آخرین اخبار «شهردار جدید شهرکرد

رییس هیات ووشوی استان قم خاطرنشان کرد: مسابقات لیگ باشگاه های ووشی قم در سالجاری به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی با تعامل و مشارکت سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم برگزار شد. به گزارش ایسنا، نتایج گفت و گوها درباره مسایل و مشکلات مترتب بر راههای استان به اینجا انجامید که سازمان برنامه و بودجه درخصوص ابلاغ مبلغ ۱۲۳ میلیارد تومان اعتبارات توازن ملی در بخش راه مساعدتهای لازم را انجام دهد. بر اساس اعلام محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی امکان نام نویسی جوانان مجرد ۲۳ ساله به بالا از روز دوشنبه ۲۰ دی ماه در این سامانه فعال میشود. ابوالفضل نوروزی افزود: در زمان حاضر وزارت راه و شهرسازی آنقدر زمین خالی دارد که بتواند برای تولید حدود یکمیلیون واحد در سال اول اجرای طرح افزایش و جهش تولید مسکن قدم بردارد. مذاکراتی که احتمال تولید زودهنگام فصل هفتم این سریال را بالا برده. پس از فاش شدن درخواست دستمزد نجومی از سوی محسن تنابنده برای همکاری با تولید فصل هفتم سریال پایتخت و اعتراض برخی از رسانهها و بهویژه کیهان، تنابنده اعلام کرد که از این همکاری منصرف شده است!

اخبار جدید بی تی اس

اما نمو قرار نیست اینکار را برای پدرش راحت کند، زیرا که او یک ماهی بسیار بازیگوش و کنجکاو است و علاقه دارد همهچیز را دربارهی دنیایی که در آن زندگی میکند، بداند. قرار بود در آذرماه باشد اما به دلیل اینکه بن کارتی که قرار است بخشی از یارانه به مردم بدهند آماده نشده بود به دی ماه افتاد. محمدرضا پورابراهیمی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر گفت: یکی از اقدامات مهم مجلس و دولت تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت است که چند میلیون از جمعیت کشور را پوشش میدهد. محمدرضا پورابراهیمی در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در مورد مطلبی که از وی در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر اینکه سهام عدالت به 10 میلیون نفر از جاماندگان تا 22 بهمن اختصاص مییابد، گفت: سال گذشته طرحی در کمیسیون اقتصادی مجلس مبنی بر اختصاص سهام عدالت به جاماندگان مطرح و تصویب شد که طرح وارد صحن مجلس هم شد، اما دولت قبلی به بهانه اینکه این طرح بار مالی دارد و آن را قبول نکرد، در نتیجه بررسی آن در صحن مجلس متوقف شد. محمدبیگی تصریح کرد: یکی از مسائل مدنظر در این قانون بحث حمایت از خانوادههایی است که علاقهمند هستند بچهدار شوند اما به دلایل مختلف نتوانستند پدری و مادری را تجربه کنند.

اخبار جدید تامین اجتماعی

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری ایسکانیوز، هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. خبرگزاری میزان-پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در برنامه تیتر امشب گفت: در صورت موافقت دولت تا دو ماه دیگر، گروه نخست جاماندگان سهام عدالت، سهامدار میشوند و سهام عدالت به همه جاماندگان تعلق میگیرد. رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که در صورت موافقت دولت با واگذاری سهام عدالت به جاماندگان در فاز نخست امکان واگذاری این سهام به بیش از ۴ میلیون نفر تا دو ماه آینده فراهم است. به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، جلسه علنی امروز (چهارشبه 5 آذر) قوه مقننه دقایقی قبل به ریاست محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و با حضور اکثریت نمایندگان آغاز شد. تهران – ایرنا – به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدرضا پورابراهیمی دوشنبه شب در برنامه تیتر یک امشب شبکه خبر تاکید کرد: در مرحله نخست اولویت واگذاری سهام عدالت به جاماندگان دهک های پایین جامعه تحت پوشش کمیته امداد، سازمان بهزیستی و رزمندگان و ایثارگران است. گروه اقتصاد کلان بازارنیوز: «محمدرضا پورابراهیمی» دوشنبه شب در برنامه تیتر یک امشب شبکه خبر تاکید کرد: در مرحله نخست اولویت واگذاری سهام عدالت به جاماندگان دهک های پایین جامعه تحت پوشش کمیته امداد، سازمان بهزیستی و رزمندگان و ایثارگران است.

به گزارش ایرنا، «محمدرضا پورابراهیمی» دوشنبه شب در برنامه تیتر یک امشب شبکه خبر تاکید کرد: در مرحله نخست اولویت واگذاری سهام عدالت به جاماندگان دهک های پایین جامعه تحت پوشش کمیته امداد، سازمان بهزیستی و رزمندگان و ایثارگران است. گاها این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. به گزارش اقتصاد آنلاین و به نقل از فارس، محمدرضا پورابراهیمی، در مورد مطلبی که از وی در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر اینکه سهام عدالت به ۱۰ میلیون نفر از جاماندگان تا ۲۲ بهمن اختصاص مییابد، گفت: سال گذشته طرحی در کمیسیون اقتصادی مجلس مبنی بر اختصاص سهام عدالت به جاماندگان مطرح و تصویب شد که طرح وارد صحن مجلس هم شد، اما دولت قبلی به بهانه اینکه این طرح بار مالی دارد و آن را قبول نکرد، در نتیجه بررسی آن در صحن مجلس متوقف شد. نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ایران توضیح داد:یک میلیون و ۷۵۰ هزار نفر نیز در زمان واگذاری سهام عدالت که واجد شرایط بودند، اما نتوانستند به موقع فرم های خود را تکمیل و به ثبت برسانند می توانند جزو این اولویت قرار گیرند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد اخبار جدید فرهنگیان (زیرچشمی نگاه کردن در این وب سایت elcato.ir) لطفا از صفحه ما بخواهید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم