آمادگی اورژانس اطفال به مدیران بیمارستان ها پیشنهاد کرد برای موج ششم نوسازی امکانات، دستگاه ها و تدارکات اکسیژن بیمارستان ها اقدام کنند.

به گزارش فارس، علیرضا زالی در نشست سه دانشگاه تهران، ایران و شهید بهشتی افزود: مهمترین خط مقدم مقابله با این ویروس، تیم های پزشکی هستند و هر پرستاری که از خدمت خارج شود، فشار مضاعفی به بقیه وارد می کند. تیم.”

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با تاکید بر لزوم بازآموزی بیشتر در بیمارستان‌ها، تصریح کرد: یکی از نقاط ضعف شیوع این بیماری در بیمارستان‌ها برداشتن ماسک توسط پرسنل پزشکی در هنگام استراحت است.

زالی با بیان اینکه همه کادر درمانی باید نوبت سوم واکسن کرونا را تزریق کنند، افزود: در واقع با توجه به فراوانی انواع واکسن ها در کشور، کادری که روی نوبت سوم کار می کنند با دوز اول و دوم واکسن متفاوت است. ” برای تزریق.

وی ادامه داد: نسبت به سال گذشته میزان مرگ و میر پایین است که نشان دهنده دو مورد کیفیت بالای درمان و مراقبت و کاهش مرگ و میر ناشی از ویروس امیکرون است.

زالی با اشاره به تجربیات به دست آمده در سایر ابعاد کووید 19 بر لزوم تقویت کلینیک ها و مجتمع های تنفسی تاکید کرد و افزود: باید به توسعه تیم های ترخیص توجه ویژه شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به اهمیت رعایت پروتکل های دارویی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، گفت: دوره امیکرون کوتاه است و احتمالا نیازی به مصرف برخی داروها نیست. اما ذخایر ملی دارو باید در شرایط کافی و مناسب باشد.

زالی ادامه داد: امروزه نظارت بر انجام یا عدم اعمال جراحی بر عهده مدیران بیمارستان هاست، اما با درگیر شدن بیشتر کودکان مبتلا به بیماری امیکرون، موضوع کمبود تخت اطفال باید مورد توجه قرار گیرد چرا که از بیمارستان های خصوصی نیز استفاده شده است. برای تخت در سال های اخیر.” بچه ها سرمایه گذاری لازم را انجام ندادند.

فرمانده ستاد مبارزه با فساد کلانشهر تهران با تاکید بر آمادگی اورژانس اطفال به مدیران بیمارستان ها پیشنهاد کرد برای موج ششم نوسازی امکانات، دستگاه ها و تدارکات اکسیژن بیمارستان ها اقدام کنند.

زالی با اشاره به اقدامات بیمه سلامت برای درمان سرپایی بیماران عروق کرونر افزود: قطعاً در راستای بخشنامه قانونی، سازمان بیمه اجتماعی نیز چنین حمایت هایی را برای درمان سرپایی بیماران عروق کرونر خواهد داشت.

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Exploring the World of Realtor Canada
تماس با ما