انجمن USB-IF لوگوی جدیدی برای کابل ها و شارژرها ارائه می دهد

[ad_1]

انجمن USB-IF به منظور جلوگیری از چاپ لوگوهای کاذب بر روی برخی محصولات ارزان قیمت بازار ، از لوگوی جدیدی رونمایی کرد که مشخصات کابل ها و شارژرهای USB4 ، USB Type-C و USB Power Delivery را نشان می دهد ، که بر اساس آن نرخ انتقال کابل و شارژر تعیین می شود.

طبق برنامه اعلام شده ، کابل هایی که از استاندارد جدید USB PD 3.1 60 وات یا 240 وات استفاده می کنند باید دارای لوگوی جدیدی باشند که قدرت کابل را نشان می دهد. تصویر زیر لوگوی کابل های 240 واتی را نشان می دهد و یک لوگوی مشابه برای کابل های 60 واتی معرفی شده است.

لوگو

کابل های USB4 که به طور مشابه سرعت 20 یا 40 گیگابیت بر ثانیه را پشتیبانی می کنند ، اکنون با لوگوی جدیدی نمایش داده می شوند که نه تنها سرعت انتقال داده بلکه سرعت شارژ را نیز نشان می دهد.

لوگوی جدید اعلام شده توسط این انجمن بر روی تمام کابل ها ، شارژرها و بسته بندی دستگاه استفاده می شود. این روش تضمین می کند که مصرف کنندگان نه تنها از قدرت و رتبه کابل خود مطلع هستند ، بلکه اطمینان می دهند که کابل از استاندارد USB-IF پشتیبانی می کند.

با این حال ، به نظر می رسد USB-IF اقدامی برای جلوگیری از چاپ لوگوهای جعلی بر روی کابل های ارزان قیمت در بازار انجام داده است که از استانداردها نیز کاسته نمی شود. به عنوان مثال ، برخی از کابل های موجود در بازار نه تنها یک لوگو ، بلکه یک تصویر هولوگرافی و کد QR نیز ارائه می دهند که کاربران می توانند در پشت جعبه تنظیمات خود اسکن کنند تا اعتبار خود را در سایت ها بررسی کنند.

با این حال ، انتظار می رود کابل ها و شارژرهای جدید با این لوگو به زودی در بازار ظاهر شوند.

کابل ها به تازگی اضافه خواهند شد ، به ویژه پس از اعلام اتحادیه اروپا مبنی بر اینکه همه تولیدکنندگان ، از جمله اپل ، باید از درگاه USB-C برای همه گوشی ها و دستگاه های الکترونیکی کوچک مورد استفاده در همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا استفاده کنند. توجه زیادی به شارژرها شد با این حال ، باید دید واکنش اپل به این مشکل چگونه است و قانونگذاران برای آینده چه برنامه ای دارند.

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما