آموزش فعال کردن دومرحله‌های در واتساپ – زومیت


از سال ۲۰۱۷ واتساپ دو مرحله را به کاربران خود ارائه کرده است. پس از فعال شدن، دو مرحله‌ای پس از فعال شدن، حساب واتساپ شما را برای هکرها مشکل‌تر می‌کند. بنابراین به همه کسانی که قبلاً این کار را انجام ندادند، توصیه می‌شود که آن را فعال کنند.

فعال کردن دو مرحله در واتساپ

کاربران آیفون برای دسترسی به گزینه Two-step Verification یا همان واقعیت دو مرحله‌ای در واتساپ باید از بخش مرکزی (اتلیان بتواریین) حساب ضربه بزنند و سپس تایید دو مرحله ای را انتخاب کنند. در صفحه بعد فعال می شود دو مرحله برای گزینه فعال را لمس کنید.

کاربران اندروید برای دسترسی به گزینه Verification Two-step Verification در واتساپ باید آیکن سه‌نقطه در گوشه بالای سمت راست همنخ تنظیمات وارد كنترل شوند. در صفحه نمایش روی حساب ضربه بزنید.

تایید دو مرحله‌ای واتساپ

اکنون تایید دو مرحله ای خبرم کن. در صفحه بعد فعال شدن دو مرحله‌ای را فشار دهید فعال کردن در انتهای صفحه را لمس کنید.

تایید دو مرحله‌ای واتساپ

فعال کردن دو مرحله از این بخش برای کاربران آیفون و اندروید یکسان است. بنابراین برای ادامه مراحل زیر را دنبال کنید:

پس از انتخاب گزینه Enable Enable وارد صفحه می‌شود که شما می‌توانید یک پین شش رقمی را برای حساب واتنپ‌ایا انتخاب کنید. دقت داشته باشید که هر زمانی که می خواهید از هر دستگاهی وارد حساب واتساپتان شوید، واتسار از شماره منرار شوید. پس از وارد کردن پین روی بعد ضربه بزنید. (در آیفون بالای صفحه سمت راست و در اندروید انتهای بخش میانی صفحه)

تایید دو مرحله‌ای واتساپ

در ادامه از شما می‌خواهد که در مرحله قبل دوباره وارد شده و بررسی کنید. پس از وارد کردن دوباره پین، روی بعد ضربه بزنید.

تایید دو مرحله‌ای واتساپ

در مرحله بعد از شما می‌خواهد که ایمیل خود را وارد کنید. پس از وارد کردن ایمیل روی بعد ضربه بزنید. در صفحه بعد باید با وارد کردن دوباره ایمیل آن را بررسی کنید.

تایید دو مرحله‌ای واتساپ

در همان اولین صفحه درخواست آدرس ایمیل با ضربه روی پرش کنید می‌توانید از ایمیل شانه خالی کنید، اما شدیداً توصیه می‌کنید که یک حساب ایمیل معتبر وارد شود. زیرا اگر هرزمان پین شش رقمی خود را فراموش کردید، واتساپ برای ریست کردن پین از این آدرس ایمیل همی‌کند. به‌هرحال برای انصراف از وارد کردن ایمیل روی ضربه بزنید و سپس ضربه بزنید رد شدن از ایمیل خبرم کن.

تایید دو مرحله‌ای واتساپ

پس از این مرحله، دو مرحله ای واتساپ برای شما فعال می شود. از این پس با ورود به صفحه تایید دو مرحله ای سه گزینه می تواند دید:

مقاله مرتبط:

  • غیر فعال کردن: با انتخاب این گزینه، دو مرحله‌ای برای حساب واتساپتان غیرفعال می‌شود.
  • تغییر پین: با انتخاب این گزینه می‌توانید پین شش رقمی خود را تغییر دهید.
  • آدرس ایمیل: گزینه مربوط به ایمیل درصورتیکه قبلا ایمیل خود را وارد نکرده باشید (تصویر سمت راست) به شکل آدرس ایمیل را اضافه کنید خواهد بود که با انتخاب آن می‌توانید یک ایمیل را وارد کنید. همچنین درصورتی‌که قبلا ایمیل خود را وارد کرده اید (تصویر سمت چپ) این گزینه به شکل باشد آدرس ایمیل را تغییر دهید خواهد بود که با انتخاب آن می‌توان ایمیلی را که وارد کرده بود را با یک آدرس جدید جایگزین کنید.

تایید دو مرحله‌ای واتساپ

به همین تشخیص، دو مرحله‌ای واتساپ برای حساب شما فعال می‌شود. توصیه ما به شما این است که این گزینه می تواند افراد غیر از شما را به حساب واتساپ‌تان وارد کند. امیدواریم این آموزش مفید بوده است. در صورت فعال کردن دومرحله های در واتساپ سوالی، آن را با ما و کاربران زومیت در ماریان می کنیم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم