کدام نوع ویتامین در تقویت سیستم ایمنی بدن مفید است؟

[ad_1]

تحقیقات جدید نشان می‌دهد که ویتامین D3 می‌تواند در تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر مقابله‌های ویروقمار هر بونت‌های ویروقمیمار ونت‌های ویروقمیق‌ها موثر باشد.

به گزارش ایسنا، به نقل از نیو اطلس، مطالعه ای که ویتامین D بر بیان ژن را بررسی می کند، تفاوت های قابل توجهی را بین مکمل های ویتامین D2 D3 و ویتامین ها نشان داده است.

این یافته‌ها که در مجله Frontiers in Immunology منتشر شده است، نشان می‌دهد که ویتامین D3 در مقایسه با ویتامین تسامی‌مارمانرومانوما

ویتامین D به طور کلی به دو شکل اصلی وجود دارد: «ارگوکلسیفرول» (ویتامین D2) و «کوله‌کلسیفرول» (ویتامین). تحقیقات قبلی نشان داده است که مکمل‌های ویتامین D3 در افزایش سطح ویتامین D در خون افراد بسیار قوی است. با این حال، مشخص نیست که آیا بین این دو نوع مکمل ویتامین D تفاوت عملکردی برای سلامت انسان وجو سلامت انسان وجو.

این پژوهش جدید برای کمک به این شکاف اطلاعات، داده های یک کارآزمایی بالینی دوسو کور و کنترل شده با دارونما را که به طور کامل تکمیل می شود، بررسی می کند که مکمل های ویتامین و ویتامین D2 D3 را در چند صد زن سالم مقایسه می کند.

مطالعه‌ای که قبلاً منتشر شد، نتایج اصلی این کارآزمایی را گزارش کرد و ارزیابی کرد.

این تحقیقات جدید به تفاوت بین دو ویتامین D در بیان ژن پرداخت. به طور کلی، تفاوت‌های قابل توجه در بیان ژن بین گروه‌های مصرف کننده ویتامین D2 و و ادتمی.

تحقیقات در این مطالعه جدید نوشتند: به طور قابل توجهی، به مصرف مکمل ویتامین D3، بیشترین تغییرات در بیان ژن منعکس کننده کاهش فعالیت های ژنها، بسیاری از مسیرهای رمزگذاری سیستم ایمنی، به طور بالقوه سیستم ایمنی را به وضعیت سازگاری تغییر می دهد. . با کمال تعجب، بیان ژن مرتبط با فعالیت اینترفرون نوع و I II که پاسخ ذاتی به باکتریایی و ویروسی است، پس از مصرف مکمل ویتامین D2 D3 یا ویتامین متفاوت بود و تنها ویتامین D3 دارای اثر تحریک کننده بود.

«کالین اسم» نویسنده اصلی این گفت: کاهش یافته‌ها به نوع ۱ با توجه به این موضوع بنابراین ما فرض می‌کنیم که ویتامین D3 را در تقویت پاسخ‌های ایمنی در برابر ویروس‌ها می‌توان مطمئن کرد و دوام آن قابل اطمینان است.

وی افزود: ما نشان دادهایم که به نظر می رسد ویتامین D3 سیستم عاملی اینترفرون نوع من را در بدن حرکت می کند که بخش کلیدی سیستم ایمنی و اولین خط دفاعی در برابرها و ویروس ها است. بنابراین ویتامین D3 می تواند از نفوذ ویروس ها و کمک ها در بدن جلوگیری کند.

این مطالعه نشان می‌دهد که این یافته‌ها نشان می‌دهد که ویتامین‌های مکمل D تنها در اثرات مفیدی برای ویروسی مفید است که سطح آن قبل از قرار گرفتن در معرض خطر تقویت می‌شود، زیرا به دلیل ابتلا به ویروس‌ها، فواید بالینی در مکمل ویتامین وجود دارد. وجود داشته باشد. مطالعات بعدی که به بررسی درمان خنثی درمان ویتامین D برای بیماران بستری در بیمارستان بر اثر درمان بیماری کوید -19 است، این یافته ها را بررسی می کند.

این مطالعه همچنین نشان می دهد که دو شکل ویتامین D متضادی برای برخی از مسیرهای بیان ژن دارند. در مقادیری از ویتامین D2 مصرف می‌کردند، میزان ویتامین D در حجم، کمتر از سطحی بود که در زروامن. ویتامین D2 ممکن است پتانسیل را کاهش دهد یا خنثی کردن برخی از ویتامین های مفید D3 هرا دارد.

برخی از آنها را می گویند از آنجایی که به نظر می رسد برخی از مسیرها به طور خاص توسط ویتامین D3 یا در برخی موارد در جهت های متضاد توسط ویتامین D3 و D2 تنظیم می شوند، مطالعات آینده باید بررسی شوند که آیا ویتامین D2 ممکن است برخی از ویتامین های D3 بر روی ویتامین D3 باشد. سلامت انسان را خنثی کند یا خیر.

“سوزان لانهام-نیو” یکی از نویسندگان این مطالعه، تحقیقات فوری در مورد تفاوتهای عملکردی بین این دو نوع ویتامین D برای روشن شدن بهتر این موضوع است. اما او می‌کند که فعلا پیشنهاد می‌کند D3 باید نوع ویتامین D برای مصرف به اکثر افراد باشد.

وی میگوید: در حالی که ما دریافت می کنیم که ویتامین D2 و ویتامین D3 تاثیر یکسانی بر فعالیت های ژن در انسان ندارد، تاثیری ندارد که در بررسی ویتامین D2 دریافت می کند که برای روشن شدن تفاوت ها در آنها، نیاز به یک مطالعه بزرگتر است. .

وی افزود: با این حال، این نتایج نشان می‌دهند که ویتامین D3 باید به شکل مطلوب‌تری برای غنی کردن غذاها و.

این مطالعه جدید در مجله Frontiers in Immunology منتشر شده است.

[ad_2]

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

جذابیت و اهمیت خرید پلی استیشن پلاس اکسترا
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
با سئو گروه تلگرام @SEOPREM به بالاترین سطوح ممکن در معرفی و تبلیغ محتوایتان برسید!
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
نات کوین را چگونه نقد کنیم: راهنمای جامع برای تحلیل این ارز دیجیتال
معرفی شرط بندی انفجار در بازی های آنلاین
تماس با ما