چند روش خانگی برای درمان طبیعی سرفه

[ad_1]

به نظر می‌رسد امسال بهار زودتر از راه می‌رسد. این را از گرم شدن هوا و تغییر نسبی چهره گیاهان می‌توانم فهمیدم. سرمای و دمای هوای سردی و خشکی هوا امکان ایجاد سرفه را بالا می‌برد که البته در این روزهای تابستانی در روزهای تابستانی.

به گزارش همشهری، ویروس کرونا از پیش ما را نسبت به سرفه کردن معذب کرده است.

به طور کلی ، سرفه اتفاقی طبیعی است. به گزارش هلث لاین، سرفه از انقباض واکنشی گلو ایجاد می‌شود و می‌تواند به پاک نگه‌داشتن گلو از خلط و سایر محرک‌ها کمک کند، اما سرفه پایدار می‌تواند نشان‌های از آلرژی، بیماری ویروسی یا باکتریایی باشد.

شاید جالب باشد که بدانید رفلاکس معده (GERD) نیز می‌تواند باعث سرفه شود. سرفه‌های ناشی از سرماخوردگی، آلرژی و آسیب سینوس را می‌توان با داروی بدون نسخه درمان کرد. آنتی‌بیوتیک‌ها نیاز دارند.

ب

قدرت عسل در درمان سرفه و سرماخوردگی

به گزارش سیانان، تحقیقات نشان داد قدرت عسل در درمان سرفه و سرماخوردگی بیش از حد از داروها دروهورپ است. عسل آرامش است و آب لیمو می تواند به راحتی کمک کند بنابراین با مخلوط کردن 2 قاشق غذاخوری عسل با دمنوش گیاهی یا آب گرم و لیمو می توانید خودتان را در خانه تهیه کنید. همچنین می‌توانید به راحتی یک غذای غذای عسل را میل کنید یا آن را برای میان‌وعده‌های روی نان پخش کنید.

کاهش سرفه با نعنا

خاصیت درمانی برگهای نعنا به خوبی شناخته شده است. منتول موجود در نعناع گلو را تسکین می‌دهد و به عنوان یک ماده ضدعفونی‌کننده به تجزیه و تحلیل مخاطرات کمک می‌کند. می‌توان با نوشیدن دمنوش نعناع یا استنشاق بخارات نعناع به کاهش سرفه خود کمک کنید. برای این کار به ازای حدود نیمی از یک بطری آب معدنی کوچک 3 یا 4 قطره عصاره یا روغن نعناع اضافه کنید، یک حوله روی سر خود بکشید و مستقیماً بالای آب متوجه شدید.

تسکین سرفه و گلو با آویشن

مطالعاتی که در نشریه معتبر پابمد سنترال منتشر می شود نشان می دهد اسانس استخراج شده از برگهای آویشن مخلوط با پیچک می تواند به تسکین سرفه و همچنین برونشیت کوتاهمدت کمک کند. این برگ‌ها حاوی ترکیباتی به نام فلاونیدها هستند که ماهیچه‌های گلو را درگیر می‌کنند که هرام می‌کندرا. برای تهیه دمنوش آویشن کافی است ۲ قاشق چایخوری برگ آویشن خرد شده در ۱ فنجان آب جوی دمنوش آویشن کافی است ۲ قاشق چایخوری برگ آویشن خرد شده را در ۱ فنجان آب جوش به مدت ۱۰ دقیقن به نور به مدت ۱۰ دقیقه به مدت ۱۰ دقیقه. ب ور به مدت 10 دقيقن ب ور به مدت 10 قيقققن ب ور به مدت 10 دقيقن ب وش

به خاطر داشته باشید که علیرغم طولانی شدن زمان درگیری جهان با ویروس‌ها، همچنان ملزم به رعایت آتیکت سرفه و حفظ محیط‌ها و اجتماعی هستیم تا شاید هرچه زودتر دوران پاندمی به پایان خود نزدیک شود.

[ad_2]

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما