هفت که باید در مرحله پیش انجام کاری انجام دهید

[ad_1]

فرارو- بر اساس گزارش انجمن آمریکایی ۹۶ میلیون ساله و در سنین بالاتر در سال ۲۰۱۹ میلادی به ت ولابا.

به گزارش فرارو به نقل از یاهونیوز ، اگر متوجه شوید که به زودی آلوده هستید به این معنی نیست که به نوع 2 مبتلا می شود اگر برنامه های درمانی را دنبال کنید و سبک زندگی سالمی داشته باشید. انتخاب برای افراد مبتلا به پیش و ایجاد تغییرات متوسط ​​در سبک زندگی می تواند سطح قند خون را به درستی در محدوده طبیعی بازگرداند که این موضوع در آینده یا به زودی شروع به شروع نوع 2 کمک می کند.

در ادامه هفتم معمولی که می‌توان روزانه ذکر کرد که توسط متخصصان تغذیه که در زتینوا پیشه در زتینواپیش است.

۱- نصف (یا بیشتر) بشقاب خود را با سبزیجات غیر ناشاسته‌ای پر کنید

وقتی این کار را انجام دهید متوجه میشوید که با خوردن میزان متوسط ​​​​از غذاهای ناشتا دار و غذاهایی که از خوردن هرگز گرسنه نخواهید شد. سبزیجات غیرنشسته‌ای کم، کم کربوهیدرات و بسیار سیر کننده هستند.

۲- استرس خود را مدیریت کنید

استرس مزمن می‌توان سلامت و تندرستی شما را با مختل کردن ایمنی‌تان به خطر اندانز و شما را به خطر می‌اندازد و شما را مساعد می‌کند. علاوه بر این، مشکلات مانند کورتیزول می‌تواند به افزایش وزن و افزایش قند خون کمک کند. پیشنهاد می‌شود تمرینات کششی، مدیتیشن یا تمرینات تنفسی را به برنامه روزانه خود اضافه کنید.

۳- به میزان کافی بخوابید

آیآی خواب نامنظم و کم خوابی می‌تواند پاسخ بدن به انسولین را مختل کنند. خواب کوتاه باعث تغییر رشد رشد و کورتیزول می شود که خود باعث شود در مقابل انسولین مقاوم شود. حتی یک شب خواب بد می‌توان روز بعد شما را نسبت به انسولین مقاوم‌تر ساخت. با توجه به توصیه مرکز کنترل و سیستم هواشناسی (CDC) در آمریکا، هر بزرگسال ۷ ساعت خواب در شبانشههوز درو

4- میوه و میوه بخورید

آمار مرکز کنترل و شرایط آمریکا نشان می دهد از هر ۱۰ آمریکایی تنها ۱ نفر روزانه ۵ تا ۹ وعریکا همرزیجا ش. این مواد غذایی سرشار از مواد مغذی و فیبر هستند و کم‌تری دارند.

آنتی اکسیدانها و فیتوکمیکالهای (ترکیبات شیمیایی تولید شده در گیاهانی هستند که طعم، عطر، رنگ و سایر خصوصیات را برای غذاها به ارمغان میآورند) موجود در میوه ها و سبزیجات می توانند در بهبود مقاومت به انسولین نقش داشته باشند که می توانند بهتر قند خون را کنترل کنند. کند.

۵- از مصرف مشروبات الکلی خودداری می کنید

چهار بار نوشیدن مشروبات الکلی یا بیشتر برای زنان و پنج بار نوشیدن مشروبات الکلی یا برای مردان در حدود 2 ساعت بیشتر می تواند خطر ابتلا به نوع 2 را در آنها افزایش دهد. مصرف مشروبات الکلی می‌تواند باعث ایجاد پانکراس و نادری در مصرف انسولین شود.

۶- تحرک داشته باشید

نشستن طولانی مدت ، از جمله گذراندن ساعات طولانی تماشای تلویزیون یا جلوی رایانه ، مممکن است خطر انتوااب ۲هنادا ب سازمان ورزش عامل اصلی به این بیماری است. فعالیت بدنی را افزایش می دهد، نحوه استفاده از گلوکز خون را تقوین وموان واومن واومن واوین انجام دست کم ۳۰ دقیقه فعالیت بدنی در ۵ روز در هفته (تقریبا هر روز) توصیه می‌شود. برای کمک به شما در حفظ ممرینات به جای آن که سعی کنید خود را مجبور به انجام کاری کنید که دوست سازید نوع حرکد را انتخاب کنید که واقعاً از آن لذت ببرید. این حرکت می‌تواند یوگا، رقص، وزنه برداری، شنا، دوچرخه سواری یا دویدن باشد.

۷- بشقاب خود را با گزینه‌های گیاهی پر کنید

گیاهانی مانند آجیل، دانه‌ها، میوه‌ها، غلات کامل، لوبیا و حبوبات حاوی مواد مغذی هستند که با عوامل بیماری‌زا مقابله می‌کنند که می‌توانند باعث کاهش کلسترول شما شوند. خلق و خوی شما را بهبود بخشید. ( پژوهش‌ها نشان می‌دهند که این نوع الگوی غذایی با کاهش ۳۰ درصدی خطر مرتبط است.

[ad_2]

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Exploring the World of Realtor Canada
تماس با ما