فواید نوشیدن آب داغ چیست؟

[ad_1]

نوشیدن آب سرد یا گرم، بدن افراد را سالم و هیدراته نگه می‌دارد. برخی ادعا می‌کنند که آب را در مقایسه با نوشیدن آب سرد به بهبود هضم، رفع احتقان و حتی تقویت آرامش کم می‌کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، تحقیقات علمی کمی در مورد فواید آب گرم دارند. با این حال، بسیاری از مردم این درمان را احساس می‌کنند. مخصوصاً اول صبح یا درست قبل از خواب.

بر اساس تحقیقات، نوشیدنی‌های داغ، مطلوب بین ۱۳۰ تا ۱۶۰ درجه فارنهایت (۵۴ تدن ۷۱ درجه سانتی‌گراد)

بالاتر از این می‌تواند باعث سوختگی شود. برای تقویت بیشتر سلامتی، مقدار ویتامین C هم به آن اضافه کنید. سعی کنید کمی لیمو را به آب داغ اضافه کنید تا آب لیمو درست شود.

ممکن است گرفتگی بینی را قطع کند

یک فنجان آب داغ ایجاد می‌کند. ?

شما در سراسر سینوس‌ها و گلوی خود غشاهای مخاطی دارید. نوشیدن آب داغ ممکن است به گرم کردن آن منطقه و تسکین گلودرد ناشی از تجمع مخاط کمک کند.

بر یک مطالعه در سال ۲۰۰۸، یک نوشیدنی داغ مانند چای باعث می شود سریع آبریزش بینی، سرفه، گلورد و خسد. نوشیدنی داغ از نوشیدنی برابر با دمای اتاق کنترلتر بود.

ممکن است به هضم کمک کند

نوشیدن آب به حرکت دستگاه کمک می‌کند. همانطور که آب در معده و روده شما حرکت می کند، بدن بهتر است مواد زائد را دفع کند.

برخی بر این باورند که نوشیدن آب گرم به ویژه برای فعال کردن دستگاه درمان است. تئوری این است که آب داغ، می‌تواند غذا بخورد و در هضم آن مشکل را حل کند و از آن بد باشد.

مطالعه‌های در سال ۲۰۱۶ نشان داد که آب گرم ممکن است بهتری برای حرکات و دفع گاز بعد از جار داشته باشد. در عین حال، اگر احساس می‌کنید که آب داغ را به هضم غذای کمک می‌کنید، از آرن به عنوان یک درمان مصرف کنید.

دریافت نکردن آب کافی، چه گرم و چه سرد، می‌تواند تاثیر منفی بر عملکرد سیستم عصبی شما داشته باشد.

تحقیقات معتبر در سال 2019 نشان داد که آب می‌تواند فعالیت سیستم عصبی مرکزی و همچنین خلق و خوبان را داشته باشد. این تحقیق نشان داد که آب، فعالیت شرکت‌های مغز را در طول فعالیت‌های سخت‌افزاینده و تمرینش.

برخی از شواهد نشان می‌دهند که آب خنک برای آبرسانی مجدد بهترین است. زیرا نوشیدن آب در هر لحظه به هیدراته داشتن شما کمک می‌کند.

پزشکان توصیه می‌کنند که زنان روزانه ۷۸ اونس (۲.۳ لیتر) آب و مردان روزانه ۱۱۲ اونس (۳.۳ لیتر) آب دریافت کنند. این ارقام شامل آب از مواد غذایی مانند میوه ها، سبزیجات و هر چیزی است که ذوب می شود.

اگر باردار یا شیرده و درگیر فعالیت‌های شدید یا کار در محیط‌های گرم هستید، به آب بسیار نیاز دارد. سعی کنید روز را با یک وعده آب گرم شروع کنید و با یک وعده آب گرم به پایان برسانید. بدن شما برای انجام هر کار اساسی به آب نیاز دارد. بنابراین ارزش آن را نمی‌توانم اغراق آمیز بخوانم.

مطالعه در سال 2017 نشان داد هر چند واکنش طبیعی بدن در شرایط سرد لرزیدن است. نوشیدنی‌های گرم می‌تواند به کاهش کمک کند. افراد نظرسنجی، لباس‌هایی که می‌پوشند و آبی با درجه بالاتر از جماد، می‌نوشیدند.

سپس در دماهای مختلف از جمله تا ۱۲۶ درجه فارنهایت آب می‌نوشیدند. جمع آوری شده اند که نوشیدن آب داغ به سرعت به این افراد کمک می کند تا کار کمتری حفظ شود برای حفظ بانهان مند یعنی برای این نوشیدنی آب داغ می‌تواند در شرایط سرد مانند کار یا ورزش، مفید باشد.

جریان خون سالم بر همه چیز از فشار خون گرفته تا خطر به بیماری‌های بیماری‌ای تأثیر می‌گذارد. حمام آب گرم به اندام‌های گردش خون شما (سرخرگ‌ها و سیاه‌رگ‌ها) کمک می‌کند تا خون را به طور متمرکز بر منرنور.

نوشیدن آب داغ ممکن است اثر مشابه داشته باشد. با این حال، تحقیق درباره موضوع مبنی بر وجود این وجود دارد. –

از آن محل نوشیدن آب داغ به بهبود عملکرد سیستم عصبی مرکزی کمک می‌کند. اگر آن را بنوشید، ممکن است کمتر احساس کنید.

بر اساس مطالعه در سال ۲۰۱۴، نوشیدن آب کمتر باعث کاهش آرامش، لذت و احساس مثبت می‌شود. بنابراین هیدراته ماندن ممکن است خلق و خو و سطح آرامش شما را بهبود بخشد.

در حالی که هیچ گواهی قطعی وجود ندارد که آب گرم فواید خاصی در این زمینه داشته باشد. مطالعه سال 2020 که آب را بیشتر می‌نوشید، می‌توان از کلیه‌ها و رقیق مواد زائد در خون کمک کند و با توجه به بنیاد آرتریت، نوشیدن آب برای شستوشوی بدن مفید است و می‌توان با درمان با کمک کمک کند، مفاصل را روان نگه داشت. دارد و از نقرس جلوگیری کند.

آشالازی وضعیتی است که در طی آن مری شما در انتقال غذا به معده مشکل دارد. افراد مبتلا به آشالازی در بلع مشکل دارند. آن‌ها ممکن است احساس کنند که غذاها به جای حرکت به سمت معده در مری آن‌ها می‌گیرند.

به این حالت دیسفاژی می‌گویند. یک مطالعه قدیمی در سال 2012 نشان داد که آب گرم ممکن است به افتلام زیهمکن امکن برسد.

نوشیدن آب خیلی داغ می‌تواند به بافت مری آسیب آسیب برساند، جوانه‌های چشایی شما را بسوزاند و زبان شما را کرا د. هنگام نوشیدن آب گرم بسیار مراقب باشید. نوشیدن آب ولرم نه خنک، نه داغ، بهترین گزینه برای آبرسانی مجدد است.

با این حال، به طور کلی، نوشیدن آب داغ هیچ اثر مضری ندارد و از آن به عنوان یک درمان بی خط استفاده می کند. در حالی که تحقیقات مستقیم کمی در مورد فواید آب گرم در مقابل آب سرد وجود دارد. نوشیدن آب گرم بی خطر تلقی می‌شود و می‌توان راه خوبی برای اطمینان از هیدراته ماندن در طول روز باشد.

صرف کردن به نوشیدن آب گرم است. سعی کنید روز خود را با یک فنجان آب جوشیده شروع کنید و مدتی خنک شود. اگر اهل چای یا قهوه نیستید، آب گرم با لیمو را امتحان کنید.

یک جلسه حرکات کششی سبک را به برنامه روزانه خود اضافه کنید. انرژی قوی می کند و برای مقابله با روز مجهزتر می شود.

اگر طعم آب گرم برای شما جذاب نیست، قبل از نوشیدن، کمی مرکبات مانند لیمو به نوشیدنی اضافه کنید. نوشیدن آب گرم قبل از خواب یک راه عالی برای آرام کردن بدن، پس از یک روز پرمشغله است. پس آب گرم را فراموش نکنید.

[ad_2]

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Exploring the World of Realtor Canada
تماس با ما