آخرین و جدیدترین اخبار رتبه بندی و افزایش حقوق معلمان در سال 98 و 99

ما سعی داریم بسته خبری ویژه ای را جمع آوری نماییم و مخاطبان را در جریان اتفاقات مهم اقتصادی در طول هفته ای که گذشت قرار دهیم. به گزارش خبرگزاری مهر، ستاد انتخاباتی محسن مهرعلیزاده نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاستجمهوری، با انتشار بیانیهای از حضور اصلاحات با همه ظرفیت خود، در عرصه رقابت خبر داد و اعلام کرد: شکی نیست که جریان اصلاحات، علیرغم همه محدودیتها و انسدادها، با امید به خرد و عقلانیت بزرگان کشور و به پشتوانه ملت، بزرگوارانه با همه ظرفیتهای خود برای برگزاری یک انتخابات پرشور و سازنده وارد میدان خواهد شد. آنها در کسب و کارشان به مردم اجازه می دهند که خاطرات خود را دوباره زنده کنند! به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، «حسین خسروی اسفزار» صبح امروز (۱۹ مهر) در جلسه هم اندیشی مدیران و فعالان رسانه ای خراسان جنوبی اظهار کرد: رسانه در ابعاد و زمینه های متفاوت می توانند موثر و نقش آفرین باشند و یکی از ارکان اصلی در شکلگیری تمدن اسلامی و پیشرفت هر جامعه ای هستند. محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد: جاماندگان سهام عدالت 20 میلیون نفر هستند و با موافقت دولت با طرح مجلس در مورد اختصاص سهام عدالت به جاماندگان تا بهمن ماه امسال سهام عدالت گروه نخست که شامل 10 میلیون نفر از جمله 4 میلیون نفر از افراد تحت پوشش سازمانهای حمایتی مانند کمیته امداد و سازمان بهزیستی تا قبل از 22 بهمن امسال واگذار خواهد شد.

اخبار جدید همدان

۹۲۲: سلام یک ماه و نیم از سال تحصیلی گذشته، ولی بچههای کلاس اولی ما هنوز معلم ندارند به آموزش و پرورش میرویم میگویند نیرو کم داریم خانم مدیر ۸ تا کلاس را با هم درس میدهند. این فیلم قرار بود امسال در تابستان اکران شود، اما به دلیل مشکلات به وجود آمده، به سال 2022 و ماه مه موکول شده است. به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری ایسکانیوز، هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. «بیستمین سالگرد هری پاتر: بازگشت به هاگوارتز» در روز ۱ ژانویه ۲۰۲۲ در اچبیاو مکس اخبار جدید نظام وظیفه – برای منبع کلیک کنید https://pishar.ir – نمایش داده میشود. ۱۴ شهریور امسال «محمدرضا پورابراهیمی» رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگویی از موافقت رییس جمهوری برای تعیین تکلیف سهام عدالت برای جاماندگان تا پایان سال و ارجاع موضوع به سازمان برنامه و بودجه خبرداد. میر تاجالدینی در پاسخ به سوالیی که تکلیف ارز ترجیحی در سال جدید چیست گفت: فعلا مقرر شده تا به دولت اجازه دهیم که ۹ میلیارد دلار به دارو، نهادهها و روغن اختصاص دهد؛ در اینجا بحث گندم باقی میماند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رستم قاسمی با بیان اینکه در حوزه راه و شهرسازی مسئولیتهای مختلفی از جمله بحث مسکن بر دوش وزارت راه و شهرسازی است، یادآور شد: طبق برنامه دولت و قانون جهش تولید مسکن باید ۴ میلیون مسکن در چهار سال ساخته شود.

اخبار جدید ثبت نام

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، عسگر توکلی رییس هیات مدیره اتحادیه کشوری تعاونیهای سهام عدالت از ساری، با بیان اینکه دولت قبلی ۱۱ شرکت از مجموع ۶۱ شرکت قرار گرفته در سبد سهام عدالت را در اختیار خود گرفته بود، گفت: دولت قبلی علاوه بر این اقدام حتی میزان سود سهام برخی از شرکتهای باقی مانده را نیز کاهش داده بود. عسگر توکلی رئیس هیات مدیره اتحادیه کشوری تعاونیهای سهام عدالت، با بیان اینکه دولت قبلی ۱۱ شرکت از مجموع ۶۱ شرکت قرار گرفته در سبد سهام عدالت را در اختیار خود گرفته بود، گفت: دولت قبلی علاوه بر این اقدام حتی میزان سود سهام برخی از شرکتهای باقی مانده را نیز کاهش داده بود. قیمت بنزین آزاد (پس از اتمام سهمیه 60 لیتر در ماه) معادل 3000 تومان اعلام شده است که افزایشی سه برابری را نسبت به قیمت قبلی (لیتری یک هزار تومان) نشان می دهد و قیمت بنزین سوپر نیز با افزایشی کمتر از 300 درصد از 1200 تومان (سابق) به 3500 تومان رسیده است که مسلما افزایشی قابل توجه برای مالکین خودروهای جدید محسوب می شود. ارزش روز سبد سهام عدالت سهام در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت درمقایسه با روز گذشته، یک درصد افزایش یافت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی، یک میلیون تومانی و ۴۹۲هزار تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۳ میلیون و ۱۰۸هزار تومان، ۲۴ میلیون و ۶۹۲هزار تومان و ۱۲ میلیون و ۱۵۲هزار تومان رسید.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس آخرین وضعیت موضوع جاماندگان سهام عدالت را تشریح کرد. ساخارین باعث بروز مواردی از سرطان در موشها شده است؛ اما بدن انسان به طور متفاوتی به این ماده واکنش نشان میدهد و این موضوع تاکنون در انسانها مورد تایید قرار نگرفته است. به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری ایسکانیوز، محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد: جاماندگان سهام عدالت 20 میلیون نفر هستند و با موافقت دولت با طرح مجلس در مورد اختصاص سهام عدالت به جاماندگان تا بهمن ماه امسال سهام عدالت گروه نخست که شامل 10 میلیون نفر از جمله 4 میلیون نفر از افراد تحت پوشش سازمانهای حمایتی مانند کمیته امداد و سازمان بهزیستی تا قبل از 22 بهمن امسال واگذار خواهد شد. محمدرضا پورابراهیمی در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در مورد مطلبی که از وی در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر اینکه سهام عدالت به 10 میلیون نفر از جاماندگان تا 22 بهمن اختصاص مییابد، گفت: سال گذشته طرحی در کمیسیون اقتصادی مجلس مبنی بر اختصاص سهام عدالت به جاماندگان مطرح و تصویب شد که طرح وارد صحن مجلس هم شد، اما دولت قبلی به بهانه اینکه این طرح بار مالی دارد و آن را قبول نکرد، در نتیجه بررسی آن در صحن مجلس متوقف شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم