ممنوعیتی دیگر در مشهد بازی کردن هم جنسیتی شد!

[ad_1]

بر اساس دستورالعمل معاونت عمومی و انقلاب مشهد بازی در کافه‌بازی‌های شهر به صورت مخاطلط مموان موار برگزار می‌شود.

«حسب دستور معاونت محترم دادستان عمومی و انقلاب مشهد برگزار می شود بازی به صورم مختلط در کعفه‌مباوشت. در صورت عدم رعایت، واحد صنفی پلمب و متصدی واحد صنفی می‌بایست شخصاً پاسخگو باشد». این اطلاعیه است که از سوی اتحادیه های محصولات فرهنگی، بازی و سرگرمی و معاونت دادستان عمومی و انقلاب مشهد صادر شده و انتقادات زیادی را در فضای مجازی به دنبال داشته است.

مرتضی اسکافی، رئیس اتحادیه محصولات فرهنگی، بازی و سرگرمی مشهد با بررسی این اطلاعیه، اظهار کرد: در سال 1397 کافه‌بازی‌ها به محصولات محصولات فرهنگی، بازی و سرگرمی ذخیره شده‌اند. در این جلسات متعددی در رفع مشکلات این مجموعه‌ها با صاحبان آن‌ها و بازی‌گردان‌ها رها ر. بسیاری از مشکلات رفع شده است، اما دادستانی است همچنان مشکلاتی پا برجاست.

وی افزود: طبق دستور اسماعیل رحمانی، معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد و رئیس دادسرای ناحیه ۶ مشهد به اداره اماکن، تمام کافه‌بازی‌های مشهد پلمب شده یا اخطار گرفته‌اند. از کافه‌بازی‌ها می‌توانید به صورت رایگان دریافت کنید که شیفتی به مراجعان خانم و آقا ارائه‌دهنده ارائه دهند.

اسکافی با اشاره به تعطیلی کلیه کافه‌بازی‌های مشهد، مشخص کرد: در مشهد ۴۰ مجموعه با عنوان کافه‌بانکار ارحارارا همچنین ۵ مجموعه درخواست ابطال پروانه‌شان را کرده‌اند.

وی با بیان یکی از محصولات فرهنگی، بازی و سرگرمی دنبال راهکاری برای راه اندازی مجدد کافه بازی هاست، گفت: دیگر دغدغه های دادستانی سناریوی مافیا است که در جستجوی آن را به فرهنگ ایرانی نزدیکتر کنیم.

محصولات فرهنگی، بازی و سرگرمی مشهد، اخبار، تصاویر و فیلم هایی از کافه بازی های غیرمجاز در فضای مجازی منتشر شده و به دست معاون دادستان رسیده است که رئیس جمهور در آن اتفاقاتی میافتد که دادستانی آن را در ترویج فساد تعبیر کرده است. با این حال این مطالب باعث ایجاد نگرانی‌هایی می‌شود که کاملاً بجاست.

اسکافی بیان کرد: در متن نامه دادستانی آمده است که کنار هم نشستن دختر و پسر باعث ایجاد امتذال وارششیح می شود. در نتیجه این کار باعث حرام می‌شود و درآمد حاصل از این امر حرام است. در این جلسات ویژه با هادی شریعتیار، معاون حقوق عامه و زمستان از جرم دادگستری خراسان و دادیارشان برگزار می شود و راهکارهایی برای حضور خانم ها و آقایان مطرح می کند. همچنین در جلسات خود دادستانی برای بررسی پیشنهادات برگزار می شود.

وی تاکید کرد: هنوز دستورات لازم برای انجام ما ابلاغ نشده است و تا تصمیمات بعدی دادستان باید برای بازگشایی مجدد کافهبازیها و ایجاد اقبال عمومی با همین شرایط اندیشید. ما معتقدیم می‌شود با تامین نظر دادستان و مردم کافه بازی‌ها به کار ادامه بدهند. فضای بازی‌های فکری و کافه‌بازی‌ها خانوادگی است و اجرای دستور دادستان مستلزم همکاری خانواده هاست.

رئیس محصولات فرهنگی، بازی و سرگرمی مشهد با اشاره به برنامه های پیش روی این اتحادیه، اضافه کرد: هماکنون در حال حاضر برنامه ریزی برگزاری مسابقات بازی مافیا هستیم. همچنین یکی دیگر از برنامه های اتحادیه برای دهه فجر برگزاری مسابقات و ساخت نرم افزاری برای کافه بازیاست که گرداننده های مجاز در آن ثبت می شوند و افراد با ثبت نام در این نرم افزار در کافه بازی ها حضور پیدا می کنند. بازی‌ها نیز به صورت تفکیک جنسیتی انجام می‌شود و گرداننده خانم برای خانم‌ها و گرداننده آقا برای آقایان دنر م.

[ad_2]

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما