زیرسویه جدید اومیکرون شناسایی شد

[ad_1]

سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرده چند زیرسویه از امیکرون از جمله BA.1، BA.1.1، BA.2 و BA.3 را رمدیابی و BA.3 رامینبی.

به گزارش ایسنا، سازمان بهداشت جهانی با ردیابی زیرسویه های جدید امیکرون در حال بررسی داده های دنیای واقعی در این مورد است که آیا این زیرسویه های امیکرون باعث بیماری شدیدتر همسترها در شرایط آزمایشگاهی می شود یا خیر.

ماریا ون کرخوف، کارشناس ارشد بیماری‌های عرفانی سازمان بهداشت جهانی، در این خصوص اظهار کرد: نمیکورین نیکرساین به همین دلیل آن را در چند زیرشاخه دنبال می کنیم. در برجسته‌ترین زیرسویه‌هایی که در سراسر جهان شناسایی شده‌اند، BA.1، BA.1.1 و BA.2 هستند. زیرسویه BA.3 و زیرشاخه های دیگر نیز وجود دارند.

وی گفت: هم‌اکنون بسیاری از افراد در مورد تحقیق ژاپنی که در مرحله پیش چاپ قرار گرفته‌اند، آگاهی دارند. این تحقیق یک مطالعه تجربی و به طور خاص بر روی همسترها انجام شده است.

پزشکان به دنبال این بودند که آیا از نظر تجربی در همسترها نشانه‌ای از ایجاد بیماری شدیدتر در شرماری شدیدتر در شرماری شدیدتر در شرماری شدیدتر در شرماری شدیدتر در شرماری شدیدتر در شرماری شدیدتر در شراوایط آزدیدتر در شرماری شدیدتر در شراوایط البته این نتایج در دنیای واقعی نیز بررسی می‌شود.

کرخوف افزود: سازمان بهداشت جهانی همچنین در حال بررسی علائم در افراد است تا دریابد تفاوتهایی در شدت علائم در سطح منطقه از خطر افزایش بستری شدن در بیمارستان بیماران به BA.2 در مقایسه با BA.1 مشاهده می شود یا خیر. نتایج ارزیابی کشور این است که ما تفاوتی در شدت BA.1 در مقایسه با BA.2 مشاهده نمی‌کنیم.

وی بیان کرد: میزان مشابهی از شدت بیماری وجود دارد که مربوط به خطر ابتلا به بیماری در بیمارستان است که واقعاً مهم تلقی می شود، زیرا در بسیاری از کشورهای مختلف قابل توجه است که در زیرسویه BA.1 و BA.2 مشاهده می شود. در آن کشور تغییری در شدت بیماری BA.1 در مقایسه با BA.2 گزارش نشده است. بنابراین علاوه بر مطالعه تجربی داده‌های دنیای واقعی را نیز بررسی می‌کنیم.

من اینجا هستم!

مطالعه آزمایشگاهی ژاپن نشان داد که BA.2 یا امیکرون پنهان‌کار می‌تواند باعث بیماری شدیلا به بیماری شدیماری شدیلا به بیماری شدیماری شدیماری شدیماری شدیادن بیماری شدیادب1. مطالعه ژاپنی که به بررسی تأثیر BA.2 روی همسترها می‌پردازد، تلاش کرده دریابد که نشانه‌هایی از مار نشانه‌ای از بیمار نشان‌دهنده‌ای از نشانه‌ای از یوارار است. نتایج پیش‌چاپ نشان داد که BA.2 می‌تواند باعث بروز بیماری شدید در همستر شود، اما در جستجوی نشانه‌های شدید بیماری در اثر افزایش خطر ابتلا به بیماران مبتلا به BA.2 نسبت به BA.1 شدت بیشتر وجود ندارد.

نتایج مطالعه ژاپنی نشان داد BA.2 ممکن است ویژگی هایی داشته باشد که قادر به ایجاد بیماری جدی باشد، ویژگی های فرار ایمنی را درست مانند سویه فرعی BA.1 نشان می دهد و به درمان هایی مانند آنتی بادی مونوکلونال مقاوم است.

درس گفتند: زیر BA.2 به عنوان یک سویه امیکرون در نظر گرفته می‌شود، اما توالی ژنومی آن را به شدت تسویه می‌کند.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که امیکرون پنهانکار می تواند باعث بروز بحران در همستر شود، اما نتایج مطالعات انسانی نشان می دهد که میزان شدت هر 2 سویه فرعی یکسان است.

[ad_2]

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

جذابیت و اهمیت خرید پلی استیشن پلاس اکسترا
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
با سئو گروه تلگرام @SEOPREM به بالاترین سطوح ممکن در معرفی و تبلیغ محتوایتان برسید!
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
نات کوین را چگونه نقد کنیم: راهنمای جامع برای تحلیل این ارز دیجیتال
معرفی شرط بندی انفجار در بازی های آنلاین
تماس با ما