Tic Tac پردرآمدترین برنامه تلفن همراه در سه ماهه سوم 2021 – Zomit

[ad_1]

شیوع ویروس کرونا باعث قرنطینه کاربران شده است. اما در این میان ، اتفاقات تلخ و شیرینی در دنیای فناوری رخ داده است. برخی از بازارهای گجت ها ، مانند دوربین ها ، به شدت سقوط کرده اند ، اما برخی از محصولات ، مانند لوازم جانبی رایانه ، مورد استقبال قرار گرفته اند. زیرا بسیاری از کاربران برای کار در خانه به تجهیزات متفاوتی نیاز داشتند.

در این میان ، محبوبیت برنامه های تلفن همراه به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. بسیاری از کاربران برای ادامه فعالیت های آموزشی یا تجاری خود به برنامه های مختلف نیاز داشتند و برخی نیز برای گذراندن اوقات فراغت خود که در نتیجه قرنطینه ایجاد شده بود ، به سراغ برنامه های جدید رفتند.

البته در ماه های اخیر و با شروع واکسیناسیون در سراسر جهان ، زندگی کاربران اندروید و iOS به حالت عادی بازگشته است و آمارها نشان می دهد که نصب برنامه ها بر روی پلتفرم اندروید 1.2 درصد کاهش یافته است و در iOS پلت فرم 2.1. ؛ اما درآمد نه تنها کاهش نیافته بلکه به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

در مجموع ، کاربران سیستم عامل های Android و iOS در Google Play Store و Apple App Store بین جولای تا سپتامبر 33.6 میلیارد دلار هزینه کردند. GSMArena گزارش می دهد که این مبلغ شامل کلیه فعالیت ها ، از جمله خرید اشتراک یا پرداخت درون برنامه ای می شود و اگر این مورد را با مدت مشابه سال 2020 مقایسه کنیم ، 15.1 درصد افزایش را شاهد خواهیم بود. بین جولای تا سپتامبر 2020 ، کاربران هر دو سیستم عامل 29.2 میلیارد دلار در Play Store و App Store هزینه کردند.

درآمد برنامه های کاربردی در سه ماهه سوم 2021

از بین این دو پلتفرم ، iOS بالاترین درآمد 21.5 میلیارد دلاری را دارد. در مقایسه با مدت مشابه در سال 2020 ، اپل امسال 13.2 درصد رشد کرده است. البته گوگل به اپل نزدیک می شود. آمارها نشان می دهد که فروشگاه Play در دوره مورد تجزیه و تحلیل 12.1 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است که نسبت به سال قبل 18.6 درصد افزایش یافته است.

این آمار پس از ارائه اطلاعات در مورد درآمد هر دو سیستم عامل ، به برنامه های محبوب و پردرآمد راه پیدا کرد. در اولین مکان پردرآمدترین برنامه ، Tik Tak قرار دارد که می تواند پردرآمدترین برنامه برای پلتفرم iOS در سه ماهه سوم سال 2021 باشد. بر اساس گزارشات ، تعداد نصب TickTalk از 3 میلیارد فراتر رفت و در واقع اولین برنامه ای بود که متعلق به فیس بوک نبود ، اما توانست چنین رکورد قابل توجهی را ثبت کند.

مقالات مرتبط:

اگر آمار سیستم عامل های Android و iOS را در نظر بگیریم ، Tic Tac پردرآمدترین برنامه خواهد بود. اما در آمار تفکیکبرنامه Google One بالاترین درآمد را در فروشگاه Google Play کسب کرده است و Tic Tac در رتبه دوم قرار دارد. بیشترمی توانید لیست برنامه های محبوب را در هر دو سیستم عامل مشاهده کنید. آنچه توجه آمار را جلب می کند تعداد فزاینده سیستم عامل های پخش ویدئو مانند دیزنی پلاس است که محتوای خود را در ازای فروش اشتراک به کاربران ارائه می دهند.

محبوب ترین برنامه های Android و iOS

اما بخش بازی های موبایل کمی توسعه یافته است. در مقایسه با سه ماهه سوم سال 2020 و بر اساس آمار ، بخش بازی های موبایل در سه ماهه سوم سال 2021 7.7 درصد رشد کرد و توانست به درآمد 22.4 میلیارد دلار برسد. این عدد بین سیستم عامل های Android و iOS تقسیم شده است. طبق آمار ، درآمد Play Store از بازی های تلفن همراه 13.1 میلیارد دلار و درآمد App Store 9.3 میلیارد دلار بوده است.

درآمد حاصل از بازی های تلفن همراه در سه ماهه سوم سال 2021

از آنجا که PUBG زمانی محبوب ترین عنوان در بین بازی های تلفن همراه بود ، گزارش های جدید نشان می دهد که PUBG توانسته محبوبیت خود را در بین کاربران تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی حفظ کند. از میان اعداد ذکر شده برای بیشترین درآمد بازی های موبایلی ، 5 میلیارد دلار متعلق به PUBG است و گیمرهای سراسر جهان این مبلغ را در سه ماهه سوم 2021 برای خرید برنامه های درون برنامه ای PUBG هزینه کردند. این آمار شامل نسخه چینی این بازی نیز می شود که گفته می شود با نام دیگری در این کشور آسیایی منتشر شده است.

محبوب ترین بازی ها برای Android و iOS

Honor of Kings دوم و Genshin Impact سوم است. اگرچه Genshin Impact کمتر از یک سال منتشر شد. با این حال ، او توانست 2 میلیارد دلار درآمد برای ناشر بازی ایجاد کند. در رتبه چهارم Pokemon Go قرار دارد که یکی از قدیمی ترین عناوین تلفن همراه است و رتبه پنجم متعلق به Roblox است.

نظر کاربران Zomit در مورد موفقیت بازی های PUBG یا برنامه های Tic Tac Toe چیست؟ آیا خودتان از چنین برنامه هایی استفاده می کنید و هزینه آن را پرداخته اید یا برای سایر برنامه ها كارت هدیه صادر می كنید؟

[ad_2]

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما