وراکی که مردان را جذاب‌تر می‌کند

[ad_1]

تحقیقات نشان می دهد که خوردن سیر باعث جذابیت مردان می شود.

از نظر دیدگاه علم زنان می توانم توضیح دهم که زنان بیشتر جذب مردان قوی و سالم می شوند و باعث افزایش سلامت و تقویت سیستم ایمنی شده و جذابیت مردان را نزد بالا میبرد.

همه ما از خواص و فواید سیر باخبریم و می‌دانیم که با خوردن این گیاه بدبو می‌توانیم سالم زندگی کنیم. علاوه بر این، خوردن سیر سیستم ایمنی بدن را موثرتر و قوی تر می کند.

درکنار این فواید می‌توان جذابیت مردان را نیز اضافه کرد. یک مطالعه نشان داد، زنانی که بوی بدن مردان سیر خورده را استشمام کردند به نظرشان این مردان از جذابیت بیشتر نسبت به آنهایی سیر نخورده بودند، آمدند.

تحقیقات نشان می‌دهد که اگر مردان سیر زیادی بخورند، باعث می‌شوند بوی بدنشان آن‌ها را جذاب‌تر کند. به گفته مصرف روزانه چهار حبه سیر برای رسیدن به این هدف لازم است.

در این پژوهش، مردان به دسته‌های سیر نخورده، دو حبه سیر خورده و چهار حبه سیر خورده تقسیم بنی. بوی زنان بدن این مردان را به طور خاص استشمام کردند و آن‌ها را از نظر جذردار دلپذیری و مراران گی کردند.

جالب است که در این تحقیقات زنان بوی دهان مردان شرکت کننده را استشمام نکردند. در صورتی که آن‌ها این کارها را انجام می‌دادند، می‌توانند رتبه‌بندی جذابیت و مردانگی شرکت‌کنندگان را انجام دهند. قابل ذکر است که شیر، بوی بد دهان از خوردن سیر را از بین میبرد بنابراین جای نگرانی نیست، همچنان مردان می توانند با خوردن سیر بر جذابیت خود بیافزایند.

در اینجا این سوال بدن می‌شود که چرا بوی مردان با خوردن سیر برای زنان جذابیت می‌آورد؟

پروفسور کریگ رابرتز (کریگ رابرتز) در پاسخ به این سوال توضیح داد: نتایج تحقیقات ما می‌دهد مصرف سیری که نتایج مثبتی بر جذابیت ناشی از نشان دادن بوی بدن دارد، ممکن است تاثیری بر این ماده غذایی بر سلامت بدن داشته باشد.

در واقع سیر باعث سلامت بدن مردان شده و بر اساس تحقیقات پیشین، جنس ماده گونه های مختلف جانوری، بیشتر جذب نرهای قوی و سالم می شوند بنابراین زنان جذب مردانی که سیر می خوردند می شوند چرا که بوی بدن آنها از بدنشان خبر می دهد.

از دیدگاه طرحی می‌توانم گفت، شکل گیری تصمیمات بو بدن مرتبط با رژیم غذایی احتمالاً با استفاده از انتسری

از مزایای سلامتی مصرف سیر می‌توان به محرک ایدانی، محرک ایدانی، سلامتی، سلامتی، باکتری ش رن، ضد عفونی و محرک ایدانی. بنابراین با توجه به فواید ذکر شده، این احتمال وجود دارد که افراد بویایی با انتخاب جنسان با انتخاب جنساهشکل ش.

منبع: تجارت‌نیوز

[ad_2]

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Exploring the World of Realtor Canada
تماس با ما