9 روش برای تعیین هزینه های بازسازی خانه

[ad_1]

سلب مسئولیت: دیجیاتو فقط این متن تبلیغاتی را نمایش می دهد و سردبیران مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارند.

احتمالاً برای تعویض کابینت‌های قدیمی، فرش‌های قدیمی و کاغذ دیواری‌های رنگ و رو رفته ماه‌ها منتظر بوده‌اید، اما نگران هزینه‌های بازسازی هستید. در اینجا 10 نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تا هزینه های بازسازی خانه را بدون از دست دادن هیچ یک از رویاهای بزرگ طراحی خود کاهش دهید. ارائه طرحی که شامل بودجه دقیقی باشد زمان و فکر می خواهد، اما در نهایت ارزشش را دارد.

بازسازی خانه

اگر می خواهید از یک متخصص کمک بگیرید، اولین قدم این است که در مورد هزینه بازسازی خانه در شهر خود بپرسید. برای مثال اگر به دنبال بازسازی منزل در غرب تهران هستید می توانید سفارش بازسازی منزل را بدهید و پس از مدت کوتاهی شاهد پیشنهادات کارشناسان فعال در بازار خواهید بود. از آنجایی که این کارشناسان بازار پین امتیاز، تجربه و سوابق خود را دارند، با توجه به این موارد و بازخورد مشتریان قبلی آنها، ممکن است انتخاب آگاهانه تری را تجربه کنید.

9 نکته برای کاهش هزینه های بازسازی خانه

1. تعیین بودجه برای بازسازی خانه

ایجاد برنامه ای که متناسب با بودجه شما باشد زمان و تلاش می خواهد، اما در نهایت ارزش وقت گذاشتن را دارد. یک دفترچه تهیه کنید و تمام تعمیرات و پیمانکاران را یادداشت کنید. در این صورت می توانید برخی موارد را نادیده بگیرید و هزینه را افزایش دهید.

2. سبک خانه خود را تغییر دهید.

به جای خراب کردن کل دیوار آشپزخانه، کابینت های کم مصرف یا قفسه های داخلی را نصب کنید که فضای بیشتری به شما می دهد. به همه چیز در آشپزخانه خود فکر کنید و طرحی ایجاد کنید که همه آن را پوشش دهد: آیا اصلاً نیاز به تعویض کشو دارید؟ آیا کشوها را می توان به سازمان دهنده و تقسیم کننده مجهز کرد؟ همچنین می توانید کابینت های خود را عوض کرده و به جای تعویض کامل درب ها، آنها را به روز کنید.

3. دست دوم بخرید

برخی از لوازم جانبی مانند لوازم خانگی، روشنایی، مصالح ساختمانی و غیره را دست دوم خریداری کنید.

4. خودتان بازسازی خانه را انجام دهید.

در حالی که برخی از کارها تخصصی هستند، می توانید تخریب بیرونی را خودتان انجام دهید، برخی از دیوارهای داخلی نیز به راحتی تخریب می شوند، فقط باید مراقب سیم کشی و لوله کشی باشید. خود تمیز کردن در پایان روز کاری نیز به طور موثری کار را سرعت می بخشد و هزینه ها را کاهش می دهد.

5. بازسازی خارج از فصل

بسیاری از پروژه‌های نوسازی فصلی هستند و پیمانکاران انتظار دارند در برخی از فصل‌ها کار در برخی از پروژه‌ها شلوغ و در برخی دیگر آرام باشد. به عنوان مثال، تعویض پنجره ها یک پروژه تابستانی محبوب است، بنابراین می توانید در بهار مصالح بخرید و در صورت کم بودن تقاضا با پیمانکار مذاکره کنید. برنامه ریزی از قبل برای بازسازی بهترین راه برای تعیین زمان مناسب برای بازسازی است.

6. لوله کشی را در جای خود نگه دارید

سینک آشپزخانه، توالت یا هر چیز دیگری را که به فاضلاب وصل شده است حرکت ندهید. اگر نیاز به تطبیق لوله کشی خود داشته باشید، کل هزینه های شما به طور چشمگیری افزایش می یابد.

7. بهبود نور

به جای روشنایی خانه، نورپردازی را روی دیوار و سقف نصب کنید که معمولاً با ایجاد فرورفتگی و نصب عایق، توان بیشتری را تأمین می کند و در هزینه های نیروی کار صرفه جویی می کند.

8. خرید استراتژیک

راه های زیادی برای یافتن لوازم و مواد مصرفی با قیمتی با تخفیف وجود دارد. می توانید از فروشگاه های آنلاینی که تخفیف دارند خرید کنید.

9. آشپزخانه را نبندید

به جای سفارش غذا از رستوران، می توانید وسایل اولیه آشپزی داشته باشید. مثلا مایکروفر، یخچال گازی و … را خاموش نکنید تا از بیرون غذا نخرید.

[ad_2]

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما