MacBook Pro 2021 کمترین سرعت بی سیم را بین رایانه های خود ارائه می دهد – Zomit

[ad_1]

خط تولید مک بوک پرو 2021 اپل دارای نسخه های 14 اینچی و 16 اینچی است که هر دو تقریباً از هر نظر قابل قدردانی هستند. با این حال، هنوز مناطقی وجود دارند که نوت بوک های پریمیوم اپل به راحتی از رقبای خود بهتر عمل می کنند که یکی از آنها سرعت شبکه های بی سیم است. تحقیقات نیز این موضوع را تایید می کند.

به گفته wccftech، وقتی نوبت به بررسی نوت بوک می رسد، کانال فناوری Jarrod در یوتیوب رایج است. چند قدم از بقیه جلوتر بود. جارود اخیراً بررسی دقیقی از نتایج انجام داده است که اطلاعات دقیقی را در اختیار ما قرار می دهد. وی نکات مختلفی را مورد بررسی قرار داد که در این مقاله به یکی از آنها اشاره می کنیم.

یکی از مسائلی که جارود بررسی کرد سرعت شبکه بی سیم بود. به لطف تراشه Wi-Fi 6، MacBook Pro 2021 با تراشه Apple M1 Pro، 16 گیگابایت رم و 512 گیگابایت حافظه PCIe NVMe کمترین نتیجه را در بین تمام لپ‌تاپ‌های آزمایش شده قبلی به دست آورد. طبق نتایج، نوت بوک پریمیوم اپل سرعت انتقال 758 مگابیت بر ثانیه را ثبت کرد که آن را به کندترین نوت بوک در این رده تبدیل کرد. سریع ترین دستگاه ها Gigabyte Aero 17 YD و Lenovo Legion 5 Pro بودند که به ترتیب 1644 و 15470 مگابایت بر ثانیه را به دست آوردند.

سرعت بی سیم نوت بوک خود را بررسی کنید

مقاله مرتبط:

این لپ‌تاپ‌های ویندوزی پیشرفته با آداپتور Intel Wi-Fi 6 AX200 عرضه می‌شوند که با فرکانس ۱۶۰ مگاهرتز کار می‌کند و یکی از بهترین تراشه‌های موجود است. برخی از نوت بوک ها دارای تراشه های Wi-Fi 6E هستند. با کمال تعجب، سرعت آن از وای فای 6 اینتل کمتر است. برخی از سازندگان از آداپتورهای Realtek، MediaTek و Killer اینتل استفاده می کنند که هر سه امتیاز بالاتری نسبت به MacBook Pro 2021 دارند. اما در مقایسه با آداپتور Wi-Fi 6 AX200 آنها در جایگاه پایین تری قرار دارند.

جارود نتوانست تعیین کند که کدام شرکت مسئول تامین تراشه های وای فای 6 است اپل دارد. عملکرد بی سیم ممکن است برای افزایش عمر باتری محدود شود. در دنیای واقعی، نگاه کردن به سرعت واقعی 758 مگابیت بر ثانیه منطقی نیست. مگر اینکه بخواهید چندین فایل را پشت سر هم دانلود کنید یا همزمان محتوای باکیفیت تماشا کنید. متاسفانه ISP های بزرگ نمی توانند این سرعت را ارائه دهند، و تا زمانی که واقعا این کار را انجام دهند، احتمالاً آداپتورهای Wi-Fi بسیار سریع تری در نوت بوک های خود خواهیم داشت.

[ad_2]

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما