Ted Lasso Review – یک کمدی هیجان انگیز ورزشی

[ad_1]

در سال 2013 ، شخصیتی به نام تد لاسو ، با بازی جیسون سودکیس ، در NBC Sport ظاهر شد. یک مربی فوتبال آمریکایی که هر بار سرمربی یکی از تیم های لیگ جزیره می شود و این تیم را به همراه دستیار خود برد هدایت می کند. ناآگاهی او از قوانین فوتبال ، شوخ طبعی عجیب و روحیه همیشه شاد او منجر به خلق یک شخصیت خنده دار شد. برندان هانت ، جو کلی ، بیل لارنس و جیسون سودکیس بر اساس این شخصیت یک سریال بسیار خوب برای اپل ساختند. اما چگونه این گروه با استفاده از بازیگران کمتر شناخته شده موفق به ساخت چنین مجموعه ای شگفت انگیز شد؟ برای پاسخ به این سوال با ویجیاتو همراه باشید.

تد لاسو دارای یک داستان جالب و تا حدودی احمقانه است. یک مربی فوتبال آمریکایی توسط مدیر تیم فوتبال AFC ریچموند برای هدایت تیم استخدام می شود. این تیم در خطر سقوط است و تد اطلاعات زیادی از فوتبال ندارد. از سوی دیگر ، هدف مدیر هنگام استخدام تد این است که از همسر سابق خود به این طریق انتقام بگیرد. حالا تد باید با این چالش روبرو شود و سعی کند با کشور جدید ، با فرهنگ و مردم جدید سازگار شود. کل این طرح دارای رنگ و بوی کلیشه است. فردی که همه او را دست کم گرفته اند و اکنون باید اشتباه خود را ثابت کند. اما نمایش از این کلیشه خارج می شود و داستانها و اخبار شگفت انگیزی را از این طرح ساده به دست می آورد.پس از تماشای یکی دو قسمت از تد لاسو ، متوجه می شویم که با یکی از سریال های مثبت ، تازه و سرشار از اخلاق طرف هستیم. در قسمت اول ، دیالوگ های پینگ پنگ که بین شخصیت ها رد و بدل می شود ، باعث ایجاد موقعیت های کمیکی بسیار خوبی می شود. نکته این است که این نکات در همه سریال های کمدی مشترک است. هر کس طرح را توسعه می دهد و آن را می پیچاند تا به پیام اخلاقی برسد. در حال حاضر ، مجموعه های با مضمون فوتبال ، بدون عجله ، به تدریج بسیار خوب کار می کند ، همه چیز خوب است و هیچ چیز طعم خوبی ندارد.

در قسمت اول ، سری سریع ما را با رفتار و تفکر شخصیت ها آشنا می کند. تد خود را از دست نمی دهد و با شوخ طبعی خود سعی می کند خود را در میان دیگران قرار دهد. مربی بایرد جدی است و سعی می کند کمک خوبی برای تد باشد. گاهی اوقات ، با حرکات جدی صورت و دست ، موقعیت های جسمانی جالب و کمدی ایجاد می کند. ربکا سرد و جدی است و به هر حال می خواهد باشگاه ریچموند را با تد نابود کند. هیگینز همیشه از دستورات ربکا اطاعت می کند و لحظه ای از او سرپیچی نمی کند. جیمی تارت مغرور و سرکش است. کنت عصبی و ناشایست است. کلی با مهربانی و زیبایی اش سعی می کند در دل همه باز شود. نیتان همچنین سعی می کند بلند شود و اعتماد به نفس پیدا کند.

در هر قسمت ، مجموعه از موقعیت های مختلف برای پرورش شخصیت ها و نزدیک شدن آنها به ما استفاده می کند. بیایید با تد شروع کنیم. تد یک شخصیت طنز با علاقه خاصی به فرهنگ عامه است. او بیشتر شوخی های خود را با اشاره به فرهنگ عامه آمریکایی انجام می دهد و سعی می کند با همین شوخی ها توجه دیگران را به خود جلب کند. اگر کسی را دوست دارد ، آماده است تا برای او هر کاری انجام دهد تا آن شخص را خوشحال کند. علاقه او به مربیگری قابل توجه است و او همیشه سعی می کند مربی بهتری باشد. اما مشکلات غم انگیزی پشت این چهره شاد وجود دارد. این سری آن قسمت تاریک تد را از همان لحظه اول نشان نمی دهد. پس از یک مقدمه بسیار خوب چینی ، او چهره غمگین خود را به ما نشان می دهد تا متوجه شویم که حتی شادترین افراد نیز غمگین نیستند.

همانطور که نمایش ما را با مشکلات تد آشنا می کند ، به تدریج آنقدر عمیق در آنها وارد می شود که احساس می کنیم تد یکی از دوستان ما است! مربی بیرد ، دست راست تد ، تنها یک شخصیت مکمل در ایجاد موقعیت های کمدی نیست. او یک فرد کمال گرا است و همیشه به دنبال راهی برای بهبود تیم خود با تد است. اما او در رابطه خود مشکلاتی دارد و همیشه به خود شک می کند. مربی برد یکی از شخصیت های کم حرف و مرموز این مجموعه است ، اما در قسمتی که برای کل فضای سریال عجیب است ، ما را به سفری عجیب و فراموش نشدنی می برد تا ما را با خودش آشنا کند.

از سوی دیگر ، ربکا در ابتدا مورد نفرت تماشاگران است. او مورد ضرب و شتم شدید همسر سابقش قرار گرفته است که می خواهد با زخمی کردن دیگران درد زخم خود را کاهش دهد. اما شخصیت ربکا ناگهانی و باورنکردنی نیست. حتی زمانی که تد به او کمک می کند و تمام تلاش خود را می کند تا او را به مدیرعامل شایان ستایش تبدیل کند ، ربکا چنان در انتقام فرو می رود که از این عشق و حمایت بی خبر است. ربکا نمادی از افرادی است که آنقدر در عصبانیت خود غرق شده اند که راه اشتباه را برای برخورد با او انتخاب می کنند. آنها نابینا می شوند و نمی توانند ببینند ، به افرادی که سعی می کنند حال آنها را بهتر کنند آسیب می رسانند.

هیگینز نیز شخصیتی جالب و دوست داشتنی است. کسی که آماده است آنچه را که متعلق به خود است رها کند ، اما به دیگران و باشگاه کمک کند تا پیشرفت کنند. در فصل اول ، او تمام تلاش خود را می کند تا به ربکا در رسیدن به هدفش کمک کند ، اما از طرف دیگر ، تد و تیمش را به سمت هدف آنها همراهی می کند. هیگینز کسی است که همیشه آماده کمک به ما است و لحظه ای تردید نمی کند و این به ما بستگی دارد که چگونه از کمک او استفاده کنیم.

ناتان یکی از سخت ترین شخصیت های سریال است. این نوعی سوزش برای همه افرادی است که هرگز فراموش نمی کنند از کجا آمده اند ، اما متکبر نمی شوند و اجازه نمی دهند دیگران از خود غافل شوند. در طول نمایش ، با احترام از تد ، او از شخصی که هیچ کس نامش را نمی دانست به شخصی تبدیل می شود که در حال تبدیل شدن به یک روند توییتری است! جیمی نقطه مقابل ناتان است. کسی که از ابتدا بلند بوده و آنقدر مغرور است که کلمه احترام اهمیتی ندارد. در یکی از بهترین لحظات نمایش ، می فهمیم که دلیل اصلی رفتار بد جیمی پدرش است. جیمی به جای استفاده از کمک دیگران برای ایستادن در برابر پدرش و کاهش تاثیرات سمی او در زندگی ، نسبت به آنها سرسخت تر است و به احتمال زیاد در دام پدرش می افتد. اما تسلیم نمی شود ، پس از رسیدن به صفر خود را دوباره می سازد. شخصیتی تأثیرگذار که می تواند الهام بخش بسیاری از افراد باشد.

روی کنت ، قهرمان ناپسند و دوست داشتنی سریال ، از جمله افرادی است که از پذیرفتن پایان دوران خود امتناع می ورزد. روی ، که اسطوره چلسی بود ، اکنون با پیری و فراموشی دست و پنجه نرم می کند. غرور او باعث می شود بارها راه خود را گم کند و از هیچ کس کمک نمی گیرد. او شخصیت شکننده خود را به خوبی پشت چهره خشن و زبان تیز پنهان می کند. قبل از او ، کلی ، که مانند روی ، راه خود را گم کرده بود. او نمی داند که واقعاً برای زندگی خود باید چه کار کند و سعی می کند با نگه داشتن این و آن هویت خود را جعل کند و این شکنندگی را در پشت چهره شاد و مهربان خود پنهان کرد.

دیگر شخصیت های فیلم نمادهای افراد مختلف جامعه هستند. سام سعی می کند والدینش را سربلند کند اما اغلب موفق نمی شود. ایزاک مردی است که به دلیل اندام بزرگ خود را محافظ خوبی می داند اما از این فکر رنج می برد. از سوی دیگر ، بعد از روی ، او گزینه اصلی کاپیتان تیم است. حالا او نیز با چالش تبدیل شدن به تازه وارد جیمی در رأس تیم روبرو است. کالین کسی است که همیشه مورد تمسخر همه قرار می گیرد و خود را باور ندارد. سه دوست در بار نمادی از افراد جامعه هستند که سعی می کنند دیگران را قضاوت کنند و مدیر بار نمادی از افرادی است که همیشه سعی می کنند پشت افراد تازه وارد باشند. هر یک از شخصیت های مجموعه را می توان برای همه درک کرد ، که این سریال را از نظر ویژگی ها به یک نمونه بسیار موفق تبدیل کرد.

کمدی ها و موقعیت های کمدی این سریال تا حدودی شبیه شوخی های سریال Family Guy است. طنز این مجموعه شامل ارجاعات متعدد به فرهنگ عامه ، دیالوگ های پینگ پنگ و گاهی کمدی های سیلی است. هر یک از این موقعیت های طنز در زمان مناسب اجرا می شود. در یک سکانس ، تیم ریچموند در مورد بهترین فیلم اسکورسیزی صحبت می کند ، و تد در تمام شوخی های خود به یکی از سرگرمی های خود اشاره می کند ، یا تد به اکثر سوالات با اشاره به یک شخص معروف پاسخ می دهد. که باعث می شود تماشاگران بدون تعارف بخندند. با این کمدی قدرتمند ، این سریال تعادل بسیار خوبی را در بخش نمایش ایجاد کرد. این قسمت باعث شد نمایش بیشتر م effectiveثر باشد و به اثری به یاد ماندنی تبدیل نشود.

تد لاسو مملو از اخبار ساده زندگی است. در میان سریال ها و فیلم هایی با فضاهای غم انگیز و اندیشه های پوچ ، تد لاسو نعمت است. در حالی که به ما می گوید تلاش مهمی است ، اما همچنین تأکید می کند که تلاش باید همیشه به سوی موفقیت و پیروزی هدایت شود. از سوی دیگر ، وقتی مخاطبی به شما اعتقاد ندارد ، مخاطب را تشویق می کند که خود را باور کند. پیام اخلاقی کلیشه که در این مجموعه به خوبی ارائه شده است.

تیم EFC ریچموند در طول مجموعه از یک تیم بدون مشارکت و بدون انگیزه به یک تیم پویا و پرانرژی تبدیل می شود. با این حال ، آنها اغلب از دست می دهند و به نتیجه دلخواه نمی رسند. این از جنبه های مثبت سریال است که اجازه نمی دهد پیام آن شل و غیرقابل باور باشد. واضح است که تد چندان بهترین مربی نیست ، زیرا خود او راه زیادی برای پیشرفت دارد و بازیکنان تیم نیز شرایط مشابهی با او دارند. این سریال تأکید می کند که موفقیت یک شبه اتفاق نمی افتد. شما بارها زمین می خورید ، باید دوباره بلند شوید و همینطور ادامه دهید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

ایده اصلی این سریال تشویق بینندگان برای تسلیم نشدن است. اما او همچنین در مورد چیزهای دیگر زندگی با او صحبت می کند. هر یک از این لحظات آموزنده و مهمتر از همه م effectiveثر است. ایجاد انگیزه در این مدت واقعاً دشوار و غیرممکن شد ، اما تد لاسو در این چالش خوب عمل کرد. علاوه بر نقاط آرایش شگفت انگیز ، این نکته دیگری است که او به ثمر می رساند.

آنچه این شخصیت ها و پیام ها را متمایز می کند تیم بازیگری شگفت انگیز این نمایش است. جیسون سودکیس بهترین بازی وسترن زندگی خود را با لهجه زیبای آمریکای غربی نشان داد. او پس از حضور در کمدی های ثانویه و گاهی در کلیشه ها ، بالاخره پتانسیل کامل خود را نشان داد. یک واقعیت جالب این است که تنها بازیگر شناخته شده در سریال سودکی است. بقیه بازیگران چندان مشهور نیستند ، اما هر یک از آنها یک بازی بازی عالی را نشان دادند.برندن هانت ، با چهره جالب و اعمال بسیار جالب ، یک شخصیت کاملاً مکمل است و همه اینها احساس مربیگری را به بینندگان القا می کند. هانا وادینگام ، که از او به عنوان بازی تاج و تخت در راه رفتن با شرم راهرو یاد می کنیم ، در نقش خود می درخشد. برت گلدشتاین با چهره خشن و لحن سنگین صدا ، شخصیت کنت را به خوبی شکل داده و باورپذیر می کند. جونو تمپل ، فیل دانستر ، نیک محمد و جرمی سوئیفت بازی های فوق العاده ای از خود نشان دادند که باعث شد بازیگران نقش مثبتی در نمایش داشته و به طول عمر شخصیت ها کمک بزرگی کنند.

در قسمت کارگردانی ، این سریال به وضوح می درخشد و کیفیت تصویر بالایی را ارائه می دهد. فیلمبرداری این سریال تعادل بین عکس های بلند و کلوزآپ را ایجاد می کند. موسیقی مارکوس ممفرد به فیلم می چسبد و همه این عوامل دست به دست هم می دهند تا یک اثر هنری درجه یک را ببینیم. توجه نویسندگان به فوتبال نیز ستودنی است. فضای سریال آنقدر خوب است که تیم ریچومند تیم دوم می شود یا شاید اولمان! استفاده از آرلو وایت و کریس پاول ، دو خبرنگار مشهور لیگ جزیره ، حس اصالت نمایش را تقویت می کند. کمدی Thierry Henry و Gary Lineker سرگرم کننده و هیجان انگیز است.

در مجموع ، تد لاسو مجموعه ای است که نعمت واقعی است. در میان ناامیدکننده ترین تولیدات Netflix ، HBO و شبکه های دیگر ، این بار اپل بهترین سریال خود را تولید کرده است که از قضا می تواند در کنار The Office ، Barry ، Friends ، Shameless و غیره به یک کمدی تبدیل شود. از سوی دیگر ، در این مدت ، سریال مثبت و نشاط بخشی که تد لاسو به او ارائه می دهد بسیار مورد نیاز است. بنابراین بیایید برای تیم بازیگری ، نویسندگان و کارگردانان نمایش دست بزنیم و ما را در دنیایی هیجان انگیز ، مفرح ، دوست داشتنی و گاه اشک آور تشویق کنیم! آنها برده هستند. دنی روهاس همیشه فریاد می زند “فوتبال زندگی است!” و بعد از تد لاسو ، متوجه می شویم که بله ، او درست می گوید!

[ad_2]

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما