سفر تیم ملی کشتی ایران به آمریکا لغو شد

[ad_1]

علیرضا دبیر در نامه‌های تیم فدراسیون آمریکا، سفر ملی کشتی آزاد ایران به این کشور رامه‌ای بدرورینیزروان ورواری.

به گزارش ایسنا، پس از خودداری آمریکا از صدور ویزا برای برخی از اعضای کاروان اعزامی کشتی ایران به آمریکا، تیم ملی کشتی آزاد در این کشور برای انجام دیدار دوستانه که قرار بود 23 بهمن در تگزاس برگزار شود، لغو شد.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی ایران، طی نامهای به رئیس فدراسیون کشتی آمریکا، عدم امکان حضور ایران برای انجام مسابقه دوستانه ورزشی تیم به تیم با تیم کشتی آزاد این کشور را اعلام کرد.

متن ایمیل ارسالی به شرح زیر است:

جناب آقای بوریس بومگارتنر
قهرمان جهان و المپیک و رئیس فدراسیون کشتی آمریکا

بسیار متأسفم اعلام کردم که تیم ملی کشتی جمهوری اسلامی ایران بدلیل عدم اعطای روادید به 6 نفر از اعضای این تیم، عملا امکان حضور و شرکت در مسابقه دوستانه با تیم ملی آمریکا را ندارد. عدم صدور گواهی روادید از سوی مقامات کشور انجام شده است.

ناخرسندم که اعلام کرد تا این لحظه ویزای دو کشتی گیر، مربی تیم، سرپرست تیم و داوری فدراسیون و اینجانب، هیئت رئیسه فدراسیون صادر نشده و تصمیم چارهای جز اعلام لغو سفر برای اینجانب باقی نمانده است.

همچنین مایلم اعتراض خود را نسبت به برخورد غیرمحترمانه و دور از ادب برخی عوامل سرکنسولگری آمریکا در دبی با سرپرست تیم ملی کشتی ایران که آنها را حدود 5 ساعت تحت مصاحبه بازجویی قرار دادند، اعلام کردند.

شصا آمینان داروک شما و كشتيگريران خبيكيي كشتي نقشی در ايجي جيانات سياسی ضيظ روزيشته وندريد.

علاقمند بودم در پی دعوت محترم شما برای درکنار هم ورزش کردن و از همدیگر یادگرفترن ،هدف اینرین وارو،ن اکنون که به غیرورزشی، این امکان در آمریکا وجود ندارد، مایلم از شما و تیم ملی کشتی آمریکا دعوت کنید تا در اولین فرصت ممکن به ایران بیایید و این دیدار دوستانه در ایران انجام شود.

مطمئن می دهم که هموطنان کشتی دوست و میهمان‌نواز من، با آغوش باز از شما می‌خواهید کرد.

علیرضا دبیر
فدراسیون فدراسیون جمهوری اسلامی ایران.

[ad_2]

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج