ادعای دفاع مشروع در قتل خیابانی

[ad_1]

پسری که مدعی است در دفاع از خود و برادرش مرتکب قتل شده است، جزئیاتی را از آنچه حین حادثه رخ داد دادوضیحد. این قتل دو سال قبل در جنوب تهران اتفاق افتاد و ماموران در تحقیقات خود متوجه شدند که درگیری با متوجه شدند که درگیری با متوجه شدند.

به گزارش شرق، دو سال قبل از خانواده جوانی نام آرش با ماموران تماس گرفت و گفتند آرش بر اثر وارد شدن ضربات بر بدنش در بیمارستان جان خود را از دست داده است. آن‌ها گفتند زمانی که آرش به خانه آمد، دستش مجروح شد و او را به بیمارستان را. به‌این‌ترتیب تحقیقات دراین‌باره آغاز شد و فهمیدیم آرش زمان حادثه همراه دوستش بهنام بوده است. بهنام در بازجویی ها به پلیس گفت: آرش با دو برادر به نام های شاهین و شاهرخ درگیر شد و در آن درگیری شاهین ضربات به آرش زد و او را مجروح کرد، بههمینخاطر سوار موتور شدیم و به سمت خانه آرش رفتیم، اما چند دقیقه بعد حالش بد شد. شد و او را به بیمارستان رساندیم، کار از کار گذشته بود. ماموران ساعاتی بعد از شاهین و شاهرخ را نگه داشتند.

شاهین در بازجویی ها به قتل اعتراف کرد و گفت: من آرش را به قصد قتل نزدم و برای اینکه از خودم دفاع کنم و جلوی ضرباتی را که مقتول به برادرم زدم، بگیرم به او ضربه بزنم. گفت: برادرم در این قتل نقشی نداشت و من به‌خاطر اتفاقی که افتاده است خیلی متأسف هستم، امر گمترأسف هستم، اما مترأسف هستم، اما مترأسف هستم، اما مترأسف هستم، اما مترنآی‌ز. با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست، پرونده برای رسیدگی به شعبه ۸ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. در جلسه ابتدا کیفرخواست علیه خوانده شد و سپس اولیای دم در محل قرار گرفتن و خواستار صراواست و خواستاحک. وقتی نوبت به پایان رسید، او موفق شد قتل عمدی را رد کرد و مدعی شد در دفاع از خودش و برادرش مرلتسکق.

گفت: مدتی قبل از این حادثه برادرم گوشی موبایلی را به یکی از دوستانش به نام کیان فروخته بود، اما کیان پول برادرم را نمیداد و سر این موضوع با هم درگیری داشت. روز حادثه مقابل کلوپ فوتبال دستی برادرم و کیان با هم جروبحث کردند و درگیری بین آن‌ها بالا گرفت. با وساطت من و مسئول کلوپ دعوا تمام شد، اما چند دقیقه کیان دوستش آرش را دوباره آورد و دوباره گرفت و دوباره درگیری وورد و دوباره درگیری ررد و دوباره درگیری ورد و دوباره درگیری. آرش با چاقو به برادرم ضربه‌ای زد. ضربه‌هایی که با پشت چاقو زد پیشانی برادرم را شکافت و خونریزی شدیدی شروع شد. آرش قوی‌هیکل بود و من به‌تنهایی زورم به او نمی‌رسید، مردم تبدیل شدند و تمام شدند.

من شاهرخ را سوار ماشین کردم تا به مرکز درمانی یا مغازه پدرم برسانم. در راه دیدم جلوم شدید زیاد است، یک مغازه نگهدارنده که کمک بگیرم، یکدفعه آرش و کیانند و آرش به برادرم و من حمله کرد و من هم چاقی را از داخل مغازه برداشتم و زدم. آرش دوباره به سمت برادرم حمله کرده بود و من ترسیدم دوباره با چاقو به سر برارم بزند. خواست در ادامه گفت: من چاقو را به بازوی مقتول زدم، بعد هم مردم آمدند و درگیری تمام شد. فردای آن روز من را به قتل انجام دادند. هبعد هم گفته اند علت مرگ مقتول پاره‌شدن یکی از رگ‌های اصلی بدنش بوده است، که من فقط یک ضربه به مرگ به مرگ می‌دهد. در ادامه صاحب فروشگاه فلافل‌فروشی که از کمک گرفته شده بود، در موقعیتی قرار گرفت.

او گفت: من در مغازه بودم که شاهین آمد و درخواست کرد و گفت باید برادرش را ببندد، چون خیل‌ خودم که شاهین آلر بود. من به سمت ماشین رفتم و با خودم مقداری باند بردم که یکباره متوجه شدم شاهین چاقو برداشتم و به سهمل آرشو بود و به سهمل آرشو برداشتم و به سهمل آرشو برداشتم و به سهمل آرشو برداشتم. سهمل آرشق آرش هم چاقو داشت، اما من ندیدم درگیری چطور اتفاق افتاد. دایگاه قرار گرفت. او گفت: من درگیری را از زمانی که در مقابل فلافل‌فروشی بودند، دیدم. آرش به سمت شاهرخ حمله کرد و شاهین هم با چاقو او را زد. بعد هم مردم شدند و همه‌چیز تمام شد و آرش و دوستش سوار موتور شدند و رفتند. تاجایی‌که من دیدم به دست مقتول زده شد. در ادامه وکیل فروش در موقعیت قرار گرفت. او گفت: موکل من در دفاع از خودش و برادرش مرتکب است و روند پرونده هم به‌خوبی این موضوا م نخنه‌خوبی این موضوع را نشان نمی‌دهد.

آرش در دو مرحله به دو برادر حمله کرده و هر دوبار هم شاهین سعی کرده مهلکه را ترک کند و از جارن مراا. << در حالی که ضربه‌هایی که به مقتول وارد می‌شوند، نوعی کشنده نبوده است.

ضربه به بازونده نیست و تعلل مقتول در رفتن به مرکز درمانی منجر به مرگ می شود. خون‌ریزی شدید ناشی از عدم مقابله به‌موقع بوده است که آن هم دیرمراجعه‌کردن مقتول به مرکز درمانی بول است. این وکیل دادگستری ادامه داد: روند پروسه و شاهدان همگی نشان می دهد موکل در قتل مقصر نبوده و حتی ضرباتی که در دفاع از آن هم به محل حساس بدن نبوده و به بازو وارد کرده تا دست را ناکار کند و آرش نتواند برادرش را به قتل برساند. درست؛ بنابراین درخواست برائت موکلم از قتل عمدی را دارم.

[ad_2]

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel