مسکو: حمله به داستان‌سرایی آمریکا است

[ad_1]

«ماریا زاخارووا» وزارت امور خارجه روسیه گفت، داستانسرایی درباره تهاجم قریب الوقوع روسیه به بسیاری از رسانه ها در حال انتشار آن، از سوی واشنگتن هماهنگ می شود.

به گزارش فارس، زاخارووا طی مصاحبه‌ای اینترنتی توضیح داد: «من می‌توانم بگویم که از رسانه‌های بیسابقه حمایت می‌کند، زیرا همه منابع غربی سعی می‌کنند خود را مستقل نشان دهند، اما اکنون در خدمت این داستان سفارش شده از واشنگتن هستند».

به نوشته وبگاه “ریانووستی”، وی تصریح کرد که هدف از این هماهنگی هراسآمیز غرب در مورد حمله ادعایی روسیه به فوریه 16، تشدید اوضاع و فعالیت های حرکت آمیز است.

به گفته این مقام روس، این فتنهانگیزیها از دو ماه پیش آغاز نشد، بلکه در عرصه میدانی برای درگیری از کشور از بلندمدت آماده شده است که به طور فعال توسط آمریکا اداره می شود.

زاخارووا در بخش دیگری از صحبت‌هایش با بیان اینکه مشخص است مملو از تسلیحات ناتو اسری، گفت حضور مستو اسری فت حضترهایش با بیان اینکه مردم مملو از تسلیحات ناتو اسری، حضور مستو اسریریاری.

به نوشته ریانووستی، وی در اینباره دولت اظهار داشت: «اوکراین مملو از سلاح است، این سلاح‌هایی است که توسط ناتو به رهبری ایالات متحده، بریتانیا و … تامین می‌شود. در دو ماه گذشته، مربیان غربی آن‌ها در آنجا زیاد شده‌اند».

وزارت خارجه روسیه همچنین به برداشتن پرچم انگلیس از سفارت این کشور در کی‌یف واکنش نشان داد.

زاخارووا گفت که داستان برداشته شدن پرچم انگهیس از سفارتش در کی‌یف بخشی از یک حمله آگاه ناواسار ناواساتی درباره‌ی نی.

بر این اساس، وی اضافه کرد: «این امر (برداشتن پرچم) زمانی اتفاق می‌افتد که سفارتخانه‌ای رسخماو کار ارتخانه‌ای رسخاو کار ارتخانه‌ای رسخماو کارخان‌. این اتفاق به روش های مختلف رخ می دهد ».

از دو ماه قبل رسانه‌های آمریکایی با اشاره به استقرار یکصد هزار ارتش در مرزهای مرزی، جوسازی و خبرسازی درباره احتمال حمله روسیه به روسیه در اوایل سال جاری میلادی را آغاز کرد و باعث تشدید تنش در شرق شد. روسیه، اما بهمنظور کاهش تنشها در مورد مسائل مختلف، پیشنهاداتی در جهت حفظ امنیت غربیها به روسیه از جمله عدم گسترش پیمان نظامی ناتو به سمت مرزهای این کشور و خروج ناتو از این منطقه را مطرح کرده است.

پیش از این نیز «آناتولی آنتونوف» سفیر روسیه در آمریکا با نادرست خواندن ادعاهای مقامات و رسانه های غربی درباره حمله به این کشور به کشورهای دیگر، تاکید کرد که نه روسیه امروز، نه فردا و نه فردا و نه هیچ وقت به این کشور حمله کند.

[ad_2]

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Exploring the World of Realtor Canada
تماس با ما