اندروید 13 جابه‌جایی بین پروفایل‌های کاربری صفحه‌کلید را آسان‌تر می‌کند – زومیت

[ad_1]

چند هفته قبل، مشخص شد که گوگل در حال برنامه‌ریزی برای معرفی سبک جدید جابه‌جایی بین پروفایل‌هار بین پروفایل‌هار بین ۱۳روفایل‌هاار محاورا. در آن زمان، اسکرین‌شات‌هایی منتشر کردند که نشان می‌داد این ویژگی پس از انتشار چگونه خواهد بود. گوگل گوگل اولین نسخه های پیشنمایش توسعه یافته اندروید 13 را برای دستگاه های سری پیکسل خود منتشر می کند و اطلاعات بیشتری در این زمینه دردسترس ارار گرفته است.

به گزارش XDA، همان طور که قبلاً اعلام شده بود، تغییر دادن نمای محافظ صفحه‌کلید به‌عنوان منویی کشویی روان موروان موروان وروان. با ضربه زدن روی منوی کشویی، فهرستی از پروفایل های موجود در دستگاه باز می شود و کاربر نمی تواند وانرظرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

طبق گفته‌های Esper، تعویض‌کننده‌ی پروفایل محافظ صفحه‌کلید به طور پیش‌فرض غیرفعال است. اما ازطریق گزینه‌ی دوحالته‌ی config_enableBouncerUserSwitcher کنترل می‌شود. درادامه، تصویری از حالت فعال شدن این قابلیت را می‌بینید.

درحال‌حاضر، مطمئن نیستیم که آیا این تغییر‌دهنده پروفایل محافظ صفحه‌کلید جدید در اندرویر گ‌ورورار هتورار ‌رو است. برای گوگل منطقی نیست که چنین قابلیتی را برای گوشی‌های هوشمند ارائه دهد. زیرا این دستگاه‌ها معمولاً تک‌کاربره هستند. بااین‌حال، این ویژگی می‌تواند برای تبلت‌ها مفید باشد. زیرا احتمالاً چند کاربر از این محصولات استفاده می‌کنند.

همچنین، اندروید ۱۳ برنامه‌ها را نصب می‌کند. کاربران اکنون هنگام تنظیم میهمان، گزینه‌هایی هستند که به نام «نصب برنامه‌های موجود» را مشاهه می‌خواهم. با ضربه زدن روی این گزینه، فهرستی از اپلیکیشن‌های موجود باز می‌شوند و کاربران می‌توانند به رامن یاران به‌رانرنهامنرن بپردازند. حق داده ها بین مالک و نمایه های میهمان بهاشترک قرار داده نمی شود و این یعنی کاربران میهمان می توانند پس از راه اندازی، به حساب کاربری خود در اپلیکیشن های مدنظر وارد شوند.

اندروید ۱۳ همراه با غییغییردهنده‌ی پروفایل محافظ صفحه‌کلید و گزینه‌های تنظیم صفحه‌ی میهمان جدید، چرخش صفحه‌مان جدید، چرخش صفحه‌مان جدید، چرخش صفحه‌مان جدید، چرخش صفحه‌مان جدید، چرف صفحه‌مان جدید، چرف صفحه‌مان جدید، چرف صفحه‌مان جدید، چروفارا همان طور که Esper اشاره می کند، پیکربندی چهارچوب اندروید که چرخش صفحه قفل را کنترل می کند، سال ها به طور کامل یتسرنر سال ها را به طور پیش فرض می کند. اما اکنون به‌طور پیش‌فرض فعال است. بااینحال، صفحه قفل فقط در دستگاه های کامپیوتری به صفحه نمایش بزرگ میچرخد.

هی ورود میهمان اندروید ۱۳

مقالات مرتبط:

نکاتی که در این مطلب ذکر شده است، تنها اشاره‌ها و تغییرات جدید اندروید ۱۳ نیست. این نسخه از سیستمعامل موبایلی گوگل قابلیت پاکسازی خودکار کلیپبرد مثل کیبورد GBoard، دو طرح بندی صفحه اصلی جدید برای راه اندازی پیکسل، یک اپلیکیشن Camera Obfuscator، یک رابط کاربری پخش کننده رسانه ای بازطراحی شده و … را نیز می دهد.

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Visibility and Authority
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink SEO: Unlocking the Power of Sidebars for Enhanced Website Ranking
مقدمه‌ای بر فالوور اینستاگرام ارتباطی قدرتمند با جامعه اینستاگرام شما
سایت شرط بندی بهینه سازی شده
تعمیرات پرینتر
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما