آنتی بادی جدید برای درمان اومیکرون تایید شد

[ad_1]

سازمان غذا و داروی آمریکا اجازه استفاده از اضطراری برای “bebtelovimab” را صادر می کند که یک ضد بادی مونوکلونال جدید است و بستری شدن در بیمارستان و مرگ ناشی از کووید 19 را کاهش می دهد.

به گزارش مهر به از نیواطلس، تاییدیه سازمان غذا و داروی نشان دهنده آمریکا صادر می شود که چند هفته قبل این سازمان استفاده از چند درمان را تایید می کند، زیرا پژوهش ها آنها را در مقابل ویروس SARS-CoV-2 به دست آوردند. کارآمد.

شرکت فناوری زیستی «آب سل را» (AbCellera) با همکاری شرکت داروسازی «ای لای لیلی و کرپانی» داروی «bebtelovimساته. تیم تحقیقاتی توسعه دهنده این نوآوری، پیش از اولین درمان بادی مونوکلونال برای کوید 19 به نام “bamlanvimab» ساخته شد که در اواخر 2020 اجازه استفاده از آن صادر شد.

کارل هانسن مدیر ارشد اجرایی “آب سل را” در این باره میگوید: توسعه درمان مونوکلونال جدید در اوایل 2021 میلادی و قبل از آن که بعد از آن شاخه خطرناک ظهور SARS-CoV-2 آغاز شد.

عواملی که از سویه‌های آتی ضد ویروس جلوگیری می‌کنند، روی توسعه آنتی‌بادی اسپری می‌کنند که منطقه‌ای را از SARS-CoV-2 هدف قرار می‌دهد که قبلاً آن می‌شد به جهش می‌بندد.

هانسن در این باره توضیح می دهد: ما جستجوهایمان را برای کشف نسل جدید ضد بادی درمانی تغییر دادیم و این بار اولویت مان را روی بیشترین میزان قدرت و گستره خنثی سازی قرار دادیم. در نتیجه این جستجویم «bebtelovimab» را بسازیم که تمام سویه‌های شناسایی شده‌اند، ویروس‌ها را خنثی می‌کند و قوی‌ترین آنتی‌بادی در حال توسعه علیه سویه زیرمجموعه اومیکرون به نام BA.2 است.

بنابراین اجازه اضافهطراری از این استفاده از دارو دارای ویژگیهای خاصی است. این دارو فقط برای افراد بالای ۱۲ سال تجویز می‌شود که در مراحل اولیه به کووید ۱۹ هستند و علائنیماراد ماراد هستند و علانیمارادانرارانز.

این دارو برای بیمارانی که به دلیل تشخیص کووید ۱۹ در بیمارستان‌های بیمارستانی هستند، تجویز نمی‌شود. همچنین «beblovimab» فقط برای درمان دارویی می‌شود که درمان‌های تأیید شده دیگر کوید ۱۹ برای آن‌ها قابیل یابیل سسامانای است.

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Visibility and Authority
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink SEO: Unlocking the Power of Sidebars for Enhanced Website Ranking
مقدمه‌ای بر فالوور اینستاگرام ارتباطی قدرتمند با جامعه اینستاگرام شما
سایت شرط بندی بهینه سازی شده
تعمیرات پرینتر
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما