آرژانتین در وهله اول؛ خنده مسی روی اعصاب پی اس جی


کد پیام: 1791323/29

زمان: 5:04 بعد از ظهر
1400/08/19

بازدید از: 1985

مجروح در پاریس، سالم در بوئنوس آیرس

لیونل مسی امروز شاد و خندان در تمرین تیم ملی آرژانتین حاضر شد تا نشان دهد مشکلی برای بازی وجود ندارد. در همین حال، پاری سن ژرمن مخالف سرسخت حضور او در آلبی سلسته بود.

به گزارش “ورزش سه”، پاری سن ژرمن شنبه گذشته در هفته سیزدهم لیگ فرانسه باید در بوردو به مصاف این تیم می رفت و 2 بر 3 نیز پیروز شد. اما لیونل مسی به دلیل مصدومیت نتوانست تیمش را در این دیدار همراهی کند.

پاری سن ژرمن غیبت این بازیکن را تایید کرد و گفت که مسی همچنان تحت درمان است و از درد در ناحیه زانو و همسترینگ رنج می برد. او برای این کار به مادرید رفت و برای درمان مشکلش به کلینیک رفت.

مسی در بین دو نیمه بازی PSG مقابل لیل در روز جمعه 2 هفته پیش از زمین خارج شد و طبق گزارش ها یک روز قبل از بازی احساس درد کرد.

مسی که قبل از بازی دچار مشکل عضلانی شده بود، در نهایت خود را به مسابقه رساند اما شرایط بدنی او بیش از 45 دقیقه به او اجازه بازی نداد و در بین دو نیمه جای خود را به مائورو ایکاردی داد.

اما با وجود مشکل لیونل مسی، این بازیکن به تیم ملی آرژانتین دعوت شد تا در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر شرکت کند.

لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن که اخیرا به طعنه گفت که مسی از زمان پیوستن به تیم ملی فرانسه بیشتر برای آرژانتین بازی می کند تا پاری سن ژرمن، در پاسخ به دعوت مسی به تیم ملی، لو پاریسن گفت.من موافق نیستم وقتی بازیکنی هنوز آماده بازی برای ما نیست و در حال نقاهت است، در اردوی تیم ملی کشورش شرکت کند. اصلا منطقی نیست در چنین شرایطی لازم است در مورد وضعیت بازیکنان و تیم ها با فیفا مشورت شود.

با وجود دلخوری پی اس جی از تصمیم لیونل اسکالونی سرمربی آرژانتین، مسی پس از یک روز تمرین انفرادی از امروز به جمع هم تیمی هایش پیوست و بدون مشکل تمرین کرد. عکس های منتشر شده نشان از روحیه بسیار خوب مسی دارد. او در تمرین خوشحال و خندان بود تا نشان دهد با دو بازی کلیدی خود مقابل اروگوئه و برزیل مشکلی ندارد.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel