عجیب‌ترین عامل چاقی که باورش سخت است

[ad_1]

شاید مورد عجیبی برای افزایش وزن به نظر برسد. اما یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که پلاستیک موجود در بطری‌های شامپو می‌تواند به آن چاق شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محققان 11 ماده شیمیایی را در محصولات معمولی مانند بطری های نوشیدنی، اسفنج های آشپزخانه و نرم افزارهای کشف کرده اند که می توانند بر متابولیسم تاثیر بگذارند و باعث افزایش وزن شوند.

دانشگاه علم و صنعت نورژ ۳۴ محصول پلاستیکی مختلف را بررسی کردند تا بینند هاندی چه مواد شیمیایی هتستیکی را بررسی کردند.

آن‌ها از 5500 ماده شیمیایی مختلف در این محصولات پیدا می‌شوند و 629 ماده از آن‌ها بیش از 11 مورد از آن‌ها را شناسایی می‌کنند.

مارتین واگنر، دانشیار دانشگاه علم و نور، گفت: آزمایش های ما نشان می دهد که محصولات پلاستیکی معمولی حاوی ترکیبی از مواد هستند که می توانند عامل مهم و کاهش دهنده یا افزایش وزن و چاقی باشند.

برای مدت زمان بیشتر، بیشتر بر این باور بودند که مواد شیمیایی پلاستیکی در این محصولات روزمره روزمره اما واگنر نشان داد که تیم در شرایط واقعی تعداد قابل توجهی از آن‌ها نشان می‌دهد. سپس این مواد شیمیایی وارد بدن می شوند.

تحقیقات قبلی نشان داده اند که برخی از پلاستیکها حاوی مواد شیمیایی مختل کننده غدد درون ریز هستند که به نام “مواد چاق” نیز می شوند که ممکن است بر رشد و باروری ما تأثیر بگذارند. اکنون به نظر می‌رسد که ممکن است عامل افزایش وزن باشد.

دلیل آن این است که مواد شیمیایی حاصل از یک سوم محصولات پلاستیکی که در مطالعه جدید مورد بررسی قرار گرفته اند، به سلول های آزمایشی در آزمایشگاه های آزمایشگاهی کمک می کنند.

مواد موجود در این محصولات، سلول‌ها را مجدداً برنامه ریزی می‌کنند تا تبدیل به سلوبن هوبن شووبن نموبن نتوبنخ شوند.

در حالی که برخی از محصولات پلاستیکی حاوی مواد شناخته شده هستند، آنها هستند که متابولیسم را مختل می‌کننولیسم را مختل می‌کنن نرسم درا مختل می‌کنن نرینن. با این حال آن‌ها همچنان رشد سلول‌های حرکتی می‌کنند.

چاقی در برخی از شایع‌ترین علل مرگ و میر در جهان از بیماری‌های قلبی – بیماری و سرطان نقش دارد. اضافه کردن وزن‌های مشابه ما را به تغییر می‌تواند متفاوت کند.

وجود زیادی برای این وجود دارد. اما نویسندگان آخرین مطالعه می‌گویند مواد شیمیایی پلاستیکی ممکن است عاملی باشد که قبل از آن مورد توجه قرار گیرد

این مواد شیمیایی شامل فتالات‌ها و BPA هستند. اما این مشکل جدید را می‌دهند که می‌توانند این مشکل را ایجاد کنند.

فتالات‌ها و بیسفنول- به دلیل اثبات بالقوه خود بر عملکردهای تولید مثلی، عصبی و ایمنی به خهاد ش.

اما مطالعاتی که نشان می‌دهند می‌دهند که حیوانی را در معرض خطر قرار می‌دهند.

[ad_2]

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما