آنچلوتی: ما قدرت برد داریم، سرنوشت بارسا مهم نیست


به گزارش “ورزش سه”، امشب در گروه D لیگ قهرمانان اروپا حساس ترین دیدار رئال مادرید و اینتر برای ظهور یک تیم پیشرو بود که با برتری 2-0 رئال مادرید و صعود به عنوان تیم اول به پایان رسید. تونی کروس در دقیقه 17 و مارکو آسنسیو در دقیقه 79 برای رئال مادرید گلزنی کردند و اینتر پس از استعفای نیکولو بارلی در دقیقه 64 10 نفره شد.

مربی واقعی کارلو آنچلوتی در پایان بازی گفت: ما کیفیت و قدرت قهرمانی در لالیگا را داریم و می توانیم یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ قهرمانان باشیم. من معتقدم که می توانیم با هر تیمی در اروپا رقابت کنیم. شاید از نظر فشار و دفاع تیم هایی بهتر از ما باشند اما ما هم تیم قدرتمندی هستیم و نقاط قوت خود را داریم. رئال تیم باتجربه ای است و همیشه مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان است.

روند حذف بارسا از لیگ قهرمانان:مهم نیست فردا در بازی بایرن و بارسا چه اتفاقی می افتد و بارسا به لیگ اروپا می رود یا به یک چهارم نهایی می رسد. مهم این است که امروز بردیم و به عنوان تیم اول صعود کردیم. – البته من بازی را تماشا خواهم کرد و سپس تا مرحله یک چهارم نهایی باید منتظر تساوی باشیم.

شرایط واقعا عالی: « ما امروز در بخش هایی از بازی خوب بازی نکردیم، اما از همه نظر وضعیت خوبی داریم. ما از هیچ حریفی نمی ترسیم و تیم را در سطح بسیار بالایی می بینم. به خصوص خوشحالم که کلین شیت کردیم و تمرکز زیادی روی دفاع داشتیم. این یک پیروزی تیمی ارزشمند بود.»

مودریچ در 36 سالگی بهترین بازیکن زمین است: « واضح است که مودریچ در این سن نیاز به استراحت دارد و اکنون 5 روز تا بازی بعدی فرصت داریم. من معتقدم لوکا در خانه به خوبی استراحت می کند و زندگی خارج از فوتبال بسیار ساده و حرفه ای است. مودریچ عالی است، اما من نگاه ویژه ای به کاماویگا و فد والورده نیز دارم. آنها هر دو خوب بازی می کنند و تعهد زیادی به تیم دارند.

شرایط بنزما برای دربی یکشنبه:یوویچ امروز خیلی خوب کار کرد و مهره مفیدی در فاز حمله بود. تا روز دربی فرصت داریم و باید ببینیم کریم قرار است چگونه باشد. فکر می کنم او مقابل اتلتیکو خواهد بود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم