اقدام مهم استقلال درباره مدافع ملی پوشیکی از مشکلات بزرگ استقلال در هفته های جاری، مشکل سربازی سیاوش یزدانی و حسین مرادمند بود. دو مدافع آبی پوشان که با رسیدن به زمان اعزام به خدمت سربازی میبایست دفترچه اعزام به خدمت خود را ارسال می کرد، از ابتدای اسفند مشمول خدمت شد و این عامل باعث ایجاد یک بحران بزرگ در باشگاه استقلال شد.

از چند ماه قبل، فجرسپاسی یکی از باشگاه هایی بود که سعی می کرد با فرا رسیدن زمان به خدمت مدافعان استقلال بپردازد، آنها را به خدمت می گیرند و همان چیزی که در برگ سبز یا همان برگه اعزام به خدمت دو مدافع آبی پوش ثبت شده بود، این بود. دو بازیکن از اوایل اسفندماه باید عازم خدمت سربازی می‌شدند.

از آنجایی که پنجره نقل و انتقالات لیگ برتر در زمان اعزام سیاوش یزدانی و حسین مرادمند بسته بود، این دو بازیکن چارهای نداشتند که یا راهی دسته بندی می شوند و یا با استفاده از قوانین موجود، زمان اعزام به خدمت خود را به تعویق بیندازند و می کنند. در خدمت استقلال باشند.

در این میان، مدیران استقلال در هفته‌های گذشته سخت در تلاش بودند تا با استفاده از مجاری قانونی و انتخاب از قابلیت‌های موجود زمان اعزام به خدمت دو مدافع خود را به تعویق بیندازند و در این راستا نیز جستجوهای مدیران این باشگاه نتیجه‌گیری می‌کنند.

طبق آخرین اخباری که به دست سربازان سیاوش یزدانی حل شده و آبی ها با استفاده از قانون سرباز قهرمان، زمان اعزام این مدافع ملی پوش خود را به تعویق انداخته اند و جستجوها برای این موضوع ارسال به خدمت مرادمند نیز به تعویق بیفتد، ادامه دارد. .

به عنوان قانون سرباز قهرمان در زمان صلح کلیه ورزشکارانی که از طرف های ورزشی به عضویت تیم های ملی برگزیده می شوند با درخواست وزارت ورزش و جوانان و ستاد هماهنگی کل نیروهای مسلح می توانند خدمت مقدس سربازی را پس از طی دوره آموزش درنیروهای مسلح جمهوری اسلامی زیر انجام دهند. نظر وزارت ورزش و جوانان در تیم ملی اسپری.

بدین ترتیب با سرباز قهرمان شدن سیاوش یزدانی، او مشکلی برای استقلال همراه در ادامه فصل ندارد و آبی ها در تلاش هستند تا پرونده حسین مرادمند را نیز با قوانین موجود در سازمان وظیفه حل کرده و آبی ها از این مشکل عبور کنند. بدین صورت یکی از بزرگترین مشکلات استقلال برای ادامه لیگ بیست و یکم حل شود.

اوه


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم