قرص فلوکستین Fluoxetine برای چیست؟

سه روز پیش وقتی دیگر از پیدا کردن فلوکستین – www.pishboro.ir/%D9%81%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86 ناامید شدم، دوباره به دکتر رفتم و روانپزشکم برایم یک قرص دیگر به نام « لگزاتال» تجویز کرد. در مطالعات کوتاهمدت، داروهای ضد افسردگی ریسک فکر و رفتار خودکشی را در کودکان، نوجوانان و بزرگسالان جوان (زیر ۲۴ سال)افزایش دادند و داروهای ضد افسردگی برای اختلالات افسردگی و دیگر بیماریهای روانشناختی تجویز کردند. جالب است بدانید برخی از متخصصان هم گاهی از روی سهل انگاری این دارو را برای درمان چاقی بیماران خود تجویز می کنند. كسي كه خلق پاييني دارد پس از مدتي كه دارو را مصرف كند، خلق او نرمال ميشود كه اين هم بعد از حداقل 5 هفته شروع ميشود. حتي در مواردي كه بالا رفتن خلق بيش از حد مطلوب اتفاق بيفتد، پزشك مصرف دارو را قطع ميكند. قطع مصرف کپسول فلوکستین و ترک این دارو به صورت ناگهانی می تواند خطرناک باشد . قطع ناگهانی مصرف برخی از قرص های ضد افسردگی باعث ایجاد علائم مشابه ترک و بدتر شدن افسردگی میشود.

کپسول فلوکستین

این دارو همچنین میتواند تمایل به انجام مکرر برخی کارها (مانند شستن دستها، شمارش و چک کردن اجباری) که در زندگی روزمره اختلال ایجاد میکنند را کاهش دهد. پر اشتهایی عصبی: این بیماری نوعی اختلال خوردن است که به دلیل خوردن بیش از حد و به دنبال آن رفتارهای غیر عادی برای جلوگیری از افزایش وزن (مانند رژیم، روزه گرفتن یا ورزش بیش از حد) شناخته میشود. داروهای ضد سایکوتیک آتیپیک (Atypical antipsychotics) همچون زیپراکسا یا کلوزاریل (کلوزاپین) در دسته قرصهای چاقی تقسیمبندی میشوند. داروهای بتا بلاکر (Beta-blockers) داروهایی برای درمان فشار خون بوده که در این بین آتنولول، متوپرولول و ایندرال جزو پرمصرفها هستند. سطح سروتونین در مغز کاهش می یابد و با اثر این داروها می توان تعادل بین عوامل شیمیایی مغز را برقرار کرد تا علائم این بیماری ها برطرف گردد. این دارو با افزایش فعالیت شیمیایی سروتونین در مغز عمل می کند. در این مطالعه اثر فلوکستین که یک مهارکننده انتخابی بازجذب سروتونین است، در درمان این بیماران مورد بررسی قرار گرفت.

قرص فلوکستین 20

پاسخ سایت روانپزشکان: پارانویا در شکلهای مختلفی دیده میشود که اگر منظور شما اسکیزوفرنیا و یا اختلال هذیانی باشد، با درمان دارویی مناسب و مستمر (به عنوان درمان اصلی و در کنار سایر کمکها) و یا با کمک الکتروشوک، شانس بهبودی وجود دارد و البته درصد قابل توجهی از افراد مبتلا حداقل بهبودی نسبی خواهند یافت و درصدی هم با بهبودی اندک خواهند بود. در صورتی که شما هم زمانی فلوکستین مصرف میکردید یا الان روند درمانی خودتان را طی میکنید، از تجربههای خود برای ما بنویسید. ممکن است پزشک شما هنگام شروع یا متوقف کردن فلوکستین، داروها، رژیم و ورزش شما را تنظیم کند. از شکستن، جویدن و باز کردن کپسول فلوکستین – lotic.ir – اجتناب کنید و آن را بصورت کامل ببلعید. همچنین میتوان برای کم کردن عوارض چاقکننده دارو، از داروی متفورمین در کنار این دارو استفاده کرد. شرکت کنندگان در این مطالعه همچنین این دارو را به خوبی تحمل می کنند.

این داروها به افراد برای بهبود حالشان و کمک به پیشگیری از افکار و اقدامات آسیبرسانی به خود کمک مینمایند.داروی فلوکستین که به صورت Fluoxetine نوشته می شود فلوکستین یکی از داروهای معروف در زمینه کنترل و درمان اختلالات شخصیتی و همچنین افسردگی و اضطراب است که این روزها در سبد دارویی بسیاری از خانوادهها وجود دارد. این داروها معمولاً عوارض جانبی متنوعی دارند که ممکن است باتوجه به میزان مقاومت بدن افراد در آنان بروز کند. افرادی که مقادیر بالای این دارو را برای درمان آسم و بیماری التهابی روده استفاده میکنند، بیشتر از افرادی که میزان کمی از این دارو را برای درمان آرتریت روماتوئید استفاده میکنند، در خطر چاقی قرار دارند. مهمترین تأثیر ویتامین E بر بدن، تنظیم میزان سوختوساز است. در بعضی موارد، افرادی که از SNRI استفاده میکنند ممکن است متوجه افزایش فشار خون شوند. رمرون، یکی از داروهای درمان افسردگی است که سروتونین و نوراپینفرین را که با کاهش وزن ارتباط دارند، افزایش میدهند. افرادی که برای درمان افسردگی فلوکستین مصرف میکنند و میخواهند وزن کم کنند، با نظر پزشک میتوانند از داروی ولبوترین (بوپروپیون) بهعنوان جایگزین فلوکستین استفاده کنند.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Exploring the World of Realtor Canada
تماس با ما