آخرین ساعات زندگی خانم بازیگر از زبان همسرش

[ad_1]

شامگاه سهشنبه دهم اسفندماه، وقتی تلفن قاضی محمدرضا صاحبجمعی، بازپرس جنایی تهران به صدا در آمد، یکی از افسران کلانتری قلهک از پشت خط گزارش مرگ مرموز زنی جوان را به او اعلام کرد. به‌گفته افسر پلیس، متوفی زهره فکور، یکی از بازیگران سرشناس تلویزیون و سینما بود که در اتاق خوابنوار هره آهوموگ بود.

به گزارش همشهری، پس از این تماس بود که بازپرس جنایی تهران به همراه تیمی از مأموران تجسس پلیس آگاهی تهران در محل زندگی بازیگر جوان که طبقه چهارم ساختمانی مسکونی در حوالی قلهک بود حاضر شدند. چند ساعت از مرگ زن جوانی که متولد سال 57 و متاهل بود می‌گذشت.

جسد متوفی در اتاق خواب و در حالی که پیدا شده بود که لباس خانگی به تن داشت. از طرفی معاینات اولیه نشان می‌دهند که روی بدن هیچ گونه آثار کبودی، ضرب و جر و یا علائمی که نساو دا.

در کنار جسد نیز چند ورق قرص به چشم می‌خورد و در ادامه بررسی‌ها مشخص می‌شود که او مسمومیت دارویی شه است. با وجود این جسد به پزشکی قانونی منتقل شد تا بررسی‌های تخصصی علت اصلی مرگ خانم بازیگر را مشخص کند.

در ادامه تحقیقات معلوم شد اولین فردی که با کشف همسر خانم بازیگر بوده است. وی تهیه کننده سینما و تلویزیون و متوفی همسر دوم او بود. این مرد که از مرگ همسرش شوکه شده بود وقتی کمی آرامتر شد به قاضی جنایی گفت: همسرم به تنهایی در این آپارتمان (محل حادثه) زندگی میکرد و من آخرین بار روز یکشنبه او را دیدم. آن روز سرحال بود و مشکل خاصی نداشت.

آخرین تماس هم به روز دوشنبه برمی گردد یعنی یک روز پیش از مرگ همسرم. از مسائل روزمره گفتیم و بعد از آن خداحافظی را تا این که عصر سه شنبه و ساعاتی قبل از پیدا شدن جست همسرم، مادر به من زنگ زد و زد که پریشان بود دخترش را گرفت. با اطمینان به او گفتم حالش خوب است و در خانه است اما مادرش نگران بود و می‌گفت ساعرنر یه با او سهمورنر ه با اوصحهوبرنظ وقتی اینها را از زبان مادر همسرم شنیدم دلشوره عجیبی به جانم افتاد.

مادرش می‌گفت دخترش به‌شدت ناراحت بود و پس از آن هرچه به موبایلش و تلفن خانه زنگ زد، جوابش نسا. او در شبکه‌های مجازی هم آنلاین نیست و این سوال درباره من و مادرش را بیشتر می‌کرد.

وی ادامه داد: پس از این تماس، بارها با همسرم تماس گرفتم اما همه زنگ‌ها بی‌جواب ماند. سراسیمه راهی محل زندگی او شدم اما وقتی به مقابل آپارتمان رسیدم هرچه زنگ زدم، در را باز نکرد. با کمک سرایدار وارد آپارتمان شدیم و با دیدن پیکر بیجان او در اتاق خواب به‌شدت شوکه شدم. هرچه صدایش زدم جواب نداد و سرایدار نیز به اورژانس زنگ زد. وقتی اورژانس رسید عملیات احیا را انجام دادند اما لحظاتی بعد گفتند که چون زمان زیادی از مرگ گذشتاران ادی ز مرگ گذشتاروش.

این مرد گفت: آنچه را که می‌شنیدم باورکردنی نبود و نمی‌توانستم مرگ او را باور کنم.

>>m & انتشار.
همسرم زنی آرام و مهربان بود. او هیچ مشکلی نداشت و زنی شاد بود. همسرم دچار بیماری شدید هم نبود و آنطور که می‌دانم هرازگاهی به‌دلیل بود که خوابش کم بود قرص خفواب م. از سوی دیگر ما هیچ مشکل و اختلافی با هم نداشتیم و رابطه ما خیلی خوب بود.

همچنین در ادامه تحقیقات معلوم شد که متوفی چند ساعت قبل از مرگش پستی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که به یکی از برنامه هایی که خودش در آن شرکت کرده بود، منتشر کرد. در این کلیپ مجری برنامه متوفی سوالی می‌پرسد مبنی بر اینکه اگر برمی‌گشت به سال‌های قمری ۲۵ سال قبر ر ۲۵ سال‌های قبر (۲۰ یارن) برسد. متوفی نیز با جدیت پاسخ می دهد که خیر و ادامه می دهد که هر اتفاقی برایش افتاد اما اگر به سالها قبل برمی گشت بازیگری را انتخاب کند و این مسیر را پیش نمی برد.

او در آن برنامه گفته بود که دلش می‌خواست زندگی بی‌دغدغه و معمولی را انتخاب کند و زودتر ازدواج کند.

اودامه می‌گوید که اگر بچه‌دار هرگز به او اجازه نمی‌دهد بازیگری را انتخاب کند و وارد اینحن ورف کند. پس از انجام تحقیقات اولیه، باز جنایی دستور پرس و از خانواده متوفی و ​​بررسی مجدد خانه را صادر کرد تا خانم بازیگر نوشته های خود را کشف کند و جزئیات بیشتری را از این دست انجام دهد.

[ad_2]

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel