واقعا چقدر ثروتمند است؟

[ad_1]

فرارو- در هفته جاری «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری پیشین آمریکا ایمیلی را برای روزنامه «نیویورک تایمز» ارسال کرد. در آن ایمیل او ادعا کرده است که بسیار ثروتمند است و به “بیانیه وضعیت مالی مورخ 30 ژوئن 2014 میلادی” اشاره کرده است و میگوید یک سال پیش از اعلام نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری ارزش دارایی او 5.8 میلیارد دلار بوده است.

به گزارش فرارو به نقل از سی آن آن ؛ با این وجود، همان طور که “نیویورک تایمز” به آن اشاره کرده است که در سال 2015 نامزدی خود را اعلام کرد، گفته بود که ارزش خالص دارایی او تا 30 ژوئن 2014 میلادی 8.7 میلیارد دلار بوده است. ماه پس از آن، ستاد انتخاباتی بیانیه دیگری را درباره یک ثروت او منتشر کرد.

در بخشی از آن آمده است: “ارزش املاک و مستغلات نیویورک در نیویورک، سانفرانسیسکو، میامی و بسیاری از نقاط دیگر که او دارای ملک است در این دوره زمانی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. شامل می‌شود و با نرخ بهره بسیار پایین است.

تعیین میزان ارزش واقعی دارای کار آسانی نیست به این دلیل که رئیس جمهور سابق کشورهای عضو اغراق می‌کنر. در سال 2012 میلادی، زمانی که دولت در حال بررسی نامزدی برای جمهوری بوود زمانر را صرفاً این کنمر نمانی را صرفاً این کنمر نمانی را صرف این منر نمانی کرد.

دریافت در آن زمان به شبکه خبری “ای بی سی” گفته بود “منظورم این است که بخشی از زیبایی من این است که بسیار ثروتمند است.” است.

زمانی که سرانجام در ژوئن ۲۰۱۵ میلادی به عنوان رئیس جمهور نامزدی خود را اعلام کرد این کار رامرام رد این کار رامار خمار خنن خطاب به جمعیت گفت: “من واقعاً ثروتمند هستم. مجموع دارایی خالص من 8.73 میلیارد دلار است. من این کار را انجام نمی دهم. “.

با این وجود، واقعاً چقدر ثروتمند است؟ این پرسشی است که در تمام دوران بزرگسالی مطرح شده و موضوع مورد بحث بسیاری باقی مانده است. اخبار در هفته جاری منتشر شد مبنی بر این که “مزارس” شرکت حسابداری سابق سابق، از تمام حسابهای مالی بودجه بین سالهای 2011 تا 2020 میلادی بین سالهای 2011 تا 2020 میلادی بین سالهای 2011 تا 2020 میلادی بین سالهای 2011 تا 2020 میلادی بین سالهای 2011 تا 2020 میلادی منتشر شد. مطرح شد.

پاسخ به این پرسشها است که در وهله نخست به خاطر این است که تصمیم در یک اقدام عملی شکنانه از انتشار علنی اظهارنظرنامه های مالیاتی پیشین خودداری ورزیده و اسرار کرده است که اظهارنامه های مالیاتی در واقع درباره وضعیت مالی نکات مهم را فاش نمی کنند. در حالی که غیر از این را نشان می دهد.

نشریه «فوربس» مدت هاست که ثروت را به دقت زیر نظر دارد. این نشریه اشاره کرده است که از سپتامبر ۲۰۲۱ میلادی دارای ارزش خالص در واقع ۲.۵ میلیارد دلار بوده است. بخش عمده‌ای از این ثروت شامل املاک و مستغلات (۱.۱ میلیارد دلار) به همراه زمین گلف و محیط یوان۶۵۰ لرد.

بر اساس محاسبات فوربس، ثروت خالص ترامپ در سال ۲۰۱۵ میلادی به اوج خود رسید که ۴.۵ میلیارانی زشه ۴.۵ میلیارانی له ۴.۵ میلیاراد لارام. در طول سال‌های حضور در کاخ سفید، این ثروت به طور پیوسته کاهش یافته است، واقعیتی که ترامپ مرتربا دارد.

ترامپ در سال 2018 میلادی به “فاکس نیوز” گفت: “به یکی از دوستان ام که دوست بسیار ثروتمندی داشتم” میدانی، شرط میبندم 2 یا 3 میلیارد دلار برایم هزینه داشته باشد و ارزش هر پنی آن را دارد. من به پول نیاز ندارم و به هر پنی می‌ارزد، زیرا من کار‌های زیادی برای کشور انجام می‌دهم».

او در سال ۲۰۲۰ میلادی نیز گفته بود: «برای من میلیاردها دلاری که رئیس جمهور آمریکا متحع مهور آمریکا متحصن مرانقطن مارقطن هابان هارنن!

نکته دیگری که هنگام تلاش برای محاسبه ثروت واقعی باید در نظر بگیرید. به گزارش‌های شگفت‌انگیز «نیویورک تایمز» که سالها پس از ارائه طرح‌نامه‌های بودجه‌ای به دست آن روزنامه‌ها می‌رسند، که مبلغی را به دست می‌آورند و می‌دهند این بدهی‌ها در آینده‌ای نه بیشتر دور فرا خواهد رسید.

سوابق که “دیوید لئونهارت” در سپتامبر 2020 اشاره کرد “در دهه 90 میلادی، آقای دولت با تضمین شخصی برای دریافت صدها میلیون دلار و تقریباً خود را خراب کرد و از آن زمان گفته است که این کار پشیمان است. به نظر میرسد که مسئول وامهایی به مبلغ 421 میلیون دلار است که سررسید آن وامها مدت چهار سال خواهد بود.

صندوق هم چنین بر سر بازپرداخت بیش از 70 میلیون دلاری که در سال 2010 از سازمان خدام درسارفارگیارگیارگی انجام شد. (در سال 2011 میلادی، سازمان خدمات درآمد داخلی شروع به بررسی این موضوع کرد که آیا واقعاً این پرونده برای ضررهای تجاری بازپرداخت شده است یا خیر. این پرونده حل نشده باقی مانده است).

برای درک بهتر عملکرد باید به بخشهایی از آن چه او سالها پیش در کتاب “هنر اطلاعات” توجه کنید “کلید نهایی در راه من نمایش شجاعت است. من با خیالات مردم بازی میکنم. می‌خواهند باور کنند که چه چیزی بزرگترین و دیدنی‌ترین است. «نامیده ام. این یک شکل بی‌گناه از اغراق و یک شکل بسیار عالی از تبلیغ است».

[ad_2]

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Exploring the World of Realtor Canada
تماس با ما