افزایش حقوق سربازان در سال آینده منتفی استحجت الاسلام میرتاج الدینی با رد برخی اخبار منتشر شده در خصوص منتفی شدن افزایش حقوق سربازان در سال آینده گفت: حقوق سربازان از محل گزارش 7 بودجه تامین می شود و ارتباطی با موضوع خرید سربازی ندارد.

حجت الاسلام «محمدرضا میرتاج الدینی» امروز (چهارشنبه) در گفتگو با ایرنا افزود: مصوبه کمیسیون تلفیق درباره افزایش حقوق سربازان در سال آینده منتفی است و در صورت تصویب مجلس و تصویب شورای نگهبان در سال 1401 اجرایی می شود.

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱، از افزایش ۶۰ تا ۹۰ درصدی حقوق سربازان خبر داد و گفت: یعین افزایش بر متمناو تاوا فزهوا فز.

نایب رئیس دوم کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه حقوق ماهیانه سربازان متاهل پنج میلیون تومان خواهد شد، گفت: به میزان حقوق سربازان نسبت به این سه برابر می شود; حقوق سربازان مجرد غیرعملیاتی نیز معادل 60 درصد یک پایور، سربازان مجرد عملیاتیان معرد عملیات پاسری معادار از درصد یک زنردار زنمار ر.

عضو کمیسیون تلفیق اظهار داشت: پارسال متوسط ​​​​حقوق سربازان 300 هزار تومان بود که این رقم در سال جاری به 1.5 میلیون تومان رسید و سال بعد از آن به 3.5 میلیون تومان رسید.

وی ادامه داد: در سال ۱۴۰۱ هیچ سربازی کمتر از سه میلیون و ۳۵۰ هزار تومان دریافت کرد.

حجت‌الاسلام میرتاجدینی با رد برخی اخبار منتشر شده در خصوص منتفی شدن افزایش حقوق سربازان در سال آینده گفت: حقوق سربازان از محل گزارش ۷ بودجه تامین می‌شود و ارتباطی با موضوع خرید سرباز ندارد.

وی با اشاره به اینکه نیروهای مسلح نیز موافق این افزایش حقوق هستند، یادآور می شود: افزایش حقوق سربازان و کارت معافیت رایگان برای سربازان با 30 سال سن و 2 فرزند در سال آینده به تصویب در صحن علنی و تایید شورای نگهبان می رسد.

چندی کمیسیون تلفیق افزایش حقوق سربازان در سال آینده را تصویب کرد که «محسن دهنوی» نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه در توضیح این مصوبه گفت: حداقل حقوق سربازان در سال آتی به سه میلیون و 350 هزار تومان می رسد. حقوق ماهیانه سربازان متاهل نیز پنج میلیون تومان خواهد شد و به‌طور متوسط، حقوق سربازان نسموان نسموان نسموان نسموان متاهل نیز سنج می‌شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم