ماجرای ۱۸ ساله‌ای که به دختر خواستگارش پیوست

[ad_1]

با اجرای اول طرح مبارزه با سرقت در مشهد، ۱۰۴ تن از عوامل دستبرن کیفرسارکن هرس هارکن پلیس مشهد از آغاز طرح مبارزه با مبارزه با سرقت خبر داد و افزود: این طرح با کارگیری همه نیروهای پلیس در کلانتریها و پلیس آگاهی آغاز شده است تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه میابد.

به گزارش خراسان، سرهنگ حسین دهقان پور گفت: با توجه به ایام پایانی سال و در آستانه نوروز، به دلیل مسافرتها یا دید و بازدیدهای فامیلی، وسوسه سارقان برای دستبرد به اموال مردم نیز بیشتر می شود به همین دلیل طرح مبارزه با خطر از منازل بیشتر می شود. با هدف از خطر و حفاظت از اموال آغاز شده است. مقام ارشد مدیریت گفت: در اولین مرحله از اجرای این طرح چند کلانتری ها، پاسگاه ها و پلیس آگاهی به طور مشترک وارد عمل شدند و بررسی های گسترده ای را برای شناسایی باندهای سرقت و سارقان سابقه دار شروع کردند.

رئیس پلیس مشهد در ادامه دستگیری دختر ۱۸ ساله های اشاره کرد که به همراه خواستگارش به منزل همسارش به منزل همساسیگب. سرهنگ حسین دهقان پور گفت: به دنبال گزارش دستبرد به یک واحد آپارتمانی در بولوار شهید فرامرز عباسی، مرکز تحقیقات مرکز تحقیقات میدانی را در این باره آغاز کردند که یکی از ساکنان مجتمع مسکونی از مشکوک دو جوان پرایدسوار در محل سخن گفت و فرد فرد بود. دیگری از اهالی هم تصویری را به ماموران نشان داد که از ستاره جذاب و خوش‌رنگ روی شیشه پشت پراید ثه ورد. او به نیروی انتظامی گفت: وقتی تصویر ستاره مانند زیبایی را روی شیشه عقب پراید ناشناس دیدم، خیلی مجذوب آن شدم و به همین دلیل با گوشی تلفنم از آن تصویر عکس گرفتم!

فرمانده حافظان امنیت در مشهد ادامه داد: همین سرنخ کافی بود تا جست و جوهای پلیس برای یافتن مالک پراید به نتیجه برسد، ولی بررسی ها نشان داد که مالک پراید فردی معتبر است و در روز حادثه، خودرو در اختیار فرزندش بوده است، به همین دلیل است. پسر ۲۱ ساله وی دستگیر و مشخص شد که این جوان سابقه دار خواستگار دختری بوده که در همان مجتمع مسکومنی امان مجتمع مسکومنی امان مجتمع مسکومنی.

وقتی شاهدان عینی تصویر جوان ۲۱ ساله را تایید کردند، بی درنگ ماموران به دختر ۱۸ ساله رفتندار ۱۸ ساله دختر۱۸ می‌روند. این دختر با همدستی خواستگارش همه شماره تلفن ها و پیامک های ارسالی بین را از گوشی اش پاک کرده بود، ابتدا منکر رابطه با جوان 21 ساله شد، اما وقتی فهمید کارآگاهان از ماجرای خواستگاری ندارند، به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت. : از حدود 18 ماه قبل با او در پارک آشنا شدم، اما در این اواخر به خواستگاری ام که پدرم با ازدواجمان مخالفت کرد، چون او شخص دار بود، اما به ارتباط با او ادامه دادم و در این شرایط از همسایگانمان. را در اختیارش گذاشتم. او هم نقشه از واحد چهارم را طراحی کرد که در منزل آنان چفت و بست محکمی نداشت.

من ابتدا مخالفت کردم، ولی واقعا تهدیدم کرد که ماجرای ارتباط و دیدارهای حضوری مامرن را برای هانموابیک کرد.

آن روز هم به اتفاق یکی دیگر از دوستان خواستگارم به اموال منزل همسایه دستبرد زدیم و آنها هر چیز قابل حمل ماشین لباسشویی دوقلو، تلویزیون، لپ تاپ و … را با پراید زدند. سرنگ حسین دهقان پور با اشاره به دستگیری سومین عضو این باند خاطر نشان کرد: عضو دیگر باند لپ تاپ را به یک فروشگاه لوازم صوتی و تصویری فروخته بود که مالخر نیز دستگیر شد و تحقیقات در این باره ادامه یافت.

دستبرد به منزلی در الهیه

رئیس پلیس مشهد همچنین به دستگیری سارقی اشاره کرد که با همدستی دیگر دوستانش به منزلی در منطقه الهیه دست زده بودند، اما با هوشیاری نیروهای کلانتری شهر ناجا به دام افتادند.

وی درباره جزئیات این سرقت افزود: مال باختهای که در سایت دیوار لپ تاپ سرقتی از منزلش را شناسایی کرده است که قصد فروش آن را داشته است، خیلی سریع موضوع را به ماموران مدیریت اطلاعات داد و بدین ترتیب گروهی از نیروهای تجسس با نظارت سرهنگ فیاضی انجام می شود. (رئیس کلانتری شهرک ناجا) به تحقیق در این باره پرداختند. مقام ارشد مدیریت مشهد ادامه داد: پلیس در یک قرار صوری را در خیابان جلال آل احمد به دام انداختند و در بازرسی از منزل وی برخی از اموال شاکی را کشف کردند.

به گفته سرهنگ حسین دهقان پور، در حالی که بررسی های پلیس برای شناسایی عوامل مرتبط با این گروه در پلیس غرب مشهد (قاسم آباد) ادامه دارد که مال باخته این پرونده مدعی است، سارقانی که به منزلش در خیابان الهیه 35 دستبرد زده اند. ، حدود 250 میلیون تومان طلا و جواهر ، لپ تاپ ، ساعت و تبلت را به سرقت برده اند.

فرماندهی مدیریت در پایان عملیات مبارزه با مشهد از منازل در مشهد دور شبامی مشهد در پور شبامی مشهد در پایان تاکید کرد عملیات مبارزه با مخفیانه در مشهد طبهی مشهد به طور شبارزه مشهود به عنوان شبارزه هروانر.

[ad_2]

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Exploring the World of Realtor Canada
تماس با ما